Kategorie D12

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    23 m, 14 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2079493 Švecová Karolína STC 0557 C 0 = 10:00:00 2082947 Kožíšková Kateřina ZCO 0651 C 1 = 10:01:00 2056274 Metelková Michaela VCO 0551 C 2 = 10:02:00 8594 Rosíková Růžena Eliška VAL 0650 C 3 = 10:03:00 2049590 Matyášová Kristýna JEO 0555 C 4 = 10:04:00 2088166 Dvořáková Lucie JMO 0750 C 5 = 10:05:00 1400426 Kulová Laura ZCO 0552 C 6 = 10:06:00 361953 Pachmannová Katka HAN 0554 C 7 = 10:07:00 51600 Pecková Tereza JEO 0559 C 8 = 10:08:00 2069057 Kotenová Markéta STC 0651 C 9 = 10:09:00 682375 Štemberová Bára JEO 0655 C 10 = 10:10:00 2019215 Otrubová Anna HAN 0552 C 11 = 10:11:00 1400404 Rychlá Karolína MSK 0757 C 12 = 10:12:00 7202578 Lošťáková Sára JEO 0650 C 13 = 10:13:00 2087691 Matulová Valérie MSK 0652 C 14 = 10:14:00 2096266 Priehodová Nela POB 0651 C 15 = 10:15:00 7003005 Gallo Natálie HAN 0651 C 16 = 10:16:00 53811 Dittrichová Lucie VAL 0550 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 2085659 Redlová Barbora STC 0650 C 19 = 10:19:00 8684 Kohoutková Klára ZCO 0653 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 2111803 Šaňáková Marie HAN 0654 C 22 = 10:22:00 8003 Hiklová Eva ZBM 0755 C 23 = 10:23:00 428235 Čudková Kristýna MSK 0654 C 24 = 10:24:00 220400 Doleželová Anna VYS 0651 C 25 = 10:25:00 7053354 Batani Valentina VAL 0571 C 26 = 10:26:00 ? Vozábalová Hana POB 0650 C 27 = 10:27:00 2095942 Novotná Michaela JEO 0552 C 28 = 10:28:00 425542 Morávková Zuzana VCO 0554 C 29 = 10:29:00 2080848 Skácelová Kateřina JEO 0558 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 2083392 Doušková Hana JMO 0650 C 32 = 10:32:00 7208207 Měšťanová Tereza POB 0654 C 33 = 10:33:00 7208086 Kosobudová Anna JCO 0551 C 34 = 10:34:00 446326 Ehlová Martina JMO 0654 C 35 = 10:35:00 2070811 Haasová Klára VCO 0559 C 36 = 10:36:00 2049632 Kotková Adéla STC 0655 C 37 = 10:37:00 337648 Kurečková Klára JMO 0657 C 38 = 10:38:00 434803 Škáchová Viktorie STC 0653 C 39 = 10:39:00 981840 Procházková Doubravka JMO 0651 C 40 = 10:40:00 1413720 Škáchová Zuzana STC 0654 C 41 = 10:41:00 232389 Dušková Tereza JMO 0554 C 42 = 10:42:00 2111795 Savruková Adéla JEO 0654 C 43 = 10:43:00 2044895 Bambousková Julie STC 0656 C 44 = 10:44:00 7204983 Štefanová Markéta VCO 0552 C 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 2049520 Mrskočová Markéta VCO 0553 C 47 = 10:47:00 1408261 Mianowska Tosia 28P 0750 C 48 = 10:48:00 2035719 Neumannová Kristýna HAN 0551 C 49 = 10:49:00 2099495 Chramostová Julie STC 0652 C 50 = 10:50:00 2069072 Jílková Lenka HAN 0653 C 51 = 10:51:00 2049511 Pišová Adéla VAL 0561 C 52 = 10:52:00 ? Rosendorfová Hana POB 0554 C 53 = 10:53:00 7204976 Chrástová Magdaléna VCO 0555 C 54 = 10:54:00 2059732 Srbová Michaela VYS 0552 C 55 = 10:55:00 2073663 Baloghová Mile JEO 0752 C 56 = 10:56:00 7202879 Řeháková Mirka ZCO 0652 C 57 = 10:57:00 2085580 Háková Eliška JEO 0651 C 58 = 10:58:00 53831 Matochová Adéla VAL 0552 C 59 = 10:59:00 2056296 Neumannová Alžběta VCO 0556 C 60 = 11:00:00 2080829 Pospíšilová Stella HAN 0553 C 61 = 11:01:00 206416 Blažková Veronika VYS 0551 C 62 = 11:02:00 7531975 Lamačová Barbora JEO 0750 C 63 = 11:03:00 2061855 Balejová Julie STC 0551 C 64 = 11:04:00 888639 Baldrianová Eva POB 0750 C 65 = 11:05:00 420459 Pavlová Eliška MSK 0650 C 66 = 11:06:00 2069073 Jílková Pavla KON 0799 C 67 = 11:07:00 1418087 Mellanová Judita JEO 0554 C 68 = 11:08:00 2025203 Přílepková Radka JCO 0651 C 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 2019212 Kubecová Magdalena JEO 0550 C 71 = 11:11:00 2021839 Floriánková Františka POB 0553 C 72 = 11:12:00 888626 Hájková Tereza JEO 0556 C 73 = 11:13:00 51195 Holasová Barbora HAN 0652 C 74 = 11:14:00 ? Beránková Šárka ZCO 0555 C 75 = 11:15:00 9102086 Rážová Dorota POB 0652 C 76 = 11:16:00 49312 Kolarczyková Eliška MSK 0550 C 77 = 11:17:00 2025350 Cejpková Karolína VCO 0557 C 78 = 11:18:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00 2087704 Holíková Simona ZCO 0551 C 80 = 11:20:00 2095950 Novotná Barbora JEO 0553 C 81 = 11:21:00 7053853 Batani Valeria VAL 0560 C 82 = 11:22:00 2069085 Dráčová Barbora HAN 0650 C 83 = 11:23:00 2099524 Štěpová Kateřina POB 0653 C 84 = 11:24:00 232732 Hlaváčová Lucie JMO 0653 C 85 = 11:25:00 436421 Štětínská Tereza MSK 0751 C 86 = 11:26:00 2095955 Výchová Veronika VCO 0558 C 87 = 11:27:00 2025211 Pekařová Nela JCO 0552 C 88 = 11:28:00 2070854 Skalová Jolana JEO 0653 C 89 = 11:29:00

Kategorie D14

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    31 m, 14 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7201771 Šneiderová Daniela HAN 0355 C 0 = 10:00:00 53866 Mudráková Eliška VAL 0352 C 1 = 10:01:00 2096249 Smolková Barbora POB 0353 C 2 = 10:02:00 2073704 Bartošová Marie ZCO 0454 C 3 = 10:03:00 2021830 Štraitová Jolana POB 0454 C 4 = 10:04:00 232032 Králová Jolana JMO 0360 C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 2111733 Richtrová Kamila ZCO 0451 C 7 = 10:07:00 2088701 Víšková Veronika STC 0452 C 8 = 10:08:00 1398997 Binarová Adéla HAN 0450 C 9 = 10:09:00 2075621 Jedličková Kristýna STC 0455 C 10 = 10:10:00 ? Rotková Markéta JMO 0455 C 11 = 10:11:00 2021847 Kopecká Valentýna POB 0453 C 12 = 10:12:00 2102534 Machová Anna STC 0453 C 13 = 10:13:00 1400409 Němečková Kateřina HAN 0354 C 14 = 10:14:00 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 B 15 = 10:15:00 443070 De Heij Laura STC 0450 C 16 = 10:16:00 2085567 Pesničáková Soňa JEO 0454 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 410323 Miková Lenka JMO 0460 C 19 = 10:19:00 347887 Čechmánková Anna POB 0457 C 20 = 10:20:00 9102885 Hubáčková Dagmar VAL 0351 C 21 = 10:21:00 2079504 Novotná Jitka VYS 0454 C 22 = 10:22:00 442879 Hankovcová Helena STC 0350 C 23 = 10:23:00 2108890 Vávrová Vanda VCO 0358 C 24 = 10:24:00 2079492 Švecová Anežka STC 0352 C 25 = 10:25:00 7202893 Řeháková Gabriela ZCO 0354 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 2088165 Nagyová Kateřina JEO 0459 C 28 = 10:28:00 7204988 Hájková Lucie MSK 0350 C 29 = 10:29:00 2035733 Nádeníčková Iva ZCO 0352 C 30 = 10:30:00 416017 Hovořáková Karolína JMO 0351 C 31 = 10:31:00 2087705 Procnerová Veronika MSK 0455 C 32 = 10:32:00 ? Bulířová Ema POB 0450 C 33 = 10:33:00 7208094 Pušová Bára VCO 0355 C 34 = 10:34:00 2043610 Martanová Lea JEO 0551 C 35 = 10:35:00 2020729 Smékalová Karolína HAN 0452 C 36 = 10:36:00 7209779 Haltofová Romana MSK 0451 C 37 = 10:37:00 7206547 Thýnová Martina VCO 0353 C 38 = 10:38:00 2060388 Šauli Kateřina ZCO 0452 C 39 = 10:39:00 2078460 Podrábská Alžběta JEO 0452 C 40 = 10:40:00 9412003 Fišarová Eliška ZCO 0350 C 41 = 10:41:00 2051523 Tichá Dorotea POB 0350 C 42 = 10:42:00 2045307 Nentvichová Julie STC 0351 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 2061817 Černochová Michaela HAN 0352 C 45 = 10:45:00 2060211 Švidrnochová Eliška MSK 0450 C 46 = 10:46:00 1400419 Sobotková Klára VYS 0351 C 47 = 10:47:00 2020713 Aschermannová Klára POB 0455 C 48 = 10:48:00 2080908 Stoklasová Zuzana VYS 0451 C 49 = 10:49:00 7203463 Koberová Kateřina VCO 0352 C 50 = 10:50:00 436428 Tomanicová Sofie JEO 0460 C 51 = 10:51:00 7207062 Randáková Adéla VCO 0356 C 52 = 10:52:00 2061857 Kubáková Nela VYS 0455 C 53 = 10:53:00 2078470 Karlová Anna VCO 0351 C 54 = 10:54:00 2099498 Čermáková Klára POB 0354 C 55 = 10:55:00 426373 Pračková Ema STC 0454 C 56 = 10:56:00 7209276 Březinová Zuzana VAL 0453 C 57 = 10:57:00 2021831 Beranová Hana POB 0452 C 58 = 10:58:00 8280803 Nitsch Aleksandra STE 0351 C 59 = 10:59:00 436929 Klechová Karolína HAN 0458 C 60 = 11:00:00 2011896 Marečková Ema VYS 0452 C 61 = 11:01:00 434596 Arnoštová Veronika STC 0456 C 62 = 11:02:00 2035723 Lukašáková Sára HAN 0451 C 63 = 11:03:00 2087682 Horáková Veronika PHK 0353 B 64 = 11:04:00 347913 Kovářová Lucie ZCO 0353 C 65 = 11:05:00 361987 Mulíčková Markéta JMO 0362 C 66 = 11:06:00 2053583 Knobová Agáta VCO 0359 C 67 = 11:07:00 436958 Pilná Klára VYS 0453 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 69 = 11:09:00 2102587 Skácelová Adéla JEO 0457 C 70 = 11:10:00 2035169 Staňková Radka ZCO 0450 C 71 = 11:11:00 438036 Pilná Natálie VCO 0357 C 72 = 11:12:00 8444999 Chabiera Lena STE 0350 C 73 = 11:13:00 219207 Fejfarová Tereza VCO 0354 C 74 = 11:14:00 9201326 Bednaříková Emma JEO 0353 C 75 = 11:15:00 336788 Besedová Katka PHK 0351 C 76 = 11:16:00 2087653 Patermannová Eliška JMO 0369 C 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 2056284 Ziebová Veronika ZCO 0453 C 79 = 11:19:00 361981 Pachmannová Bára HAN 0353 C 80 = 11:20:00 2080901 Černá Ema STC 0451 C 81 = 11:21:00 7207881 Bruková Petra MSK 0453 C 82 = 11:22:00 2020728 Smékalová Viktorie HAN 0453 C 83 = 11:23:00 1398987 Vitebská Eliška JEO 0350 C 84 = 11:24:00 2094532 Barnatová Klára JMO 0352 C 85 = 11:25:00 8654 Rybková Vendula MSK 0454 C 86 = 11:26:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00

Kategorie D16A

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    30 m, 17 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
441 1418759 Popová Jana TAP 0252 B 58 = 10:58:00 442 2087714 Brožková Lucie KUO 0151 B 59 = 10:59:00 443 1418760 Popová Veronika TAP 0253 B 60 = 11:00:00 444 9102283 Starková Terezie CHT 0251 B 61 = 11:01:00 445 2070820 Machová Viktorie PHK 0252 B 62 = 11:02:00 446 7209788 Warcopová Kateřina TRI 0150 B 63 = 11:03:00 447 2058528 Kodytková Denisa SHK 0252 B 64 = 11:04:00 448 1396852 Dočkalová Klára SJI 0250 B 65 = 11:05:00 449 7207488 Benešová Klára VTA 0153 C 66 = 11:06:00 450 2049549 Zimová Barbora SHK 0151 B 67 = 11:07:00 451 7208074 Rudová Magdaléna VTA 0254 B 68 = 11:08:00 452 682663 Vránová Eliška UOL 0151 C 69 = 11:09:00 453 7208091 Kosobudová Kateřina VTA 0253 B 70 = 11:10:00 454 1400427 Pišová Barbora LCE 0251 B 71 = 11:11:00 455 682635 Svobodová Anna VTA 0151 B 72 = 11:12:00 456 2078462 Podrábská Marie VLI 0251 B 73 = 11:13:00 457 7207499 Příběnská Barbora VTA 0255 C 74 = 11:14:00 458 7208226 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 75 = 11:15:00 459 897371 Řadová Lucie DKP 0251 B 76 = 11:16:00 460 2115749 Beranová Eva VSP 0254 C 77 = 11:17:00 461 886685 Mianowska Julia STE 0151 C 78 = 11:18:00 462 8924 Šuráňová Pavlína TZL 0257 B 79 = 11:19:00 463 7200326 Sanna Karin DKP 0250 B 80 = 11:20:00 464 436954 Čeleďová Justýna TZL 0152 B 81 = 11:21:00 465 2099481 Rosendorfová Lenka TAP 0153 B 82 = 11:22:00 466 9700729 Blahová Pavla EKP 0153 B 83 = 11:23:00 467 2035748 Titzová Adéla VSP 0250 B 84 = 11:24:00 468 2035737 Tokárová Regina VPM 0151 A 85 = 11:25:00 469 2091546 Kočová Halina TZL 0255 A 86 = 11:26:00 470 2043603 Martanová Elin VLI 0252 A 87 = 11:27:00 471 7206554 Mrózek Teresa TRI 0251 A 88 = 11:28:00 472 2035701 Rydlová Adéla TJN 0151 A 89 = 11:29:00 473 7203465 Šklíbová Veronika SRK 0153 A 90 = 11:30:00 474 8645925 Golová Tereza VIC 0162 A 91 = 11:31:00 475 2056303 Mašínová Anna TJN 0152 A 92 = 11:32:00 476 7719774 Janků Anna SJC 0252 A 93 = 11:33:00 477 9102566 Černá Kateřina VPM 0250 A 94 = 11:34:00 478 2800337 Kinštová Tereza SJH 0251 A 95 = 11:35:00 479 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 A 96 = 11:36:00 480 2056275 Nádeníčková Pavla NEK 0150 A 97 = 11:37:00 481 410360 Holečková Petra SHK 0250 A 98 = 11:38:00 482 7201779 Chrástová Tereza STH 0251 A 99 = 11:39:00 483 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 A 100 = 11:40:00 484 2053560 Šklíbová Míša TJN 0153 A 101 = 11:41:00 485 8623000 Vandasová Adéla PHK 0255 A 102 = 11:42:00 486 7205007 Dolejší Kateřina STB 0199 A 103 = 11:43:00 487 2080843 Nedomlelová Lucie TJN 0256 A 104 = 11:44:00 488 2091544 Tichá Marie TZL 0253 A 105 = 11:45:00 489 7208206 Kochová Anna SJC 0153 A 106 = 11:46:00 490 2011852 Shánělová Štěpánka CHC 0152 A 107 = 11:47:00 491 9102568 Bednaříková Sára LCE 0252 A 108 = 11:48:00 492 2075653 Matějková Barbora SJC 0156 A 109 = 11:49:00 493 2051486 Blažková Kateřina SJH 0252 A 110 = 11:50:00 494 7205017 Marková Ema STE 0252 A 111 = 11:51:00 495 515497 Hlaváčová Anežka TBM 0199 A 112 = 11:52:00 496 7207356 Kosová Tereza SRK 0151 A 113 = 11:53:00 497 9101707 Korpasová Lucie TBM 0151 A 114 = 11:54:00 498 1399951 Šmelíková Dorota LCE 0260 A 115 = 11:55:00 499 2035725 Rydlová Magdaléna TJN 0251 A 116 = 11:56:00 500 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 A 117 = 11:57:00

Kategorie D18A

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    30 m, 21 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
295 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 296 2032153 Švidrnochová Lenka SOP 9952 B 41 = 10:41:00 297 2075693 Nováková Markéta KUO 0099 C 42 = 10:42:00 298 303919 Kubecová Kateřina BOR 9959 B 43 = 10:43:00 299 7206529 Thořová Markéta TUR 9952 B 44 = 10:44:00 300 1110200 Głowacz Julia STE 0050 C 45 = 10:45:00 301 2085608 Šabršulová Natálie LCE 0054 B 46 = 10:46:00 302 2075624 Boková Ivana ZAM 9952 C 47 = 10:47:00 303 2021848 Kopecká Johana VSP 9950 A 48 = 10:48:00 304 981646 Marek Wiktoria 28P 9950 C 49 = 10:49:00 305 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 50 = 10:50:00 306 7208097 Rudová Anna VTA 0051 B 51 = 10:51:00 307 9101185 Kosíková Eliška VSP 0051 C 52 = 10:52:00 308 2060278 Machová Marie LME 0050 B 53 = 10:53:00 309 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 A 54 = 10:54:00 310 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 A 55 = 10:55:00 311 2075609 Kubíčková Jana PHK 9999 A 56 = 10:56:00 312 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 57 = 10:57:00 313 2075681 Hápová Petra PHK 0051 A 58 = 10:58:00 314 7201776 Kalenská Dominika STH 9958 A 59 = 10:59:00 315 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 60 = 11:00:00 316 7202880 Sokolářová Šárka TUR 9999 A 61 = 11:01:00 317 7205966 Foltýnová Eva SJI 0051 A 62 = 11:02:00 318 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 A 63 = 11:03:00 319 2032127 Matoušová Kateřina VRL 9955 A 64 = 11:04:00 320 2091521 Ressová Tereza LCE 0052 A 65 = 11:05:00 321 2025342 Zatloukalová Romana ZLH 9950 A 66 = 11:06:00 322 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 67 = 11:07:00 323 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 68 = 11:08:00 324 9102570 Waňková Martina LPU 9959 A 69 = 11:09:00 325 320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 A 70 = 11:10:00 326 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 A 71 = 11:11:00 327 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 72 = 11:12:00 328 7207019 Opálková Martina BBM 0050 A 73 = 11:13:00 329 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 74 = 11:14:00 330 7205002 Větříčková Andrea SHK 9951 A 75 = 11:15:00 331 2091516 Filipová Tereza LPU 0050 A 76 = 11:16:00 332 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 A 77 = 11:17:00 333 7203324 Nechanická Klára OSN 0050 A 78 = 11:18:00 334 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 A 79 = 11:19:00 335 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 80 = 11:20:00 336 7203458 Kundratová Lucie TZL 0058 A 81 = 11:21:00 337 2059758 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 82 = 11:22:00 338 7201754 Urbanová Markéta STH 9953 A 83 = 11:23:00 339 361961 Dědková Teodora TAP 0051 A 84 = 11:24:00 340 439123 Nechutová Aneta SJI 9950 A 85 = 11:25:00 341 7200323 Riby Rose LTP 0051 A 86 = 11:26:00 342 1204999 Janoušková Lucie BOR 9954 A 87 = 11:27:00 343 897364 Peterová Jana LPU 0057 A 88 = 11:28:00 344 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 A 89 = 11:29:00 345 1400403 Odehnalová Klára ZBM 9956 A 90 = 11:30:00 346 7208096 Pavlíková Markéta CHA 0050 A 91 = 11:31:00 347 682622 Borovičková Valerie LPU 0054 A 92 = 11:32:00 348 7200901 Nešporová Alžběta TZL 0051 A 93 = 11:33:00 349 7210066 Špringlová Kamila TBM 0050 A 94 = 11:34:00 350 2091555 Tichá Veronika TZL 9951 A 95 = 11:35:00 351 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 96 = 11:36:00

Kategorie D20A

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    30 m, 21 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
352 ......................... VAK C 99 = 11:39:00 353 886271 Nováková Tereza DKP 9751 E 100 = 11:40:00 354 9101106 Vyhnálková Barbora RIC 9850 R 101 = 11:41:00 355 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 R 102 = 11:42:00 356 1398990 Novotná Klára PHK 9751 R 103 = 11:43:00 357 7204981 Kavánková Iva TZL 9753 R 104 = 11:44:00 358 7208088 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 105 = 11:45:00 359 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 106 = 11:46:00 360 2058511 Čechová Tereza KAM 9852 A 107 = 11:47:00 361 2111769 Staňová Karolína BOR 9853 A 108 = 11:48:00 362 7205001 Červená Adéla SHK 9755 A 109 = 11:49:00 363 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 110 = 11:50:00 364 52957 Fukalová Hana AOP 9850 R 111 = 11:51:00 365 9101703 Korpasová Tereza TBM 9898 A 112 = 11:52:00 366 7779755 Šimůnková Gabriela TAP 9755 A 113 = 11:53:00 367 1407423 Slavíková Silvie PGP 9751 A 114 = 11:54:00 368 2082918 Kinkorová Tereza LPM 9850 A 115 = 11:55:00 369 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 A 116 = 11:56:00

Kategorie D21A

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    39 m, 17 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2800348 Štemberová Natálie TJN 9851 C 0 = 10:00:00 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 C 1 = 10:01:00 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 2 = 10:02:00 8271093 Aschermannová Petra KAM 9354 C 3 = 10:03:00 7200338 Kožinová Anna PGP 9350 C 4 = 10:04:00 7260024 Balcarová Jana PHK 8753 C 5 = 10:05:00 7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 C 6 = 10:06:00 7865718 Rajnošek Tereza KSU 8691 C 7 = 10:07:00 889305 Jirčáková Martina LCE 8951 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 9 = 10:09:00 1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 C 10 = 10:10:00 1414201 Panchenko Olena 28P 8650 C 11 = 10:11:00 232158 Tihonová Hana TAP 9052 C 12 = 10:12:00 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 C 13 = 10:13:00 8001989 Wurzelová Hana OSN 8972 C 14 = 10:14:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 15 = 10:15:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 C 16 = 10:16:00 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 49844 Masopustová Elis PGP 8656 C 19 = 10:19:00 7200372 Synková Petra DOK 7950 C 20 = 10:20:00 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 21 = 10:21:00 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 C 22 = 10:22:00 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 23 = 10:23:00 53127 Ondráčková Lucie CHT 9254 C 24 = 10:24:00 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 C 25 = 10:25:00 995884 Fundová Eliška SHK 9351 C 26 = 10:26:00 515074 Tesařová Marcela LCE 9450 C 27 = 10:27:00 2082714 Košárková Iva PGP 8155 C 28 = 10:28:00 434840 Bochenková Martina DKP 8758 C 29 = 10:29:00 7200369 Hošeková Vanda ASU 9696 C 30 = 10:30:00 2053561 Smoradová Barbora SHK 9050 C 31 = 10:31:00 52533 Kopcová Michaela VLI 8456 C 32 = 10:32:00 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 33 = 10:33:00 7209280 Pacovská Romana VTA 8951 C 34 = 10:34:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 35 = 10:35:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 36 = 10:36:00 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 R 37 = 10:37:00

Kategorie D21C

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    17 m, 14 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 1421909 Novotná Tereza ZLH 0051 B 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 51108 Kejmarová Jana STH 0152 B 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 7204974 Hrnčířová Magda STH 0051 B 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00

Kategorie D21E

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    52 m, 22 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
101 1398998 Hančová Petra LPU 9659 E 84 = 11:24:00 102 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 85 = 11:25:00 103 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 86 = 11:26:00 104 9935817 Kochová Nikola TUR 9358 C 87 = 11:27:00 105 886681 Pietrowskaja Wioletta 28P 9150 C 88 = 11:28:00 106 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 89 = 11:29:00 107 7202878 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 90 = 11:30:00 108 920682 Benešová Jana CTB 9452 C 91 = 11:31:00 109 7200367 Hiršová Gabriela ZBM 9651 R 92 = 11:32:00 110 7201820 Šiková Karolína LPM 9651 R 93 = 11:33:00 111 2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 94 = 11:34:00 112 7207704 Mechlová Lenka SHK 9051 E 95 = 11:35:00 113 7200361 Štičková Anna LLI 9651 E 96 = 11:36:00 114 9005227 Šimková Johanka ZBM 9350 R 97 = 11:37:00 115 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 98 = 11:38:00 116 1007544 Poklopová Lenka ZBM 8950 E 99 = 11:39:00 117 920677 Tichovská Martina PGP 8658 R 100 = 11:40:00 118 7207077 Plochová Dominika DKP 8651 R 101 = 11:41:00 119 9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 102 = 11:42:00 120 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 R 103 = 11:43:00 121 7200333 Procházková Marie KAM 9554 E 104 = 11:44:00 122 682103 Jakobová Adélka PGP 9056 E 105 = 11:45:00 123 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 E 106 = 11:46:00 124 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 107 = 11:47:00 125 9201069 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 108 = 11:48:00 126 7208080 Gregorová Kamila CTB 8151 E 109 = 11:49:00 127 9111118 Hiklová Natalia ZBM 8350 E 110 = 11:50:00 128 7205003 Omová Michaela TUR 8153 E 111 = 11:51:00 129 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 112 = 11:52:00 130 8005907 Rollier Monika PHK 8051 E 113 = 11:53:00 131 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 114 = 11:54:00 132 7207347 Kosová Denisa PHK 9150 E 115 = 11:55:00

Kategorie D35

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    32 m, 18 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 88 = 11:28:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 89 = 11:29:00 7205038 Nechanická Daniela OSN 7557 C 90 = 11:30:00 9101115 Čečková Martina SHK 7753 C 91 = 11:31:00 253377 Linková Eva STH 7753 C 92 = 11:32:00 49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 93 = 11:33:00 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 94 = 11:34:00 ......................... VAK C 95 = 11:35:00 1421911 Bartošová Jana MLA 7051 C 96 = 11:36:00 895015 Gornicka-Antonowicz Anna 28P 6850 C 97 = 11:37:00 1400433 Podrábská Marie VLI 7451 C 98 = 11:38:00 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 99 = 11:39:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 100 = 11:40:00 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 101 = 11:41:00 426333 Rydlová Jana VIC 7752 C 102 = 11:42:00 331267 Richtrová Lucie VPM 7451 C 103 = 11:43:00 995816 Otrubová Johana PLU 7852 C 104 = 11:44:00 2042502 Martanová Daniela VLI 7452 C 105 = 11:45:00 ......................... VAK C 106 = 11:46:00 1408260 Mianowska Dorota 28P 7450 C 107 = 11:47:00 887939 Otrubová Ivona PLU 7677 C 108 = 11:48:00 7204991 Šklíbová Jana SRK 7651 C 109 = 11:49:00 2096137 Zbraňková Magda STE 7352 C 110 = 11:50:00 2069071 Jílková Hana KON 8080 C 111 = 11:51:00 443078 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 112 = 11:52:00 2025355 Matoušková Jana STE 7951 C 113 = 11:53:00 ......................... VAK C 114 = 11:54:00 51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 115 = 11:55:00 1409879 Korpasová Ivana LBM 7362 C 116 = 11:56:00 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 117 = 11:57:00 434839 Dolejší Lenka STB 7499 C 118 = 11:58:00 2096120 Filipová Ivana SRK 7373 C 119 = 11:59:00

Kategorie D45

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    29 m, 16 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 0 = 10:00:00 2053545 Zalabová Martina SJC 6657 C 1 = 10:01:00 53160 Průšová Markéta VSP 7256 C 2 = 10:02:00 7207351 Kosová Michaela SRK 6752 C 3 = 10:03:00 2096115 Kostková Jana AOP 7151 C 4 = 10:04:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 5 = 10:05:00 2025366 Křivdová Lenka CHC 7251 C 6 = 10:06:00 1393099 Wolowczyk Mariola 28P 6851 C 7 = 10:07:00 49398 Hrušková Lenka ZBM 6251 C 8 = 10:08:00 981862 Staszak Anna 28P 7051 C 9 = 10:09:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 10 = 10:10:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 11 = 10:11:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 12 = 10:12:00 886676 Wolek Ewa 28P 6802 C 13 = 10:13:00 49883 Vidmuchová Martina PLU 7171 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 16 = 10:16:00 980334 Čechová Zuzana BZR 6951 C 17 = 10:17:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00

Kategorie D55

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    39 m, 14 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 38 = 10:38:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 39 = 10:39:00 51897 Jansová Alena CHT 5852 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 886279 Janotová Dobra ZBM 5662 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00

Kategorie D65

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    21 m, 13 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 52763 Novotná Ludmila ZLH 4850 C 22 = 10:22:00

Kategorie H12

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    24 m, 14 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 10:00:00 2059733 Srb Vladimír VYS 0701 C 1 = 10:01:00 2070831 Pekárek Tobias VAL 0502 C 2 = 10:02:00 2091545 Vališ Vojtěch VCO 0509 C 3 = 10:03:00 2081357 Melišík Jan POB 0503 C 4 = 10:04:00 2080838 Sláma Šimon VAL 0512 C 5 = 10:05:00 9201561 Bednařík Vilém JEO 0502 C 6 = 10:06:00 2044888 Nový Jáchym STC 0502 C 7 = 10:07:00 438039 Dolejší Jan JEO 0603 C 8 = 10:08:00 2801025 Folprecht Matyáš JMO 0606 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 49355 Ryška Matěj MSK 0604 C 11 = 10:11:00 2091551 Jiroušek Dominik VCO 0507 C 12 = 10:12:00 2099502 Kirschner Damian MSK 0503 C 13 = 10:13:00 53225 Malý Antonín VCO 0504 C 14 = 10:14:00 2087708 Bjolek Jan MSK 0601 C 15 = 10:15:00 2073664 Sýkora Oliver JEO 0506 C 16 = 10:16:00 2056294 Janků Štěpán VCO 0508 C 17 = 10:17:00 51771 Prášil Tomáš VYS 0502 C 18 = 10:18:00 8041 Cveček Jan SSU 0701 C 19 = 10:19:00 2111725 Holas Štěpán AOP 0900 C 20 = 10:20:00 232356 Svoboda Antonín ZCO 0600 C 21 = 10:21:00 2061841 Vítek Matěj VYS 0501 C 22 = 10:22:00 8636188 Antonowicz Jan HAN 0503 C 23 = 10:23:00 49396 Sikora Matěj MSK 0500 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 ? Bulíř Jáchym POB 0602 C 26 = 10:26:00 53275 Čech Radan JMO 0611 C 27 = 10:27:00 7260020 Málek David VCO 0505 C 28 = 10:28:00 682687 Soldán Robin HAN 0603 C 29 = 10:29:00 ? Skripnik Nikola POB 0601 C 30 = 10:30:00 2090860 Štěpánek Jan JMO 0600 C 31 = 10:31:00 49642 Pilát Bořivoj STC 0500 C 32 = 10:32:00 2080905 Šustr Ondřej ZCO 0504 C 33 = 10:33:00 8645 Šubrt Jáchym POB 0800 C 34 = 10:34:00 2083401 Bárta Viktor STC 0601 C 35 = 10:35:00 2096129 Mairich Martin JEO 0800 C 36 = 10:36:00 2060236 Hájek Dominik VCO 0502 C 37 = 10:37:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 38 = 10:38:00 2073734 Opravil Vojtěch HAN 0506 C 39 = 10:39:00 428262 Vojvodík Eduard MSK 0600 C 40 = 10:40:00 2078481 Hanuš Filip VCO 0503 C 41 = 10:41:00 7941 Jíra Filip STC 0504 C 42 = 10:42:00 2061762 Černoch Martin HAN 0501 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 1400429 Kurz Ondřej ZCO 0500 C 45 = 10:45:00 2085006 Čech Adam STC 0602 C 46 = 10:46:00 331689 Metelka Tomáš PHK 0801 C 47 = 10:47:00 ? Hudos Václav STC 0503 C 48 = 10:48:00 2049534 Rokos Marek JEO 0505 C 49 = 10:49:00 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 50 = 10:50:00 2035718 Dejnožka Martin JEO 0600 C 51 = 10:51:00 232335 Jelínek Filip VYS 0503 C 52 = 10:52:00 53565 Kroul Jiří HAN 0504 C 53 = 10:53:00 2081396 Novák Matyáš VYS 0602 C 54 = 10:54:00 232730 Ptáček Jonáš JMO 0717 C 55 = 10:55:00 2099508 Střelba Antonín POB 0603 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 2085655 Dvořák Jakub JMO 0503 C 58 = 10:58:00 2051506 Otruba František HAN 0502 C 59 = 10:59:00 2113077 Vaněk Bořek VAL 0505 C 60 = 11:00:00 7200909 Vodička Igor HAN 0505 C 61 = 11:01:00 2060291 Hoetzel Hugo JEO 0507 C 62 = 11:02:00 2051483 Marhold Václav STC 0506 C 63 = 11:03:00 2067319 Míka Albert JEO 0601 C 64 = 11:04:00 2042521 Jiras Jenda STC 0505 C 65 = 11:05:00 2073716 Bolehovský Daniel POB 0502 C 66 = 11:06:00 9579 Zrník Tomáš VYS 0601 C 67 = 11:07:00 2027229 Šeps Daniel VCO 0501 C 68 = 11:08:00 2067316 Mairich Filip JEO 0602 C 69 = 11:09:00 1421918 Janoch Samuel ZCO 0502 C 70 = 11:10:00 49327 Damek Ondřej MSK 0501 C 71 = 11:11:00 428264 Borunský Matěj HAN 0601 C 72 = 11:12:00 ? Heller Jiří STC 0501 C 73 = 11:13:00 2045219 Šípek Ondřej VCO 0506 C 74 = 11:14:00 2073738 Šána Robert HAN 0602 C 75 = 11:15:00 2103269 Stehlík Jakub ZCO 0701 C 76 = 11:16:00 232377 Mudrák Daniel JMO 0629 C 77 = 11:17:00 897359 Riby Philip JEO 0701 C 78 = 11:18:00 446437 Štábl Patrik HAN 0600 C 79 = 11:19:00 886289 Šubrt Vojtěch POB 0501 C 80 = 11:20:00 2082911 Stehlík Šimon ZCO 0506 C 81 = 11:21:00 2021829 Štrait Vilém POB 0700 C 82 = 11:22:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00

Kategorie H14

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    29 m, 16 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2082919 Klein Martin JEO 0408 C 24 = 10:24:00 361999 Orany Vojtěch VYS 0401 C 25 = 10:25:00 2078461 Ekert Tomáš JEO 0302 C 26 = 10:26:00 1400421 Dohnálek Tomáš VCO 0407 C 27 = 10:27:00 2021842 Trnka Martin jun POB 0308 C 28 = 10:28:00 7206348 Tichý Lubomír VCO 0409 C 29 = 10:29:00 332962 Palát Tomáš JMO 0307 C 30 = 10:30:00 436963 Kovářík Tomáš STC 0300 C 31 = 10:31:00 920660 Mielec Radomír MSK 0302 C 32 = 10:32:00 682695 Škácha Vít STC 0309 C 33 = 10:33:00 232616 Zakouřil Matyáš POB 0409 C 34 = 10:34:00 2056302 Pokorný Jan JEO 0401 C 35 = 10:35:00 229473 Stryk Štěpán HAN 0302 C 36 = 10:36:00 2091553 Šemnický Jakub VAL 0400 C 37 = 10:37:00 231948 Čtrnáct František POB 0400 C 38 = 10:38:00 7200595 Waněk Hubert VCO 0402 C 39 = 10:39:00 2081359 Valík Adam HAN 0303 C 40 = 10:40:00 2032107 Průša Dominik POB 0403 C 41 = 10:41:00 2080823 Řehoř Vojta JEO 0304 C 42 = 10:42:00 2020722 Novotný Erik HAN 0300 C 43 = 10:43:00 682336 Chaloupský Jakub VCO 0401 C 44 = 10:44:00 410340 Ehl Ondřej JMO 0404 C 45 = 10:45:00 2032183 Titz Adam POB 0407 C 46 = 10:46:00 2075632 Musil Štěpán JMO 0305 C 47 = 10:47:00 2070815 Haas Filip VCO 0404 C 48 = 10:48:00 2102814 Čech Vít HAN 0304 C 49 = 10:49:00 8636759 Štregl Matyáš VCO 0403 C 50 = 10:50:00 7260011 Kožina Štěpán POB 0300 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00 9982 Sedláček Jaroslav POB 0307 C 53 = 10:53:00 7200590 Kovařík Tomáš MSK 0400 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 2091541 Flegl Martin VCO 0405 C 56 = 10:56:00 2058474 Novotný Jaromír VLI 0300 C 57 = 10:57:00 9102564 Štichhauer Daniel VCO 0406 C 58 = 10:58:00 8631582 Donda Jiří ZCO 0401 C 59 = 10:59:00 436440 Pobuda Vojtěch VYS 0304 C 60 = 11:00:00 446411 Jurčík Martin KRN 0300 C 61 = 11:01:00 2092391 Peňáz Vojtěch MSK 0305 C 62 = 11:02:00 2027207 Tkáč Matěj JEO 0400 C 63 = 11:03:00 888648 Gryc Ondřej JMO 0406 C 64 = 11:04:00 7204994 Petrilák Matouš STC 0409 C 65 = 11:05:00 7209795 Mrózek Pawel MSK 0401 C 66 = 11:06:00 888640 Milán Jakub JMO 0411 C 67 = 11:07:00 49887 Jelínek Kryštof VYS 0303 C 68 = 11:08:00 8287 Baldrian Tomáš POB 0404 C 69 = 11:09:00 2061799 Marek Vojtěch JMO 0410 C 70 = 11:10:00 2800293 Hřivna Jakub POB 0302 C 71 = 11:11:00 7202856 Lička Adam JMO 0301 C 72 = 11:12:00 2096138 Hustý Adam VAL 0403 C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 74 = 11:14:00 1418768 Beneš Jindřich HAN 0400 C 75 = 11:15:00 443062 Hojný Jáchym VYS 0301 C 76 = 11:16:00 2060395 Šauli Filip ZCO 0301 C 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 2042526 Urbánek Adam JMO 0302 C 79 = 11:19:00 2075696 Tůma Šimon POB 0402 C 80 = 11:20:00 2113076 Bjolek Michal MSK 0306 C 81 = 11:21:00 9201061 Gajda Martin STC 0405 C 82 = 11:22:00 9101104 Peterka Jakub JEO 0404 C 83 = 11:23:00 2090836 Šimša Martin POB 0301 C 84 = 11:24:00 2058450 Štábl Adam HAN 0401 C 85 = 11:25:00 7209480 Blaha Jiří POB 0405 C 86 = 11:26:00 2082903 Šperlich Jan HAN 0403 C 87 = 11:27:00 8629759 Bialožyt Marek MSK 0300 C 88 = 11:28:00 2085591 Lesák Ondřej JEO 0305 C 89 = 11:29:00 ......................... VAK C 90 = 11:30:00 2092364 Peňáz Radek MSK 0304 C 91 = 11:31:00 420418 Rada Štěpán JMO 0400 C 92 = 11:32:00 420435 Dundáček Karel VYS 0402 C 93 = 11:33:00 7209289 Novosad Pavel VAL 0404 C 94 = 11:34:00 51770 Venhoda Matěj VYS 0302 C 95 = 11:35:00 2099511 Kabát Martin POB 0408 C 96 = 11:36:00 9005143 Štěrba Marek ZCO 0400 C 97 = 11:37:00 442865 Patterman Prokop HAN 0301 C 98 = 11:38:00 2042541 Snížek Martin STC 0407 C 99 = 11:39:00 7780 Zabořil Ondřej JEO 0403 C 100 = 11:40:00 2073740 Neumann Matěj VCO 0408 C 101 = 11:41:00 2027224 Dejnožka Vojtěch JEO 0303 C 102 = 11:42:00 9101105 Oncirk Jan ZCO 0302 C 103 = 11:43:00 2075622 Jedlička Jakub STC 0404 C 104 = 11:44:00 7204986 Kohoutek Oldřich ZCO 0304 C 105 = 11:45:00 420453 Haslinger Leopold JEO 0402 C 106 = 11:46:00 2049567 Tokár Radim ZCO 0300 C 107 = 11:47:00 2075608 Blaha Michal POB 0406 C 108 = 11:48:00 2045308 Janda Jakub STC 0403 C 109 = 11:49:00 1398971 Vitebský Lukáš JEO 0300 C 110 = 11:50:00 7207618 Doušek Tomáš JMO 0401 C 111 = 11:51:00 ......................... VAK C 112 = 11:52:00 2042548 Snížek Ondřej STC 0406 C 113 = 11:53:00 443090 Janas Adam POB 0401 C 114 = 11:54:00 2044898 Kučera Jáchym STC 0301 C 115 = 11:55:00

Kategorie H16A

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    46 m, 18 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
371 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 372 2073721 Doležal Matyáš STE 0208 B 45 = 10:45:00 373 601169 Bolehovský Michal VSP 0202 B 46 = 10:46:00 374 2027241 Neumann David STE 0101 C 47 = 10:47:00 375 888625 Šubrt Matěj DKP 0205 B 48 = 10:48:00 376 2080913 Melišík Martin TAP 0200 B 49 = 10:49:00 377 7208210 Kovář Ondřej VPM 0200 B 50 = 10:50:00 378 53649 Babišta Antonín KSU 0111 C 51 = 10:51:00 379 2090853 Spěváček Vojtěch VPM 0205 B 52 = 10:52:00 380 2080961 Tkáč Juraj SJI 0200 B 53 = 10:53:00 381 2070826 Šabata Radek SRK 0202 B 54 = 10:54:00 382 2067396 Matuš Vít VRB 0202 B 55 = 10:55:00 383 9428 Bárta Šimon PHK 0202 B 56 = 10:56:00 384 2051522 Koditek Jonáš KUO 0101 B 57 = 10:57:00 385 2058486 Hecl František KSU 0201 B 58 = 10:58:00 386 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 59 = 10:59:00 387 2035167 Hlinovský Ondřej VPM 0102 C 60 = 11:00:00 388 2078478 Mayer Šimon KSH 0202 B 61 = 11:01:00 389 9889 Klaška Martin DKP 0100 B 62 = 11:02:00 390 7202876 Tuharský Erik TRI 0100 B 63 = 11:03:00 391 2088201 Fábera David SHK 0305 A 64 = 11:04:00 392 1403087 Olszewski Bartłomiej STE 0209 C 65 = 11:05:00 393 7207030 Porkert Jan SHK 0100 B 66 = 11:06:00 394 886683 Pierzchała Michał STE 0105 C 67 = 11:07:00 395 9101674 Víšek Martin KAM 0102 B 68 = 11:08:00 396 2061788 Záboj Petr SJI 0101 B 69 = 11:09:00 397 2091549 Bartík Filip TZL 0202 B 70 = 11:10:00 398 336743 Valášek Václav KAM 0100 B 71 = 11:11:00 399 2045310 Janda Ondřej DOR 0100 B 72 = 11:12:00 400 436446 Hankovec Hugo KAM 0201 B 73 = 11:13:00 401 1421913 Bartoš Václav MLA 0101 C 74 = 11:14:00 402 7208077 Šišma Vojtěch LPU 0204 B 75 = 11:15:00 403 682693 Paleček Ondřej SRK 0103 B 76 = 11:16:00 404 981814 Longin Jan TAP 0103 B 77 = 11:17:00 405 2115069 Kurz Šimon VPM 0208 A 78 = 11:18:00 406 8000543 Mareček Šimon OSN 0201 A 79 = 11:19:00 407 425596 Škvor Adam KAM 0202 A 80 = 11:20:00 408 2060249 Janas Petr PGP 0200 A 81 = 11:21:00 409 446345 Malačka Milan DKP 0210 A 82 = 11:22:00 410 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 A 83 = 11:23:00 411 7201763 Štefan Vít STH 0202 A 84 = 11:24:00 412 7070007 Milán Tomáš ZBM 0111 A 85 = 11:25:00 413 2025353 Rücker Jan HOR 0201 A 86 = 11:26:00 414 1398985 Budský Ondřej TJN 0105 A 87 = 11:27:00 415 7204987 Link Lukáš STH 0205 A 88 = 11:28:00 416 2056308 Šafář Martin KSU 0105 A 89 = 11:29:00 417 2053509 Šmol David DOK 0100 A 90 = 11:30:00 418 9102569 Adámek Filip ABM 0101 A 91 = 11:31:00 419 8000321 Nechanický Jan OSN 0200 A 92 = 11:32:00 420 2027218 Světnický František STE 0204 A 93 = 11:33:00 421 2042518 Richtr Lukáš VPM 0204 A 94 = 11:34:00 422 2096220 Newiak Nick NEK 0101 A 95 = 11:35:00 423 7200331 Bílý Jakub LTP 0104 A 96 = 11:36:00 424 7201203 Měšťan Ondřej TAP 0100 A 97 = 11:37:00 425 7839783 Zalaba Tomáš SJC 0101 A 98 = 11:38:00 426 2042517 Kligl Radim TBM 0103 A 99 = 11:39:00 427 7200907 Pipek Ondřej LPU 0203 A 100 = 11:40:00 428 887632 Janovský Tomáš PGP 0101 A 101 = 11:41:00 429 7207878 Synek Petr DOK 0200 A 102 = 11:42:00 430 2080828 Adamec Martin TJN 0106 A 103 = 11:43:00 431 2058465 Metelka Ondřej PHK 0101 A 104 = 11:44:00 432 7201196 Siegl Matyáš PGP 0104 A 105 = 11:45:00 433 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 A 106 = 11:46:00 434 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 A 107 = 11:47:00 435 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 A 108 = 11:48:00 436 9101677 Haltof Marek TRI 0200 A 109 = 11:49:00 437 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 A 110 = 11:50:00 438 9201064 Gajda Jan KAM 0105 A 111 = 11:51:00 439 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 A 112 = 11:52:00 440 218977 Chovanec Václav TZL 0201 A 113 = 11:53:00

Kategorie H18A

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    44 m, 18 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
201 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 202 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 203 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 204 2054641 Král Jan ZBM 9904 B 26 = 10:26:00 205 7207780 Kaprál Jan SSU 0000 B 27 = 10:27:00 206 7300181 Tichý Radomír SHK 0000 A 28 = 10:28:00 207 2045309 Šenkýř Matěj SJI 9902 B 29 = 10:29:00 208 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 30 = 10:30:00 209 888618 Karatsiolis Kryštof TUR 9901 B 31 = 10:31:00 210 9201065 Komenda Jan ZBM 9902 B 32 = 10:32:00 211 2073753 Holesz Sebastian TRI 9902 B 33 = 10:33:00 212 2069090 Kašpar Petr JPV 9915 B 34 = 10:34:00 213 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 B 35 = 10:35:00 214 7207868 Gilík Marek SOP 9904 B 36 = 10:36:00 215 1418762 Beneš Miroslav KON 9915 B 37 = 10:37:00 216 920657 Skalický Johan KUO 9901 B 38 = 10:38:00 217 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 A 39 = 10:39:00 218 887936 Pavlovec Dan BOR 0001 A 40 = 10:40:00 219 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 A 41 = 10:41:00 220 7205561 Šabata Milan SRK 9904 A 42 = 10:42:00 221 2032380 Rusin Jan LPU 0008 A 43 = 10:43:00 222 2056268 Kroul Josef KSU 0044 A 44 = 10:44:00 223 7202872 Roudný Martin LPU 0002 A 45 = 10:45:00 224 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 A 46 = 10:46:00 225 7207061 Roudný Václav LPU 0001 A 47 = 10:47:00 226 2082929 Zentrich Dušan LCE 0012 A 48 = 10:48:00 227 2080935 Matoušek Matěj KSU 0005 A 49 = 10:49:00 228 7202866 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 50 = 10:50:00 229 7207350 Vítek Karel PGP 9904 A 51 = 10:51:00 230 2011790 Volák Ondřej LPU 0010 A 52 = 10:52:00 231 7200364 Kafka Matěj SJI 9903 A 53 = 10:53:00 232 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 54 = 10:54:00 233 2069092 Nagy Josef TJN 0006 A 55 = 10:55:00 234 7202852 Mareš Vít BOR 0000 A 56 = 10:56:00 235 1398996 Melichar Petr LLI 0001 A 57 = 10:57:00 236 7209352 Synek Antonín DOK 0001 A 58 = 10:58:00 237 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 59 = 10:59:00 238 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 60 = 11:00:00 239 331216 Panovec Kryštof LCE 0011 A 61 = 11:01:00 240 7203464 Podmolík Jonáš TZL 0001 A 62 = 11:02:00 241 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 63 = 11:03:00 242 7201210 Sedlář Jan TBM 0010 A 64 = 11:04:00 243 7201825 Vopařil Jan LCE 9911 A 65 = 11:05:00 244 8629758 Hašek Jan VPM 0001 A 66 = 11:06:00 245 2075680 Čech Petr SJI 0001 A 67 = 11:07:00 246 7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 A 68 = 11:08:00 247 2075666 Buk Petr ROU 0001 A 69 = 11:09:00 248 7202871 Jirka Mikuláš STE 0000 A 70 = 11:10:00 249 2088141 Dekrét Jakub ZBM 9907 A 71 = 11:11:00 250 682370 Horčička Vít STE 9919 A 72 = 11:12:00 251 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 A 73 = 11:13:00 252 9200535 Křivda Tomáš CHC 9901 A 74 = 11:14:00 253 1413977 Samek Tomáš PHK 0001 A 75 = 11:15:00

Kategorie H20A

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    44 m, 18 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
254 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 255 8121998 Rutka Jan STE 9800 C 79 = 11:19:00 256 7200375 Melichar Vojtěch LLI 9802 B 80 = 11:20:00 257 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 B 81 = 11:21:00 258 9980407 Pryjma Fryderyk JPV 9803 B 82 = 11:22:00 259 899027 Mossakowski Wojciech STE 9801 C 83 = 11:23:00 260 1394693 Semerád Antonín DKP 9801 A 84 = 11:24:00 261 7681889 Bendák Jan PHK 9800 A 85 = 11:25:00 262 7200599 Frýba Dominik SJI 9702 A 86 = 11:26:00 263 7202855 Novák Aleš PGP 9808 A 87 = 11:27:00 264 7779702 Vlášek Jakub TAP 9702 A 88 = 11:28:00 265 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 E 89 = 11:29:00 266 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 90 = 11:30:00 267 2067320 Šmaus Jan TJN 9700 A 91 = 11:31:00 268 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 92 = 11:32:00 269 9101181 Wolf Filip TUR 9701 R 93 = 11:33:00 270 2090849 Chaloupka Josef UOL 9801 A 94 = 11:34:00 271 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 A 95 = 11:35:00 272 7200584 Bořil Jan SJI 9700 R 96 = 11:36:00 273 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 R 97 = 11:37:00 274 7980810 Pek Daniel SHK 9803 A 98 = 11:38:00 275 9201063 Kelbl Vladimír ZBM 9711 A 99 = 11:39:00 276 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 100 = 11:40:00 277 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 101 = 11:41:00 278 2027247 Michek David TJN 9802 A 102 = 11:42:00 279 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 R 103 = 11:43:00 280 9814 Pokorný David SRK 9701 A 104 = 11:44:00 281 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 R 105 = 11:45:00 282 2025354 Starý Ondra PHK 9813 A 106 = 11:46:00 283 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 A 107 = 11:47:00 284 9201323 Ransdorf Jakub TAP 9805 A 108 = 11:48:00 285 7209363 Koštejn Vít DOK 9800 A 109 = 11:49:00 286 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 110 = 11:50:00 287 7202576 Gebrt Jan SHK 9801 A 111 = 11:51:00 288 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 112 = 11:52:00 289 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 R 113 = 11:53:00 290 7208084 Mikel David TZL 9703 A 114 = 11:54:00 291 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 R 115 = 11:55:00 292 2025335 Šiška Petr TZL 9801 A 116 = 11:56:00

Kategorie H21A

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    39 m, 20 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
515193 Henek Michal RBK 8605 C 0 = 10:00:00 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 1 = 10:01:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 2 = 10:02:00 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 3 = 10:03:00 682360 Šesták Jakub RBK 9001 C 4 = 10:04:00 2025344 Křivda Martin CHC 9501 C 5 = 10:05:00 7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 6 = 10:06:00 7209283 Kolárik Jan TZL 9003 C 7 = 10:07:00 682686 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 8 = 10:08:00 2019240 Hájek Adam KAM 9202 C 9 = 10:09:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 10 = 10:10:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 11 = 10:11:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 12 = 10:12:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 13 = 10:13:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 14 = 10:14:00 515420 Losman Petr PHK 7901 R 15 = 10:15:00 515487 Grundmann Jan LPU 9410 C 16 = 10:16:00 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 17 = 10:17:00 7201198 Fiala Petr LPU 8701 C 18 = 10:18:00 7777400 Jirásek Michal SHK 8901 C 19 = 10:19:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 20 = 10:20:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 21 = 10:21:00 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 22 = 10:22:00 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 C 23 = 10:23:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 24 = 10:24:00 899179 Klusáček Jan ZBM 9301 C 25 = 10:25:00 52641 Kopec Tomáš VLI 8203 C 26 = 10:26:00 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 27 = 10:27:00 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 C 28 = 10:28:00 7207495 Fiala Jan BBM 7205 C 29 = 10:29:00 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 30 = 10:30:00 7201826 Oľhava Rastislav ASU 8949 C 31 = 10:31:00 681876 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 32 = 10:32:00 7203469 Justa Pavel PHK 8701 C 33 = 10:33:00 500267 Palas Jan ZBM 8507 C 34 = 10:34:00 2059730 Srb Vladimír SJI 7801 C 35 = 10:35:00 7030567 Přikryl Petr ZBM 6708 C 36 = 10:36:00 1008172 Hepner David SHK 7601 C 37 = 10:37:00 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 38 = 10:38:00 7202780 Paclík Roman SHK 7801 C 39 = 10:39:00 7207026 Ptáček Pavel BBM 9600 C 40 = 10:40:00 7207342 Strachota Petr TJN 8700 C 41 = 10:41:00 7999888 Martan Jiří VLI 7300 C 42 = 10:42:00 7003030 Laciga Radek PGP 8202 C 43 = 10:43:00 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 C 44 = 10:44:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 C 45 = 10:45:00 2045235 Stehlík Petr LPM 7903 C 46 = 10:46:00 553440 Müller Martin PHK 8903 C 47 = 10:47:00 7209286 Kolárik Tomáš TZL 9302 C 48 = 10:48:00 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 49 = 10:49:00 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 C 50 = 10:50:00 9189 Šabatka Zdeněk PHK 8900 C 51 = 10:51:00 2067240 Finstrle Luděk ZBM 7902 C 52 = 10:52:00 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 53 = 10:53:00 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 C 54 = 10:54:00 7207364 Remeš Petr SHK 9403 C 55 = 10:55:00 7201200 Janas Petr PGP 7106 C 56 = 10:56:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 57 = 10:57:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 58 = 10:58:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 59 = 10:59:00 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 60 = 11:00:00 887901 Ehl Jiří TBM 7701 C 61 = 11:01:00 1400441 Holas Tomáš AOP 7802 C 62 = 11:02:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 63 = 11:03:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 64 = 11:04:00 7209346 Veselý Jakub PGP 9503 C 65 = 11:05:00 2102776 Walach Ondřej TRI 9601 C 66 = 11:06:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 67 = 11:07:00 2027239 Skoupý Jan STE 9411 C 68 = 11:08:00 7202896 Vlach Jiří AOV 7900 C 69 = 11:09:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 70 = 11:10:00 7207866 Novák Daniel DOK 8700 C 71 = 11:11:00

Kategorie H21C

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    39 m, 17 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 90 = 11:30:00 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 C 91 = 11:31:00 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 C 92 = 11:32:00 232502 Novotný Dušan TJN 7002 C 93 = 11:33:00 2049578 Bednařík Aleš VLI 7309 C 94 = 11:34:00 ......................... VAK C 95 = 11:35:00 515484 Vébr Jiří VTA 6901 C 96 = 11:36:00 ......................... VAK C 97 = 11:37:00 9102144 Picek Jan TJN 9101 C 98 = 11:38:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 99 = 11:39:00 2080999 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00 889295 Rossmanith Vojtěch AOP 9302 C 102 = 11:42:00 7207505 Mühlbach Aleš STH 0104 B 103 = 11:43:00 9920011 Hikl Tomáš ZBM 8100 C 104 = 11:44:00 ......................... VAK C 105 = 11:45:00 9360 Černý Michal PHK 8005 C 106 = 11:46:00 ......................... VAK C 107 = 11:47:00 7260029 Kala Matěj OOL 8901 C 108 = 11:48:00 2032176 Balogh Jan TJN 7500 C 109 = 11:49:00 7200371 Synek Antonín DOK 7800 C 110 = 11:50:00 2096117 Rydl Jiří TJN 7000 C 111 = 11:51:00 ......................... VAK C 112 = 11:52:00 232325 Novotný Marek TJN 9901 B 113 = 11:53:00 ......................... VAK C 114 = 11:54:00 7300183 Štembera Jan TJN 7513 C 115 = 11:55:00 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 116 = 11:56:00 ......................... VAK C 117 = 11:57:00 7209357 Jordanov Alexandr ZBM 9503 C 118 = 11:58:00 ......................... VAK C 119 = 11:59:00

Kategorie H21E

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    48 m, 22 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C 72 = 11:12:00 2 7667667 Burda Matěj BOR 9608 R 73 = 11:13:00 3 502088 Landovský Jakub PGP 9601 R 74 = 11:14:00 4 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 R 75 = 11:15:00 5 981642 Marchuk Ilya 28P 8700 C 76 = 11:16:00 6 7677777 Baier Martin TUR 7603 R 77 = 11:17:00 7 1395205 Terpai Dmytro 28P 8500 C 78 = 11:18:00 8 888891 Bravený Vít ZBM 9102 C 79 = 11:19:00 9 53362 Přibyl Bronislav TZL 8603 C 80 = 11:20:00 10 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 81 = 11:21:00 11 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 82 = 11:22:00 12 7092626 Luštický Martin TUR 8700 C 83 = 11:23:00 13 2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 84 = 11:24:00 14 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 C 85 = 11:25:00 15 886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 R 86 = 11:26:00 16 682333 Hubáček Michal LCE 9301 R 87 = 11:27:00 17 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 88 = 11:28:00 18 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 89 = 11:29:00 19 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 R 90 = 11:30:00 20 682340 Šmelík Martin ASU 9644 R 91 = 11:31:00 21 8627110 Schulhof Jan TUR 8900 R 92 = 11:32:00 22 887630 Argaláš Michal TRI 9301 R 93 = 11:33:00 23 887626 Kolovský František LPM 9202 R 94 = 11:34:00 24 7207507 Kubát Pavel PHK 9101 E 95 = 11:35:00 25 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 R 96 = 11:36:00 26 1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 97 = 11:37:00 27 7995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 98 = 11:38:00 28 8137666 Kamenický Matěj LPU 9036 E 99 = 11:39:00 29 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 100 = 11:40:00 30 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 E 101 = 11:41:00 31 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 E 102 = 11:42:00 32 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 R 103 = 11:43:00 33 515162 Procházka David LPU 9113 E 104 = 11:44:00 34 9418870 Flašar Jan PGP 8610 R 105 = 11:45:00 35 920683 Semík Ondřej KAM 9401 E 106 = 11:46:00 36 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 E 107 = 11:47:00 37 995871 Schuster Marek SSU 9303 E 108 = 11:48:00 38 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 C 109 = 11:49:00 39 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 110 = 11:50:00 40 9200095 Wołowczyk Krzysztof STE 9500 C 111 = 11:51:00 41 920700 Minář Marek ASU 9444 R 112 = 11:52:00 42 8629756 Hubáček Jonáš LCE 9501 E 113 = 11:53:00 43 7717777 Mrázek Jan SJC 8102 E 114 = 11:54:00 44 1394262 Rollier Baptiste PHK 8200 E 115 = 11:55:00 45 9890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 116 = 11:56:00 46 9920924 Petržela Jan PHK 9200 E 117 = 11:57:00 47 1003623 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 118 = 11:58:00 48 7207366 Král Vojtěch SSU 8841 E 119 = 11:59:00

Kategorie H35

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    52 m, 20 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 28 = 10:28:00 7300185 Vrána Jan UOL 7300 C 29 = 10:29:00 2085619 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 30 = 10:30:00 980350 Koblížek Kamil KUO 8001 C 31 = 10:31:00 53664 Choutka Jaroslav BZR 8000 C 32 = 10:32:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 33 = 10:33:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 34 = 10:34:00 ? Videcký Jan KSU 7504 C 35 = 10:35:00 886687 Mianowski Rafał 28P 7300 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 553437 Průša Michal VSP 7310 C 38 = 10:38:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 39 = 10:39:00 7208073 Kosobud Dušan VTA 7201 C 40 = 10:40:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 41 = 10:41:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 42 = 10:42:00 2075620 Jedlička Adam KAM 7700 C 43 = 10:43:00 53294 Ryška Kamil TRI 7800 C 44 = 10:44:00 7203322 Valík Luděk AOP 7101 C 45 = 10:45:00 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 C 46 = 10:46:00 681853 Binar Robert OOL 7501 C 47 = 10:47:00 7206548 Venhoda Milan SJI 7104 C 48 = 10:48:00 9101117 Slovák Miroslav SHK 7704 C 49 = 10:49:00 8629813 Cveček Martin PVP 7400 C 50 = 10:50:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00 51724 Zakouřil Václav VSP 7401 C 53 = 10:53:00 2025356 Matoušek Jiří STE 7504 C 54 = 10:54:00 2088211 Dvořák Miloš BBM 7300 C 55 = 10:55:00 2073731 Pavelka Martin KSU 7503 C 56 = 10:56:00 7758623 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 57 = 10:57:00

Kategorie H45

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    34 m, 17 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 10:00:00 53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 1 = 10:01:00 1395605 Haldna Tonis 31E 6500 C 2 = 10:02:00 7201757 Šubrt Antonín DKP 7100 C 3 = 10:03:00 420422 Zatloukal Tomáš ZLH 6701 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 2060272 Procházka Radek LPU 6504 C 6 = 10:06:00 7208215 Šmelík Juraj LCE 6603 C 7 = 10:07:00 207849 Adámek Libor ABM 6707 C 8 = 10:08:00 2058529 Metelka Pavel PHK 6800 C 9 = 10:09:00 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 2451515 Gola Miroslav VIC 6808 C 12 = 10:12:00 504405 Antonowicz Jerzy 28P 6800 C 13 = 10:13:00 7200583 Kovář Vladimír VPM 7200 C 14 = 10:14:00 443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 15 = 10:15:00 1393090 Wolowczyk Marek 28P 6300 C 16 = 10:16:00 515152 Pecka Jan EKP 6800 C 17 = 10:17:00 336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 18 = 10:18:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 19 = 10:19:00 920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 20 = 10:20:00 52963 Rajnošek Zdeněk BZR 6301 C 21 = 10:21:00 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 22 = 10:22:00 1421912 Bartoš Luděk MLA 6701 C 23 = 10:23:00

Kategorie H55

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    27 m, 18 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 15 = 10:15:00 1409878 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 16 = 10:16:00 8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 17 = 10:17:00 53341 Háj Bohumil TZL 5601 C 18 = 10:18:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 19 = 10:19:00 7208208 Lux Zdeněk KUN 6201 C 20 = 10:20:00 52531 Albert František OOL 5804 C 21 = 10:21:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 22 = 10:22:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 23 = 10:23:00 682076 Eiselt Miloš LTP 5802 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00

Kategorie H65

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    21 m, 12 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 7208201 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 52549 Ostřanský Josef SSU 4302 C 24 = 10:24:00 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 25 = 10:25:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 26 = 10:26:00 7209463 Jurčák Karel SOP 5101 C 27 = 10:27:00

Kategorie P

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení    26 m, 11 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 1 = 10:01:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 ? Mrkvica Jan ZLH 1100 C 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 6 = 10:06:00 4408003 Poláková Markéta TJN XXX1 C 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 251023 Mrkvica Václav ZLH 0800 C 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00

Kategorie T

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    31 m, 16 kontrol                tištěno 18.05.2017    1:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7201759 Budská Anna TJN 0253 C 0 = 10:00:00 51568 Košárek Pavel PGP 7107 C 1 = 10:01:00 2045201 Pavel Martin TJN 0004 B 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 2032159 Růta Matyáš TJN 0102 B 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 2069078 Vančurová Anna TJN 0154 C 6 = 10:06:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 B 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 2087700 Kopecký Jan PZR 0202 B 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 2027211 Baloghová Lída TJN 0150 B 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 2032102 Linková Lucie TJN 0257 B 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 2025357 Šmaus Antonín TJN 0001 B 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 9121 Mádlová Iva SHK 6351 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00