28P UNTS Warszawa

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 191) 1393099 D45 28P 6851 Wolowczyk Mariola 7.00 = 10:07:00 ( 193) 981862 D45 28P 7051 Staszak Anna 9.00 = 10:09:00 ( 188) 1414201 D21A 28P 8650 Panchenko Olena 11.00 = 10:11:00 ( 179) 504405 H45 28P 6800 Antonowicz Jerzy 13.00 = 10:13:00 ( 189) 886676 D45 28P 6802 Wolek Ewa 13.00 = 10:13:00 ( 190) 1393090 H45 28P 6300 Wolowczyk Marek 16.00 = 10:16:00 ( 183) 886687 H35 28P 7300 Mianowski Rafał 36.00 = 10:36:00 ( 182) 1408261 D12 28P 0750 Mianowska Tosia 48.00 = 10:48:00 ( 181)304 981646 D18A 28P 9950 Marek Wiktoria 49.00 = 10:49:00 ( 180)5 981642 H21E 28P 8700 Marchuk Ilya 76.00 = 11:16:00 ( 187)7 1395205 H21E 28P 8500 Terpai Dmytro 78.00 = 11:18:00 ( 186)105 886681 D21E 28P 9150 Pietrowskaja Wioletta 88.00 = 11:28:00 ( 185) 895015 D35 28P 6850 Gornicka-Antonowicz An 97.00 = 11:37:00 ( 184) 1408260 D35 28P 7450 Mianowska Dorota 107.00 = 11:47:00

31E

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 239) 1395605 H45 31E 6500 Haldna Tonis 2.00 = 10:02:00

ABM KOB Moira Brno

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 763) 207849 H45 ABM 6707 Adámek Libor 8.00 = 10:08:00 ( 762)418 9102569 H16A ABM 0101 Adámek Filip 91.00 = 11:31:00

AOP Orientační Běh Opava

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 19) 2096115 D45 AOP 7151 Kostková Jana 4.00 = 10:04:00 ( 288) 2111725 H12 AOP 0900 Holas Štěpán 20.00 = 10:20:00 ( 20) 410158 H55 AOP 5701 Kostka Evžen 26.00 = 10:26:00 ( 24) 2085619 H35 AOP 7301 Kovalčík Tomáš 30.00 = 10:30:00 ( 47) 7203322 H35 AOP 7101 Valík Luděk 45.00 = 10:45:00 ( 287) 1400441 H21A AOP 7802 Holas Tomáš 62.00 = 11:02:00 ( 48)251 7203453 H18A AOP 0001 Valík Tomáš 73.00 = 11:13:00 ( 3)335 2045206 D18A AOP 9951 Čechová Klára 80.00 = 11:20:00 ( 12) 889295 H21C AOP 9302 Rossmanith Vojtěch 102.00 = 11:42:00 ( 46)31 1625050 H21E AOP 9602 Glonek Jakub 102.00 = 11:42:00 ( 21)435 2085648 H16A AOP 0201 Kostka Jiří 108.00 = 11:48:00 ( 551)364 52957 D20A AOP 9850 Fukalová Hana 111.00 = 11:51:00 ( 100)288 515123 H20A AOP 9701 Mielec Jaromír 112.00 = 11:52:00 ( 289) 51190 D35 AOP 7853 Holasová Šarka 115.00 = 11:55:00

AOV OOB TJ Baník Ostrava

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 944) 7202896 H21A AOV 7900 Vlach Jiří 69.00 = 11:09:00

ASU Magnus Orienteering

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 951) 920658 H45 ASU 6849 Pavlík Radek 20.00 = 10:20:00 ( 961) 7200369 D21A ASU 9696 Hošeková Vanda 30.00 = 10:30:00 ( 571) 7201826 H21A ASU 8949 Oľhava Rastislav 31.00 = 10:31:00 ( 956)20 682340 H21E ASU 9644 Šmelík Martin 91.00 = 11:31:00 ( 569)29 886264 H21E ASU 9447 Horvát Petr 100.00 = 11:40:00 ( 570)38 920667 H21E ASU 9348 Mušínský Tomáš 109.00 = 11:49:00 ( 664)41 920700 H21E ASU 9444 Minář Marek 112.00 = 11:52:00

BBM BETA URSUS Orienteering

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 103) 7207495 H21A BBM 7205 Fiala Jan 29.00 = 10:29:00 ( 162) 7207026 H21A BBM 9600 Ptáček Pavel 40.00 = 10:40:00 ( 135) 2088211 H35 BBM 7300 Dvořák Miloš 55.00 = 10:55:00 ( 161)328 7207019 D18A BBM 0050 Opálková Martina 73.00 = 11:13:00 ( 421) 301272 H21C BBM 5700 Gawel Jiří 116.00 = 11:56:00

BOR OK Jiskra Nový Bor

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 545) 1602628 D21A BOR 9051 Folbrechtová Šárka 10.00 = 10:10:00 ( 547)218 887936 H18A BOR 0001 Pavlovec Dan 40.00 = 10:40:00 ( 541)298 303919 D18A BOR 9959 Kubecová Kateřina 43.00 = 10:43:00 ( 549) 9200728 H21A BOR 9503 Pavlovec Jan 44.00 = 10:44:00 ( 548) 7003001 H21A BOR 9007 Kořínek Tomáš 54.00 = 10:54:00 ( 546)234 7202852 H18A BOR 0000 Mareš Vít 56.00 = 10:56:00 ( 550)2 7667667 H21E BOR 9608 Burda Matěj 73.00 = 11:13:00 ( 542)342 1204999 D18A BOR 9954 Janoušková Lucie 87.00 = 11:27:00 ( 543)359 2051502 D20A BOR 9854 Nováková Lucie 106.00 = 11:46:00 ( 544)361 2111769 D20A BOR 9853 Staňová Karolína 108.00 = 11:48:00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 929) 51370 H65 BOV 4901 Dvořák Vlastimil 20.00 = 10:20:00

BZR Bratrstvo Ždárských vrchů

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 395) 980334 D45 BZR 6951 Čechová Zuzana 17.00 = 10:17:00 ( 396) 52963 H45 BZR 6301 Rajnošek Zdeněk 21.00 = 10:21:00 ( 397) 53664 H35 BZR 8000 Choutka Jaroslav 32.00 = 10:32:00

CHA OK Chrastava

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 34)346 7208096 D18A CHA 0050 Pavlíková Markéta 91.00 = 11:31:00

CHC K.O.B. Choceň

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 482) 2025344 H21A CHC 9501 Křivda Martin 5.00 = 10:05:00 ( 874) 2025366 D45 CHC 7251 Křivdová Lenka 6.00 = 10:06:00 ( 481) 2053589 H21A CHC 9402 Sháněl Jan 23.00 = 10:23:00 ( 420) 2025343 H21A CHC 8603 Pátek Michal 53.00 = 10:53:00 ( 75) 2011854 H21A CHC 7502 Švadlena Pavel 64.00 = 11:04:00 ( 484)323 425544 D18A CHC 9951 Semrádová Jana 68.00 = 11:08:00 ( 529)325 320290 D18A CHC 0051 Chaloupková Kateřina 70.00 = 11:10:00 ( 483)252 9200535 H18A CHC 9901 Křivda Tomáš 74.00 = 11:14:00 ( 480)13 2049551 H21E CHC 8801 Grundman Vojtěch 84.00 = 11:24:00 ( 485)273 2053577 H20A CHC 9701 Semrád Ladislav 97.00 = 11:37:00 ( 492)490 2011852 D16A CHC 0152 Shánělová Štěpánka 107.00 = 11:47:00 ( 488)439 9990101 H16A CHC 0101 Švadlena Michal 112.00 = 11:52:00

CHT OOB SK Chrast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 145) 8700 D21A CHT 6655 Bulvová Hana 2.00 = 10:02:00 ( 144) 7201807 H21A CHT 8510 Kopáček Jan 6.00 = 10:06:00 ( 607) 52161 H21A CHT 9001 Krejsa Martin 14.00 = 10:14:00 ( 6) 2059736 D21A CHT 8851 Kopáčková Iva 21.00 = 10:21:00 ( 102) 53127 D21A CHT 9254 Ondráčková Lucie 24.00 = 10:24:00 ( 26) 51982 D21A CHT 8251 Matrasová Vendula 33.00 = 10:33:00 ( 809) 51897 D55 CHT 5852 Jansová Alena 40.00 = 10:40:00 ( 789)444 9102283 D16A CHT 0251 Starková Terezie 61.00 = 11:01:00 ( 936) 52158 H21C CHT 9202 Krejsa Vladimír 92.00 = 11:32:00 ( 865) 49857 D35 CHT 6460 Kučerová Vladimíra 93.00 = 11:33:00

CTB SK OB Chotěboř

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 149)108 920682 D21E CTB 9452 Benešová Jana 91.00 = 11:31:00 ( 470)111 2081369 D21E CTB 9451 Voborníková Alena 94.00 = 11:34:00 ( 129)126 7208080 D21E CTB 8151 Gregorová Kamila 109.00 = 11:49:00

DKP Oddíl OB Kotlářka

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 44) 7201757 H45 DKP 7100 Šubrt Antonín 3.00 = 10:03:00 ( 38) 443079 H45 DKP 6901 Kalousek Jiří 15.00 = 10:15:00 ( 792) 51760 H65 DKP 4900 Stehno Pavel 26.00 = 10:26:00 ( 801) 899156 H21A DKP 9600 Illner Vojtěch 28.00 = 10:28:00 ( 794) 434840 D21A DKP 8758 Bochenková Martina 29.00 = 10:29:00 ( 45)375 888625 H16A DKP 0205 Šubrt Matěj 48.00 = 10:48:00 ( 962)389 9889 H16A DKP 0100 Klaška Martin 62.00 = 11:02:00 ( 796)459 897371 D16A DKP 0251 Řadová Lucie 76.00 = 11:16:00 ( 795)463 7200326 D16A DKP 0250 Sanna Karin 80.00 = 11:20:00 ( 51)409 446345 H16A DKP 0210 Malačka Milan 82.00 = 11:22:00 ( 27)260 1394693 H20A DKP 9801 Semerád Antonín 84.00 = 11:24:00 ( 1) 2080999 H21C DKP 8109 Tomeš Jaroslav 100.00 = 11:40:00 ( 498)353 886271 D20A DKP 9751 Nováková Tereza 100.00 = 11:40:00 ( 33)118 7207077 D21E DKP 8651 Plochová Dominika 101.00 = 11:41:00

DOK OK Doksy

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 73) 7200372 D21A DOK 7950 Synková Petra 20.00 = 10:20:00 ( 71)236 7209352 H18A DOK 0001 Synek Antonín 58.00 = 10:58:00 ( 656) 7207866 H21A DOK 8700 Novák Daniel 71.00 = 11:11:00 ( 655)417 2053509 H16A DOK 0100 Šmol David 90.00 = 11:30:00 ( 72)429 7207878 H16A DOK 0200 Synek Petr 102.00 = 11:42:00 ( 662)285 7209363 H20A DOK 9800 Koštejn Vít 109.00 = 11:49:00 ( 70) 7200371 H21C DOK 7800 Synek Antonín 110.00 = 11:50:00

DOR OK Dobříš

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 946)399 2045310 H16A DOR 0100 Janda Ondřej 72.00 = 11:12:00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 405) 515152 H45 EKP 6800 Pecka Jan 17.00 = 10:17:00 ( 657) 886298 H45 EKP 6912 Kabát Jan 22.00 = 10:22:00 ( 931)466 9700729 D16A EKP 0153 Blahová Pavla 83.00 = 11:23:00

HAN Hanácká oblast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 866) 7201771 D14 HAN 0355 Šneiderová Daniela 0.00 = 10:00:00 ( 952) 361953 D12 HAN 0554 Pachmannová Katka 7.00 = 10:07:00 ( 846) 1398997 D14 HAN 0450 Binarová Adéla 9.00 = 10:09:00 ( 877) 2019215 D12 HAN 0552 Otrubová Anna 11.00 = 10:11:00 ( 873) 1400409 D14 HAN 0354 Němečková Kateřina 14.00 = 10:14:00 ( 841) 7003005 D12 HAN 0651 Gallo Natálie 16.00 = 10:16:00 ( 845) 2111803 D12 HAN 0654 Šaňáková Marie 22.00 = 10:22:00 ( 869) 8636188 H12 HAN 0503 Antonowicz Jan 23.00 = 10:23:00 ( 953) 682687 H12 HAN 0603 Soldán Robin 29.00 = 10:29:00 ( 848) 2020729 D14 HAN 0452 Smékalová Karolína 36.00 = 10:36:00 ( 859) 229473 H14 HAN 0302 Stryk Štěpán 36.00 = 10:36:00 ( 954) 2073734 H12 HAN 0506 Opravil Vojtěch 39.00 = 10:39:00 ( 860) 2081359 H14 HAN 0303 Valík Adam 40.00 = 10:40:00 ( 853) 2061762 H12 HAN 0501 Černoch Martin 43.00 = 10:43:00 ( 875) 2020722 H14 HAN 0300 Novotný Erik 43.00 = 10:43:00 ( 849) 2061817 D14 HAN 0352 Černochová Michaela 45.00 = 10:45:00 ( 858) 2102814 H14 HAN 0304 Čech Vít 49.00 = 10:49:00 ( 870) 2035719 D12 HAN 0551 Neumannová Kristýna 49.00 = 10:49:00 ( 843) 2069072 D12 HAN 0653 Jílková Lenka 51.00 = 10:51:00 ( 872) 53565 H12 HAN 0504 Kroul Jiří 53.00 = 10:53:00 ( 854) 2051506 H12 HAN 0502 Otruba František 59.00 = 10:59:00 ( 868) 436929 D14 HAN 0458 Klechová Karolína 60.00 = 11:00:00 ( 844) 2080829 D12 HAN 0553 Pospíšilová Stella 61.00 = 11:01:00 ( 856) 7200909 H12 HAN 0505 Vodička Igor 61.00 = 11:01:00 ( 847) 2035723 D14 HAN 0451 Lukašáková Sára 63.00 = 11:03:00 ( 871) 428264 H12 HAN 0601 Borunský Matěj 72.00 = 11:12:00 ( 842) 51195 D12 HAN 0652 Holasová Barbora 74.00 = 11:14:00 ( 855) 2073738 H12 HAN 0602 Šána Robert 75.00 = 11:15:00 ( 857) 1418768 H14 HAN 0400 Beneš Jindřich 75.00 = 11:15:00 ( 852) 446437 H12 HAN 0600 Štábl Patrik 79.00 = 11:19:00 ( 851) 361981 D14 HAN 0353 Pachmannová Bára 80.00 = 11:20:00 ( 840) 2069085 D12 HAN 0650 Dráčová Barbora 83.00 = 11:23:00 ( 850) 2020728 D14 HAN 0453 Smékalová Viktorie 83.00 = 11:23:00 ( 861) 2058450 H14 HAN 0401 Štábl Adam 85.00 = 11:25:00 ( 867) 2082903 H14 HAN 0403 Šperlich Jan 87.00 = 11:27:00 ( 876) 442865 H14 HAN 0301 Patterman Prokop 98.00 = 11:38:00

HOR TJ Jiskra Hořice

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 393)413 2025353 H16A HOR 0201 Rücker Jan 86.00 = 11:26:00

JCO Jihočeská oblast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 209) 7208086 D12 JCO 0551 Kosobudová Anna 34.00 = 10:34:00 ( 211) 2025203 D12 JCO 0651 Přílepková Radka 69.00 = 11:09:00 ( 210) 2025211 D12 JCO 0552 Pekařová Nela 88.00 = 11:28:00

JEO Ještědská oblast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 648) 2049590 D12 JEO 0555 Matyášová Kristýna 4.00 = 10:04:00 ( 298) 9201561 H12 JEO 0502 Bednařík Vilém 6.00 = 10:06:00 ( 120) 438039 H12 JEO 0603 Dolejší Jan 8.00 = 10:08:00 ( 304) 51600 D12 JEO 0559 Pecková Tereza 8.00 = 10:08:00 ( 658) 682375 D12 JEO 0655 Štemberová Bára 10.00 = 10:10:00 ( 292) 7202578 D12 JEO 0650 Lošťáková Sára 13.00 = 10:13:00 ( 336) 2073664 H12 JEO 0506 Sýkora Oliver 16.00 = 10:16:00 ( 117) 2085567 D14 JEO 0454 Pesničáková Soňa 17.00 = 10:17:00 ( 294) 2082919 H14 JEO 0408 Klein Martin 24.00 = 10:24:00 ( 305) 2078461 H14 JEO 0302 Ekert Tomáš 26.00 = 10:26:00 ( 332) 2088165 D14 JEO 0459 Nagyová Kateřina 28.00 = 10:28:00 ( 342) 2095942 D12 JEO 0552 Novotná Michaela 28.00 = 10:28:00 ( 301) 2080848 D12 JEO 0558 Skácelová Kateřina 30.00 = 10:30:00 ( 333) 2056302 H14 JEO 0401 Pokorný Jan 35.00 = 10:35:00 ( 879) 2043610 D14 JEO 0551 Martanová Lea 35.00 = 10:35:00 ( 341) 2096129 H12 JEO 0800 Mairich Martin 36.00 = 10:36:00 ( 121) 2078460 D14 JEO 0452 Podrábská Alžběta 40.00 = 10:40:00 ( 335) 2080823 H14 JEO 0304 Řehoř Vojta 42.00 = 10:42:00 ( 296) 2111795 D12 JEO 0654 Savruková Adéla 43.00 = 10:43:00 ( 334) 2049534 H12 JEO 0505 Rokos Marek 49.00 = 10:49:00 ( 329) 2035718 H12 JEO 0600 Dejnožka Martin 51.00 = 10:51:00 ( 649) 436428 D14 JEO 0460 Tomanicová Sofie 51.00 = 10:51:00 ( 327) 2073663 D12 JEO 0752 Baloghová Mile 56.00 = 10:56:00 ( 330) 2085580 D12 JEO 0651 Háková Eliška 58.00 = 10:58:00 ( 119) 2060291 H12 JEO 0507 Hoetzel Hugo 62.00 = 11:02:00 ( 118) 2027207 H14 JEO 0400 Tkáč Matěj 63.00 = 11:03:00 ( 299) 7531975 D12 JEO 0750 Lamačová Barbora 63.00 = 11:03:00 ( 116) 2067319 H12 JEO 0601 Míka Albert 64.00 = 11:04:00 ( 303) 1418087 D12 JEO 0554 Mellanová Judita 68.00 = 11:08:00 ( 339) 2067316 H12 JEO 0602 Mairich Filip 69.00 = 11:09:00 ( 302) 2102587 D14 JEO 0457 Skácelová Adéla 70.00 = 11:10:00 ( 487) 2019212 D12 JEO 0550 Kubecová Magdalena 71.00 = 11:11:00 ( 937) 888626 D12 JEO 0556 Hájková Tereza 73.00 = 11:13:00 ( 297) 9201326 D14 JEO 0353 Bednaříková Emma 75.00 = 11:15:00 ( 295) 897359 H12 JEO 0701 Riby Philip 78.00 = 11:18:00 ( 343) 2095950 D12 JEO 0553 Novotná Barbora 81.00 = 11:21:00 ( 300) 9101104 H14 JEO 0404 Peterka Jakub 83.00 = 11:23:00 ( 337) 1398987 D14 JEO 0350 Vitebská Eliška 84.00 = 11:24:00 ( 331) 2085591 H14 JEO 0305 Lesák Ondřej 89.00 = 11:29:00 ( 340) 2070854 D12 JEO 0653 Skalová Jolana 89.00 = 11:29:00 ( 401) 7780 H14 JEO 0403 Zabořil Ondřej 100.00 = 11:40:00 ( 328) 2027224 H14 JEO 0303 Dejnožka Vojtěch 102.00 = 11:42:00 ( 293) 420453 H14 JEO 0402 Haslinger Leopold 106.00 = 11:46:00 ( 338) 1398971 H14 JEO 0300 Vitebský Lukáš 110.00 = 11:50:00

JMO Jihomoravská oblast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 737) 232032 D14 JMO 0360 Králová Jolana 5.00 = 10:05:00 ( 766) 2088166 D12 JMO 0750 Dvořáková Lucie 5.00 = 10:05:00 ( 803) 2801025 H12 JMO 0606 Folprecht Matyáš 9.00 = 10:09:00 ( 753) ? D14 JMO 0455 Rotková Markéta 11.00 = 10:11:00 ( 943) 410323 D14 JMO 0460 Miková Lenka 19.00 = 10:19:00 ( 765) 53275 H12 JMO 0611 Čech Radan 27.00 = 10:27:00 ( 744) 332962 H14 JMO 0307 Palát Tomáš 30.00 = 10:30:00 ( 746) 2090860 H12 JMO 0600 Štěpánek Jan 31.00 = 10:31:00 ( 755) 416017 D14 JMO 0351 Hovořáková Karolína 31.00 = 10:31:00 ( 759) 2083392 D12 JMO 0650 Doušková Hana 32.00 = 10:32:00 ( 761) 446326 D12 JMO 0654 Ehlová Martina 35.00 = 10:35:00 ( 747) 337648 D12 JMO 0657 Kurečková Klára 38.00 = 10:38:00 ( 941) 981840 D12 JMO 0651 Procházková Doubravka 40.00 = 10:40:00 ( 745) 232389 D12 JMO 0554 Dušková Tereza 42.00 = 10:42:00 ( 740) 410340 H14 JMO 0404 Ehl Ondřej 45.00 = 10:45:00 ( 942) 2075632 H14 JMO 0305 Musil Štěpán 47.00 = 10:47:00 ( 804) 232730 H12 JMO 0717 Ptáček Jonáš 55.00 = 10:55:00 ( 802) 2085655 H12 JMO 0503 Dvořák Jakub 58.00 = 10:58:00 ( 757) 888648 H14 JMO 0406 Gryc Ondřej 64.00 = 11:04:00 ( 742) 361987 D14 JMO 0362 Mulíčková Markéta 66.00 = 11:06:00 ( 739) 888640 H14 JMO 0411 Milán Jakub 67.00 = 11:07:00 ( 751) 2061799 H14 JMO 0410 Marek Vojtěch 70.00 = 11:10:00 ( 736) 7202856 H14 JMO 0301 Lička Adam 72.00 = 11:12:00 ( 738) 2087653 D14 JMO 0369 Patermannová Eliška 77.00 = 11:17:00 ( 764) 232377 H12 JMO 0629 Mudrák Daniel 77.00 = 11:17:00 ( 756) 2042526 H14 JMO 0302 Urbánek Adam 79.00 = 11:19:00 ( 754) 2094532 D14 JMO 0352 Barnatová Klára 85.00 = 11:25:00 ( 760) 232732 D12 JMO 0653 Hlaváčová Lucie 85.00 = 11:25:00 ( 743) 420418 H14 JMO 0400 Rada Štěpán 92.00 = 11:32:00 ( 750) 7207618 H14 JMO 0401 Doušek Tomáš 111.00 = 11:51:00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 127)212 2069090 H18A JPV 9915 Kašpar Petr 34.00 = 10:34:00 ( 125) 1602630 H21A JPV 9509 Fajkus Radim 45.00 = 10:45:00 ( 124)258 9980407 H20A JPV 9803 Pryjma Fryderyk 82.00 = 11:22:00 ( 123)276 1602633 H20A JPV 9807 Vystavěl Ondřej 100.00 = 11:40:00

KAM OK Kamenice

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 42) 8271093 D21A KAM 9354 Aschermannová Petra 3.00 = 10:03:00 ( 141) 2019240 H21A KAM 9202 Hájek Adam 9.00 = 10:09:00 ( 805) 7003009 D21A KAM 9551 Hlubučková Kristýna 13.00 = 10:13:00 ( 786) 52276 H45 KAM 6600 Valášek Petr 19.00 = 10:19:00 ( 788) 2075620 H35 KAM 7700 Jedlička Adam 43.00 = 10:43:00 ( 80)238 981828 H18A KAM 9900 Škvor Ota 60.00 = 11:00:00 ( 816) 232267 H21A KAM 9402 Kapal Tomáš 60.00 = 11:00:00 ( 782)395 9101674 H16A KAM 0102 Víšek Martin 68.00 = 11:08:00 ( 81)326 515491 D18A KAM 9950 Albrechtová Iveta 71.00 = 11:11:00 ( 783)398 336743 H16A KAM 0100 Valášek Václav 71.00 = 11:11:00 ( 791)400 436446 H16A KAM 0201 Hankovec Hugo 73.00 = 11:13:00 ( 82)407 425596 H16A KAM 0202 Škvor Adam 80.00 = 11:20:00 ( 785) 232393 D35 KAM 6951 Valášková Šárka 88.00 = 11:28:00 ( 76)266 232245 H20A KAM 9700 Valášek Jiří 90.00 = 11:30:00 ( 77)268 9005139 H20A KAM 9802 Jíra Tomáš 92.00 = 11:32:00 ( 78)277 361923 H20A KAM 9803 Hausenblas Šimon 101.00 = 11:41:00 ( 887)119 9102089 D21E KAM 9550 Bořánková Karolína 102.00 = 11:42:00 ( 790)121 7200333 D21E KAM 9554 Procházková Marie 104.00 = 11:44:00 ( 55)35 920683 H21E KAM 9401 Semík Ondřej 106.00 = 11:46:00 ( 79)360 2058511 D20A KAM 9852 Čechová Tereza 107.00 = 11:47:00 ( 59)363 515001 D20A KAM 9851 Hájková Eliška 110.00 = 11:50:00 ( 83)438 9201064 H16A KAM 0105 Gajda Jan 111.00 = 11:51:00

KON KOB Konice

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 212)215 1418762 H18A KON 9915 Beneš Miroslav 37.00 = 10:37:00 ( 889) 2069073 D12 KON 0799 Jílková Pavla 67.00 = 11:07:00 ( 888) 2069071 D35 KON 8080 Jílková Hana 111.00 = 11:51:00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 933) 446411 H14 KRN 0300 Jurčík Martin 61.00 = 11:01:00

KSH OB Kašperské Hory

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 815)388 2078478 H16A KSH 0202 Mayer Šimon 61.00 = 11:01:00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 457) 7865718 D21A KSU 8691 Rajnošek Tereza 7.00 = 10:07:00 ( 456) 886292 H21A KSU 9045 Janů Zdeněk 10.00 = 10:10:00 ( 460) 446432 H35 KSU 7501 Štábl Roman 33.00 = 10:33:00 ( 459) ? H35 KSU 7504 Videcký Jan 35.00 = 10:35:00 ( 454)217 2053541 H18A KSU 9906 Müller Jonáš 39.00 = 10:39:00 ( 458) 886296 H35 KSU 7601 Hecl Miloš 39.00 = 10:39:00 ( 452)219 2053548 H18A KSU 9909 Šrámek Ondřej 41.00 = 10:41:00 ( 463)222 2056268 H18A KSU 0044 Kroul Josef 44.00 = 10:44:00 ( 462)227 2080935 H18A KSU 0005 Matoušek Matěj 49.00 = 10:49:00 ( 450)378 53649 H16A KSU 0111 Babišta Antonín 51.00 = 10:51:00 ( 960) 2073731 H35 KSU 7503 Pavelka Martin 56.00 = 10:56:00 ( 449)385 2058486 H16A KSU 0201 Hecl František 58.00 = 10:58:00 ( 455) 2058482 H21A KSU 9202 Jílek Jakub 58.00 = 10:58:00 ( 453)237 2056285 H18A KSU 9908 Jílek Ondřej 59.00 = 10:59:00 ( 451)416 2056308 H16A KSU 0105 Šafář Martin 89.00 = 11:29:00 ( 461) 442855 D35 KSU 7272 Krčová Martina 100.00 = 11:40:00

KUN TJ Sokol Kunvald

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 85) 7208208 H55 KUN 6201 Lux Zdeněk 20.00 = 10:20:00 ( 86) 7208201 H65 KUN 5201 Šroler Zdeněk 22.00 = 10:22:00 ( 87) 9014 H55 KUN 5801 Trejtnar Pavel 22.00 = 10:22:00

KUO KOB Ústí nad Orlicí

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 447) 980350 H35 KUO 8001 Koblížek Kamil 31.00 = 10:31:00 ( 950)216 920657 H18A KUO 9901 Skalický Johan 38.00 = 10:38:00 ( 538)297 2075693 D18A KUO 0099 Nováková Markéta 42.00 = 10:42:00 ( 448)384 2051522 H16A KUO 0101 Koditek Jonáš 57.00 = 10:57:00 ( 539)442 2087714 D16A KUO 0151 Brožková Lucie 59.00 = 10:59:00 ( 540)283 980351 H20A KUO 9801 Paukert Lukáš 107.00 = 11:47:00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 164) 1409878 H55 LBM 6113 Korpas Jaroslav 16.00 = 10:16:00 ( 165) 1409879 D35 LBM 7362 Korpasová Ivana 116.00 = 11:56:00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 676) 889288 H21A LCE 8803 Cahel Marek 2.00 = 10:02:00 ( 681) 7208215 H45 LCE 6603 Šmelík Juraj 7.00 = 10:07:00 ( 670) 889305 D21A LCE 8951 Jirčáková Martina 8.00 = 10:08:00 ( 669) 889302 D45 LCE 6569 Hubáčková Dagmar 10.00 = 10:10:00 ( 674) 515074 D21A LCE 9450 Tesařová Marcela 27.00 = 10:27:00 ( 675) 52698 D55 LCE 5852 Vlažná Mirka 38.00 = 10:38:00 ( 800)301 2085608 D18A LCE 0054 Šabršulová Natálie 46.00 = 10:46:00 ( 798)226 2082929 H18A LCE 0012 Zentrich Dušan 48.00 = 10:48:00 ( 680)239 331216 H18A LCE 0011 Panovec Kryštof 61.00 = 11:01:00 ( 683)243 7201825 H18A LCE 9911 Vopařil Jan 65.00 = 11:05:00 ( 799)320 2091521 D18A LCE 0052 Ressová Tereza 65.00 = 11:05:00 ( 672)454 1400427 D16A LCE 0251 Pišová Barbora 71.00 = 11:11:00 ( 671)458 7208226 D16A LCE 0254 Nevěřilová Kateřina 75.00 = 11:15:00 ( 814)16 682333 H21E LCE 9301 Hubáček Michal 87.00 = 11:27:00 ( 679)19 889308 H21E LCE 9601 Mudrák Štěpán 90.00 = 11:30:00 ( 668)491 9102568 D16A LCE 0252 Bednaříková Sára 108.00 = 11:48:00 ( 677)286 1400401 H20A LCE 9803 Černocký Libor 110.00 = 11:50:00 ( 678)42 8629756 H21E LCE 9501 Hubáček Jonáš 113.00 = 11:53:00 ( 682)289 7200378 H20A LCE 9801 Sýkora Vojtěch 113.00 = 11:53:00 ( 673)498 1399951 D16A LCE 0260 Šmelíková Dorota 115.00 = 11:55:00

LLI TJ Loko Liberec

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 732) 515503 H21A LLI 7502 Peterka Vojtěch 38.00 = 10:38:00 ( 735)235 1398996 H18A LLI 0001 Melichar Petr 57.00 = 10:57:00 ( 734)256 7200375 H20A LLI 9802 Melichar Vojtěch 80.00 = 11:20:00 ( 636)113 7200361 D21E LLI 9651 Štičková Anna 96.00 = 11:36:00

LME SK Los Mělník

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 561)308 2060278 D18A LME 0050 Machová Marie 53.00 = 10:53:00

LPM OK Lokomotiva Plzeň

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 278) 2045235 H21A LPM 7903 Stehlík Petr 46.00 = 10:46:00 ( 128)110 7201820 D21E LPM 9651 Šiková Karolína 93.00 = 11:33:00 ( 4)23 887626 H21E LPM 9202 Kolovský František 94.00 = 11:34:00 ( 7)25 7201192 H21E LPM 9502 Valeš Jiří 96.00 = 11:36:00 ( 68)368 2082918 D20A LPM 9850 Kinkorová Tereza 115.00 = 11:55:00

LPU OK Lokomotiva Pardubice

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 839) 2060272 H45 LPU 6504 Procházka Radek 6.00 = 10:06:00 ( 934) 515487 H21A LPU 9410 Grundmann Jan 16.00 = 10:16:00 ( 833) 7201198 H21A LPU 8701 Fiala Petr 18.00 = 10:18:00 ( 831)221 2032380 H18A LPU 0008 Rusin Jan 43.00 = 10:43:00 ( 830)223 7202872 H18A LPU 0002 Roudný Martin 45.00 = 10:45:00 ( 829)225 7207061 H18A LPU 0001 Roudný Václav 47.00 = 10:47:00 ( 832)230 2011790 H18A LPU 0010 Volák Ondřej 52.00 = 10:52:00 ( 821)318 7201814 D18A LPU 0051 Vojtíšková Viktorie 63.00 = 11:03:00 ( 822)324 9102570 D18A LPU 9959 Waňková Martina 69.00 = 11:09:00 ( 819)329 1006615 D18A LPU 9958 Kopecká Anna 74.00 = 11:14:00 ( 828)402 7208077 H16A LPU 0204 Šišma Vojtěch 75.00 = 11:15:00 ( 818)331 2091516 D18A LPU 0050 Filipová Tereza 76.00 = 11:16:00 ( 928)10 887920 H21E LPU 8208 Zvěřina Petr 81.00 = 11:21:00 ( 824)101 1398998 D21E LPU 9659 Hančová Petra 84.00 = 11:24:00 ( 820)343 897364 D18A LPU 0057 Peterová Jana 88.00 = 11:28:00 ( 838)17 886715 H21E LPU 8002 Udržal Tomáš 88.00 = 11:28:00 ( 927)107 7202878 D21E LPU 8357 Zvěřinová Martina 90.00 = 11:30:00 ( 817)347 682622 D18A LPU 0054 Borovičková Valerie 92.00 = 11:32:00 ( 834)26 1080493 H21E LPU 9301 Čermák Jan 97.00 = 11:37:00 ( 826)115 940318 D21E LPU 9451 Procházková Klára 98.00 = 11:38:00 ( 835)28 8137666 H21E LPU 9036 Kamenický Matěj 99.00 = 11:39:00 ( 827)427 7200907 H16A LPU 0203 Pipek Ondřej 100.00 = 11:40:00 ( 837)33 515162 H21E LPU 9113 Procházka David 104.00 = 11:44:00 ( 823)124 301173 D21E LPU 7667 Fenclová Marta 107.00 = 11:47:00 ( 836)36 889299 H21E LPU 9307 Kubelka Tomáš 107.00 = 11:47:00 ( 825)131 906217 D21E LPU 9053 Knapová Jana 114.00 = 11:54:00

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 170) 682076 H55 LTP 5802 Eiselt Miloš 24.00 = 10:24:00 ( 63)341 7200323 D18A LTP 0051 Riby Rose 86.00 = 11:26:00 ( 410)423 7200331 H16A LTP 0104 Bílý Jakub 96.00 = 11:36:00

MBM O-mikron

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 197) 232019 H21A MBM 8740 Zelinka Jiří 30.00 = 10:30:00

MLA MLOK Mariánské Lázně

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 565) 1421912 H45 MLA 6701 Bartoš Luděk 23.00 = 10:23:00 ( 566)401 1421913 H16A MLA 0101 Bartoš Václav 74.00 = 11:14:00 ( 567) 1421911 D35 MLA 7051 Bartošová Jana 96.00 = 11:36:00

MOV SKOB Ostrava

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 730)208 1403424 H18A MOV 0004 Vavřík Tomáš 30.00 = 10:30:00

MSK Moravskoslezský kraj

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 741) 49355 H12 MSK 0604 Ryška Matěj 11.00 = 10:11:00 ( 728) 1400404 D12 MSK 0757 Rychlá Karolína 12.00 = 10:12:00 ( 720) 2099502 H12 MSK 0503 Kirschner Damian 13.00 = 10:13:00 ( 725) 2087691 D12 MSK 0652 Matulová Valérie 14.00 = 10:14:00 ( 723) 2087708 H12 MSK 0601 Bjolek Jan 15.00 = 10:15:00 ( 718) 49396 H12 MSK 0500 Sikora Matěj 24.00 = 10:24:00 ( 726) 428235 D12 MSK 0654 Čudková Kristýna 24.00 = 10:24:00 ( 709) 7204988 D14 MSK 0350 Hájková Lucie 29.00 = 10:29:00 ( 703) 920660 H14 MSK 0302 Mielec Radomír 32.00 = 10:32:00 ( 716) 2087705 D14 MSK 0455 Procnerová Veronika 32.00 = 10:32:00 ( 713) 7209779 D14 MSK 0451 Haltofová Romana 37.00 = 10:37:00 ( 722) 428262 H12 MSK 0600 Vojvodík Eduard 40.00 = 10:40:00 ( 712) 2060211 D14 MSK 0450 Švidrnochová Eliška 46.00 = 10:46:00 ( 707) 7200590 H14 MSK 0400 Kovařík Tomáš 54.00 = 10:54:00 ( 705) 2092391 H14 MSK 0305 Peňáz Vojtěch 62.00 = 11:02:00 ( 708) 7209795 H14 MSK 0401 Mrózek Pawel 66.00 = 11:06:00 ( 724) 420459 D12 MSK 0650 Pavlová Eliška 66.00 = 11:06:00 ( 719) 49327 H12 MSK 0501 Damek Ondřej 71.00 = 11:11:00 ( 721) 49312 D12 MSK 0550 Kolarczyková Eliška 77.00 = 11:17:00 ( 706) 2113076 H14 MSK 0306 Bjolek Michal 81.00 = 11:21:00 ( 714) 7207881 D14 MSK 0453 Bruková Petra 82.00 = 11:22:00 ( 715) 8654 D14 MSK 0454 Rybková Vendula 86.00 = 11:26:00 ( 727) 436421 D12 MSK 0751 Štětínská Tereza 86.00 = 11:26:00 ( 702) 8629759 H14 MSK 0300 Bialožyt Marek 88.00 = 11:28:00 ( 704) 2092364 H14 MSK 0304 Peňáz Radek 91.00 = 11:31:00

NEK Nejdek Orienteering

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 54)422 2096220 H16A NEK 0101 Newiak Nick 95.00 = 11:35:00 ( 53)480 2056275 D16A NEK 0150 Nádeníčková Pavla 97.00 = 11:37:00

OOL SK Haná orienteering

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 563) 307337 H55 OOL 5904 Višňa Milan 19.00 = 10:19:00 ( 564) 52531 H55 OOL 5804 Albert František 21.00 = 10:21:00 ( 667) 895219 H55 OOL 5707 Zdráhal Robert 23.00 = 10:23:00 ( 277) 681853 H35 OOL 7501 Binar Robert 47.00 = 10:47:00 ( 947) 7260029 H21C OOL 8901 Kala Matěj 108.00 = 11:48:00

OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 25) 8001989 D21A OSN 8972 Wurzelová Hana 14.00 = 10:14:00 ( 474) 981804 D21A OSN 9696 Vališová Martina 16.00 = 10:16:00 ( 811) 551995 H21A OSN 9549 Kamenický Jeroným 50.00 = 10:50:00 ( 13)333 7203324 D18A OSN 0050 Nechanická Klára 78.00 = 11:18:00 ( 113)406 8000543 H16A OSN 0201 Mareček Šimon 79.00 = 11:19:00 ( 749)344 416210 D18A OSN 0099 Zrníková Adéla 89.00 = 11:29:00 ( 491) 7205038 D35 OSN 7557 Nechanická Daniela 90.00 = 11:30:00 ( 11)419 8000321 H16A OSN 0200 Nechanický Jan 92.00 = 11:32:00

PGP SK Praga

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 415) 51568 T PGP 7107 Košárek Pavel 1.00 = 10:01:00 ( 531) 7200338 D21A PGP 9350 Kožinová Anna 4.00 = 10:04:00 ( 478) 682686 H21A PGP 7506 Pokorný Ondřej 8.00 = 10:08:00 ( 60) 515464 H21A PGP 6401 Janovský Tomáš 11.00 = 10:11:00 ( 963) 49844 D21A PGP 8656 Masopustová Elis 19.00 = 10:19:00 ( 663) 7003042 D21A PGP 9650 Kožinová Zuzana 25.00 = 10:25:00 ( 414) 2082714 D21A PGP 8155 Košárková Iva 28.00 = 10:28:00 ( 932) 7003030 H21A PGP 8202 Laciga Radek 43.00 = 10:43:00 ( 168) 910714 H21A PGP 9103 Landovský Tomáš 49.00 = 10:49:00 ( 477)229 7207350 H18A PGP 9904 Vítek Karel 51.00 = 10:51:00 ( 468) 7201200 H21A PGP 7106 Janas Petr 56.00 = 10:56:00 ( 496) 7209346 H21A PGP 9503 Veselý Jakub 65.00 = 11:05:00 ( 56)322 7201197 D18A PGP 9954 Sieglová Eliška 67.00 = 11:07:00 ( 930)3 502088 H21E PGP 9601 Landovský Jakub 74.00 = 11:14:00 ( 467)408 2060249 H16A PGP 0200 Janas Petr 81.00 = 11:21:00 ( 49)11 886265 H21E PGP 8206 Procházka Jan 82.00 = 11:22:00 ( 490)263 7202855 H20A PGP 9808 Novák Aleš 87.00 = 11:27:00 ( 884)265 681882 H20A PGP 9702 Navrátil Šimon 89.00 = 11:29:00 ( 95)117 920677 D21E PGP 8658 Tichovská Martina 100.00 = 11:40:00 ( 61)428 887632 H16A PGP 0101 Janovský Tomáš 101.00 = 11:41:00 ( 35)34 9418870 H21E PGP 8610 Flašar Jan 105.00 = 11:45:00 ( 57)432 7201196 H16A PGP 0104 Siegl Matyáš 105.00 = 11:45:00 ( 476)122 682103 D21E PGP 9056 Jakobová Adélka 105.00 = 11:45:00 ( 417)367 1407423 D20A PGP 9751 Slavíková Silvie 114.00 = 11:54:00

PHK OK 99 Hradec Králové

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 279) 995886 H21A PHK 8602 Balcar Aleš 3.00 = 10:03:00 ( 282) 7260024 D21A PHK 8753 Balcarová Jana 5.00 = 10:05:00 ( 156) 2058529 H45 PHK 6800 Metelka Pavel 9.00 = 10:09:00 ( 84) 9399 H21A PHK 7605 Kadeřávek Petr 12.00 = 10:12:00 ( 238) 515420 H21A PHK 7901 Losman Petr 15.00 = 10:15:00 ( 465) 362000 D14 PHK 0450 Chvátilová Johana 15.00 = 10:15:00 ( 36) 553446 H21A PHK 8802 Panchártek Jan 17.00 = 10:17:00 ( 466) 336717 H45 PHK 7200 Chvátil Jiří 18.00 = 10:18:00 ( 143) 981820 D21A PHK 8855 Azebová Nina 23.00 = 10:23:00 ( 29) 886259 H21A PHK 9001 Zelenka Tomáš 27.00 = 10:27:00 ( 240) 7203469 H21A PHK 8701 Justa Pavel 33.00 = 10:33:00 ( 151) 553440 H21A PHK 8903 Müller Martin 47.00 = 10:47:00 ( 157) 331689 H12 PHK 0801 Metelka Tomáš 47.00 = 10:47:00 ( 41)228 7202866 H18A PHK 9901 Kavalír Jáchym 50.00 = 10:50:00 ( 31) 9189 H21A PHK 8900 Šabatka Zdeněk 51.00 = 10:51:00 ( 32)232 2035744 H18A PHK 9908 Chvátil Šimon 54.00 = 10:54:00 ( 16)311 2075609 D18A PHK 9999 Kubíčková Jana 56.00 = 10:56:00 ( 446)383 9428 H16A PHK 0202 Bárta Šimon 56.00 = 10:56:00 ( 419)313 2075681 D18A PHK 0051 Hápová Petra 58.00 = 10:58:00 ( 140)315 682365 D18A PHK 9951 Chaloupská Barbora 60.00 = 11:00:00 ( 479)445 2070820 D16A PHK 0252 Machová Viktorie 62.00 = 11:02:00 ( 194) 2087682 D14 PHK 0353 Horáková Veronika 64.00 = 11:04:00 ( 394)253 1413977 H18A PHK 0001 Samek Tomáš 75.00 = 11:15:00 ( 880)4 2045215 H21E PHK 9601 Mašata Matěj 75.00 = 11:15:00 ( 192) 336788 D14 PHK 0351 Besedová Katka 76.00 = 11:16:00 ( 52)261 7681889 H20A PHK 9800 Bendák Jan 85.00 = 11:25:00 ( 935) 553445 H21C PHK 9104 Kamenický Jakub 91.00 = 11:31:00 ( 464) 9430 D35 PHK 7450 Chvátilová Pavlína 94.00 = 11:34:00 ( 39)24 7207507 H21E PHK 9101 Kubát Pavel 95.00 = 11:35:00 ( 283)485 8623000 D16A PHK 0255 Vandasová Adéla 102.00 = 11:42:00 ( 882)356 1398990 D20A PHK 9751 Novotná Klára 103.00 = 11:43:00 ( 155)431 2058465 H16A PHK 0101 Metelka Ondřej 104.00 = 11:44:00 ( 58) 9360 H21C PHK 8005 Černý Michal 106.00 = 11:46:00 ( 562)282 2025354 H20A PHK 9813 Starý Ondra 106.00 = 11:46:00 ( 2)130 8005907 D21E PHK 8051 Rollier Monika 113.00 = 11:53:00 ( 40)44 1394262 H21E PHK 8200 Rollier Baptiste 115.00 = 11:55:00 ( 150)132 7207347 D21E PHK 9150 Kosová Denisa 115.00 = 11:55:00 ( 535)291 9110998 H20A PHK 9805 Vandas Daniel 115.00 = 11:55:00 ( 864)46 9920924 H21E PHK 9200 Petržela Jan 117.00 = 11:57:00

PLU TJ SOKOL Plumlov

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 160) 49883 D45 PLU 7171 Vidmuchová Martina 14.00 = 10:14:00 ( 132) 995816 D35 PLU 7852 Otrubová Johana 104.00 = 11:44:00 ( 159) 887939 D35 PLU 7677 Otrubová Ivona 108.00 = 11:48:00

POB Pražská oblast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 268) 2096249 D14 POB 0353 Smolková Barbora 2.00 = 10:02:00 ( 255) 2081357 H12 POB 0503 Melišík Jan 4.00 = 10:04:00 ( 257) 2021830 D14 POB 0454 Štraitová Jolana 4.00 = 10:04:00 ( 258) 2021847 D14 POB 0453 Kopecká Valentýna 12.00 = 10:12:00 ( 249) 2096266 D12 POB 0651 Priehodová Nela 15.00 = 10:15:00 ( 276) 347887 D14 POB 0457 Čechmánková Anna 20.00 = 10:20:00 ( 252) ? H12 POB 0602 Bulíř Jáchym 26.00 = 10:26:00 ( 250) ? D12 POB 0650 Vozábalová Hana 27.00 = 10:27:00 ( 391) 2021842 H14 POB 0308 Trnka Martin jun 28.00 = 10:28:00 ( 253) ? H12 POB 0601 Skripnik Nikola 30.00 = 10:30:00 ( 246) 7208207 D12 POB 0654 Měšťanová Tereza 33.00 = 10:33:00 ( 260) ? D14 POB 0450 Bulířová Ema 33.00 = 10:33:00 ( 261) 232616 H14 POB 0409 Zakouřil Matyáš 34.00 = 10:34:00 ( 274) 8645 H12 POB 0800 Šubrt Jáchym 34.00 = 10:34:00 ( 267) 231948 H14 POB 0400 Čtrnáct František 38.00 = 10:38:00 ( 940) 2032107 H14 POB 0403 Průša Dominik 41.00 = 10:41:00 ( 269) 2051523 D14 POB 0350 Tichá Dorotea 42.00 = 10:42:00 ( 285) 2032183 H14 POB 0407 Titz Adam 46.00 = 10:46:00 ( 387) 2020713 D14 POB 0455 Aschermannová Klára 48.00 = 10:48:00 ( 273) 7260011 H14 POB 0300 Kožina Štěpán 51.00 = 10:51:00 ( 254) ? D12 POB 0554 Rosendorfová Hana 53.00 = 10:53:00 ( 270) 9982 H14 POB 0307 Sedláček Jaroslav 53.00 = 10:53:00 ( 939) 2099498 D14 POB 0354 Čermáková Klára 55.00 = 10:55:00 ( 251) 2099508 H12 POB 0603 Střelba Antonín 56.00 = 10:56:00 ( 259) 2021831 D14 POB 0452 Beranová Hana 58.00 = 10:58:00 ( 244) 888639 D12 POB 0750 Baldrianová Eva 65.00 = 11:05:00 ( 256) 2073716 H12 POB 0502 Bolehovský Daniel 66.00 = 11:06:00 ( 265) 8287 H14 POB 0404 Baldrian Tomáš 69.00 = 11:09:00 ( 271) 2800293 H14 POB 0302 Hřivna Jakub 71.00 = 11:11:00 ( 388) 2021839 D12 POB 0553 Floriánková Františka 72.00 = 11:12:00 ( 248) 9102086 D12 POB 0652 Rážová Dorota 76.00 = 11:16:00 ( 266) 2075696 H14 POB 0402 Tůma Šimon 80.00 = 11:20:00 ( 275) 886289 H12 POB 0501 Šubrt Vojtěch 80.00 = 11:20:00 ( 245) 2021829 H12 POB 0700 Štrait Vilém 82.00 = 11:22:00 ( 247) 2099524 D12 POB 0653 Štěpová Kateřina 84.00 = 11:24:00 ( 272) 2090836 H14 POB 0301 Šimša Martin 84.00 = 11:24:00 ( 264) 7209480 H14 POB 0405 Blaha Jiří 86.00 = 11:26:00 ( 262) 2099511 H14 POB 0408 Kabát Martin 96.00 = 11:36:00 ( 263) 2075608 H14 POB 0406 Blaha Michal 108.00 = 11:48:00 ( 390) 443090 H14 POB 0401 Janas Adam 114.00 = 11:54:00

PVP VSS Přírodověda Praha

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 171) 8629813 H35 PVP 7400 Cveček Martin 50.00 = 10:50:00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 559) 2052352 T PZR 0102 Poláček Tomáš 7.00 = 10:07:00 ( 560) 2087700 T PZR 0202 Kopecký Jan 9.00 = 10:09:00

RBK SK Radioklub Blansko

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 472) 515193 H21A RBK 8605 Henek Michal 0.00 = 10:00:00 ( 469) 682360 H21A RBK 9001 Šesták Jakub 4.00 = 10:04:00 ( 473) 981818 D35 RBK 8151 Kozumplíková Alice 117.00 = 11:57:00

RIC OB Říčany

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 196)479 2019236 D16A RIC 0151 Vyhnálková Marie 96.00 = 11:36:00 ( 195)354 9101106 D20A RIC 9850 Vyhnálková Barbora 101.00 = 11:41:00 ( 198) 889279 D35 RIC 7552 Vyhnálková Eva 101.00 = 11:41:00

ROU SKOB Roudnice nad Labem,

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 784)247 2075666 H18A ROU 0001 Buk Petr 69.00 = 11:09:00

SHK OK Slavia Hradec Králové

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 514) 2017663 D45 SHK 6651 Thýnová Ivana 16.00 = 10:16:00 ( 509) 1398689 D21A SHK 8152 Hepnerová Martina 17.00 = 10:17:00 ( 528) 9121 T SHK 6351 Mádlová Iva 18.00 = 10:18:00 ( 523) 7777400 H21A SHK 8901 Jirásek Michal 19.00 = 10:19:00 ( 506) 2051524 D21A SHK 9352 Myslivcová Pavla 22.00 = 10:22:00 ( 507) 995884 D21A SHK 9351 Fundová Eliška 26.00 = 10:26:00 ( 517)206 7300181 H18A SHK 0000 Tichý Radomír 28.00 = 10:28:00 ( 508) 2053561 D21A SHK 9050 Smoradová Barbora 31.00 = 10:31:00 ( 526) 1008172 H21A SHK 7601 Hepner David 37.00 = 10:37:00 ( 521) 7202780 H21A SHK 7801 Paclík Roman 39.00 = 10:39:00 ( 527) 9101117 H35 SHK 7704 Slovák Miroslav 49.00 = 10:49:00 ( 522) 7207364 H21A SHK 9403 Remeš Petr 55.00 = 10:55:00 ( 499)447 2058528 D16A SHK 0252 Kodytková Denisa 64.00 = 11:04:00 ( 515)391 2088201 H16A SHK 0305 Fábera David 64.00 = 11:04:00 ( 516)393 7207030 H16A SHK 0100 Porkert Jan 66.00 = 11:06:00 ( 501)450 2049549 D16A SHK 0151 Zimová Barbora 67.00 = 11:07:00 ( 503)330 7205002 D18A SHK 9951 Větříčková Andrea 75.00 = 11:15:00 ( 502)332 2032162 D18A SHK 9952 Malinová Apolena 77.00 = 11:17:00 ( 511)102 995857 D21E SHK 9151 Chmelařová Michaela 85.00 = 11:25:00 ( 524)14 515483 H21E SHK 8702 Šmehlík Eduard 85.00 = 11:25:00 ( 525)18 995807 H21E SHK 8406 Komanec Václav 89.00 = 11:29:00 ( 513) 9101115 D35 SHK 7753 Čečková Martina 91.00 = 11:31:00 ( 512)112 7207704 D21E SHK 9051 Mechlová Lenka 95.00 = 11:35:00 ( 504)351 2032191 D18A SHK 0051 Thýnová Nikola 96.00 = 11:36:00 ( 500)481 410360 D16A SHK 0250 Holečková Petra 98.00 = 11:38:00 ( 518)274 7980810 H20A SHK 9803 Pek Daniel 98.00 = 11:38:00 ( 510)120 1008174 D21E SHK 9251 Teplá Karolína 103.00 = 11:43:00 ( 520)279 1396847 H20A SHK 9701 Netuka Vojtěch 103.00 = 11:43:00 ( 505)362 7205001 D20A SHK 9755 Červená Adéla 109.00 = 11:49:00 ( 519)287 7202576 H20A SHK 9801 Gebrt Jan 111.00 = 11:51:00

SJC Sportcentrum Jičín

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 557) 2053545 D45 SJC 6657 Zalabová Martina 1.00 = 10:01:00 ( 556)310 2056287 D18A SJC 9951 Zlámalová Nikola 55.00 = 10:55:00 ( 552)476 7719774 D16A SJC 0252 Janků Anna 93.00 = 11:33:00 ( 558)425 7839783 H16A SJC 0101 Zalaba Tomáš 98.00 = 11:38:00 ( 555)483 2056270 D16A SJC 0151 Vejražková Róza 100.00 = 11:40:00 ( 553)489 7208206 D16A SJC 0153 Kochová Anna 106.00 = 11:46:00 ( 554)492 2075653 D16A SJC 0156 Matějková Barbora 109.00 = 11:49:00 ( 650)43 7717777 H21E SJC 8102 Mrázek Jan 114.00 = 11:54:00

SJH SJH Jindřichův Hradec

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 422)478 2800337 D16A SJH 0251 Kinštová Tereza 95.00 = 11:35:00 ( 423)493 2051486 D16A SJH 0252 Blažková Kateřina 110.00 = 11:50:00

SJI OK Jihlava

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 691) 53631 H45 SJI 6301 Petráček Aleš 1.00 = 10:01:00 ( 693)207 2045309 H18A SJI 9902 Šenkýř Matěj 29.00 = 10:29:00 ( 692) 2059730 H21A SJI 7801 Srb Vladimír 35.00 = 10:35:00 ( 695) 7206548 H35 SJI 7104 Venhoda Milan 48.00 = 10:48:00 ( 689)231 7200364 H18A SJI 9903 Kafka Matěj 53.00 = 10:53:00 ( 694)380 2080961 H16A SJI 0200 Tkáč Juraj 53.00 = 10:53:00 ( 687)317 7205966 D18A SJI 0051 Foltýnová Eva 62.00 = 11:02:00 ( 686)448 1396852 D16A SJI 0250 Dočkalová Klára 65.00 = 11:05:00 ( 685)245 2075680 H18A SJI 0001 Čech Petr 67.00 = 11:07:00 ( 696)396 2061788 H16A SJI 0101 Záboj Petr 69.00 = 11:09:00 ( 690)340 439123 D18A SJI 9950 Nechutová Aneta 85.00 = 11:25:00 ( 688)262 7200599 H20A SJI 9702 Frýba Dominik 86.00 = 11:26:00 ( 684)272 7200584 H20A SJI 9700 Bořil Jan 96.00 = 11:36:00

SKM KOB Směr Kroměříž

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 748)500 253379 D16A SKM 0251 Dittrichová Michaela 117.00 = 11:57:00

SNA TJ START Náchod

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 137) 9606 D45 SNA 7155 Douchová Jaroslava 18.00 = 10:18:00 ( 138) 9636 H12 SNA 0501 Doucha Martin 38.00 = 10:38:00 ( 139) 9616 H12 SNA 0801 Doucha Tomáš 50.00 = 10:50:00 ( 136) 9626 H21A SNA 7105 Doucha Jiří 67.00 = 11:07:00

SOP OOB TJ Slezan Opava

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 382) 7209463 H65 SOP 5101 Jurčák Karel 27.00 = 10:27:00 ( 175)214 7207868 H18A SOP 9904 Gilík Marek 36.00 = 10:36:00 ( 384) 438642 H35 SOP 7808 Jurčák David 41.00 = 10:41:00 ( 385)296 2032153 D18A SOP 9952 Švidrnochová Lenka 41.00 = 10:41:00 ( 383)327 2061783 D18A SOP 9951 Poláková Tereza 72.00 = 11:12:00

SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 173) 7207351 D45 SRK 6752 Kosová Michaela 3.00 = 10:03:00 ( 133)220 7205561 H18A SRK 9904 Šabata Milan 42.00 = 10:42:00 ( 489)381 2070826 H16A SRK 0202 Šabata Radek 54.00 = 10:54:00 ( 532)403 682693 H16A SRK 0103 Paleček Ondřej 76.00 = 11:16:00 ( 398)473 7203465 D16A SRK 0153 Šklíbová Veronika 90.00 = 11:30:00 ( 345)280 9814 H20A SRK 9701 Pokorný David 104.00 = 11:44:00 ( 418) 7204991 D35 SRK 7651 Šklíbová Jana 109.00 = 11:49:00 ( 174)496 7207356 D16A SRK 0151 Kosová Tereza 113.00 = 11:53:00 ( 399) 2096120 D35 SRK 7373 Filipová Ivana 119.00 = 11:59:00

SSU SK Severka Šumperk

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 494) 1406132 D45 SSU 6091 Králová Zdenka 0.00 = 10:00:00 ( 291) 224901 D45 SSU 6591 Ostřanská Iveta 5.00 = 10:05:00 ( 731) 9480 D21A SSU 8151 Klíchová Jana 15.00 = 10:15:00 ( 172) 8041 H12 SSU 0701 Cveček Jan 19.00 = 10:19:00 ( 290) 52549 H65 SSU 4302 Ostřanský Josef 24.00 = 10:24:00 ( 424)205 7207780 H18A SSU 0000 Kaprál Jan 27.00 = 10:27:00 ( 878) 51508 H35 SSU 6301 Valenta Jiří 34.00 = 10:34:00 ( 69)37 995871 H21E SSU 9303 Schuster Marek 108.00 = 11:48:00 ( 112)39 1007536 H21E SSU 8802 Poklop Martin 110.00 = 11:50:00 ( 752)48 7207366 H21E SSU 8841 Král Vojtěch 119.00 = 11:59:00

STB TJ Stadion Nový Bor

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 533)486 7205007 D16A STB 0199 Dolejší Kateřina 103.00 = 11:43:00 ( 534) 434839 D35 STB 7499 Dolejší Lenka 118.00 = 11:58:00

STC Středočeská oblast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 891) 2079493 D12 STC 0557 Švecová Karolína 0.00 = 10:00:00 ( 906) 2044888 H12 STC 0502 Nový Jáchym 7.00 = 10:07:00 ( 899) 2088701 D14 STC 0452 Víšková Veronika 8.00 = 10:08:00 ( 892) 2069057 D12 STC 0651 Kotenová Markéta 9.00 = 10:09:00 ( 900) 2075621 D14 STC 0455 Jedličková Kristýna 10.00 = 10:10:00 ( 920) 2102534 D14 STC 0453 Machová Anna 13.00 = 10:13:00 ( 897) 443070 D14 STC 0450 De Heij Laura 16.00 = 10:16:00 ( 894) 2085659 D12 STC 0650 Redlová Barbora 19.00 = 10:19:00 ( 901) 442879 D14 STC 0350 Hankovcová Helena 23.00 = 10:23:00 ( 898) 2079492 D14 STC 0352 Švecová Anežka 25.00 = 10:25:00 ( 910) 436963 H14 STC 0300 Kovářík Tomáš 31.00 = 10:31:00 ( 903) 49642 H12 STC 0500 Pilát Bořivoj 32.00 = 10:32:00 ( 911) 682695 H14 STC 0309 Škácha Vít 33.00 = 10:33:00 ( 905) 2083401 H12 STC 0601 Bárta Viktor 35.00 = 10:35:00 ( 893) 2049632 D12 STC 0655 Kotková Adéla 37.00 = 10:37:00 ( 917) 434803 D12 STC 0653 Škáchová Viktorie 39.00 = 10:39:00 ( 918) 1413720 D12 STC 0654 Škáchová Zuzana 41.00 = 10:41:00 ( 923) 7941 H12 STC 0504 Jíra Filip 42.00 = 10:42:00 ( 902) 2045307 D14 STC 0351 Nentvichová Julie 43.00 = 10:43:00 ( 919) 2044895 D12 STC 0656 Bambousková Julie 44.00 = 10:44:00 ( 924) 2085006 H12 STC 0602 Čech Adam 46.00 = 10:46:00 ( 907) ? H12 STC 0503 Hudos Václav 48.00 = 10:48:00 ( 895) 2099495 D12 STC 0652 Chramostová Julie 50.00 = 10:50:00 ( 921) 426373 D14 STC 0454 Pračková Ema 56.00 = 10:56:00 ( 922) 434596 D14 STC 0456 Arnoštová Veronika 62.00 = 11:02:00 ( 925) 2051483 H12 STC 0506 Marhold Václav 63.00 = 11:03:00 ( 890) 2061855 D12 STC 0551 Balejová Julie 64.00 = 11:04:00 ( 908) 2042521 H12 STC 0505 Jiras Jenda 65.00 = 11:05:00 ( 914) 7204994 H14 STC 0409 Petrilák Matouš 65.00 = 11:05:00 ( 904) ? H12 STC 0501 Heller Jiří 73.00 = 11:13:00 ( 896) 2080901 D14 STC 0451 Černá Ema 81.00 = 11:21:00 ( 912) 9201061 H14 STC 0405 Gajda Martin 82.00 = 11:22:00 ( 926) 2042541 H14 STC 0407 Snížek Martin 99.00 = 11:39:00 ( 913) 2075622 H14 STC 0404 Jedlička Jakub 104.00 = 11:44:00 ( 916) 2045308 H14 STC 0403 Janda Jakub 109.00 = 11:49:00 ( 915) 2042548 H14 STC 0406 Snížek Ondřej 113.00 = 11:53:00 ( 909) 2044898 H14 STC 0301 Kučera Jáchym 115.00 = 11:55:00

STE SK SKI-OB Šternberk

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 637) 1401181 H21A STE 5809 Václavek Tomáš 21.00 = 10:21:00 ( 322) 51123 H21A STE 9202 Doležel Ondřej 24.00 = 10:24:00 ( 311) 1007548 D21A STE 7054 Skyvová Kristýna 36.00 = 10:36:00 ( 310)300 1110200 D18A STE 0050 Głowacz Julia 45.00 = 10:45:00 ( 411)372 2073721 H16A STE 0208 Doležal Matyáš 45.00 = 10:45:00 ( 326)374 2027241 H16A STE 0101 Neumann David 47.00 = 10:47:00 ( 325) 2025356 H35 STE 7504 Matoušek Jiří 54.00 = 10:54:00 ( 307) 8280803 D14 STE 0351 Nitsch Aleksandra 59.00 = 10:59:00 ( 316)386 2032142 H16A STE 0207 Svoboda Radek 59.00 = 10:59:00 ( 314)392 1403087 H16A STE 0209 Olszewski Bartłomiej 65.00 = 11:05:00 ( 315)394 886683 H16A STE 0105 Pierzchała Michał 67.00 = 11:07:00 ( 323) 2027239 H21A STE 9411 Skoupý Jan 68.00 = 11:08:00 ( 318)248 7202871 H18A STE 0000 Jirka Mikuláš 70.00 = 11:10:00 ( 317)250 682370 H18A STE 9919 Horčička Vít 72.00 = 11:12:00 ( 306) 8444999 D14 STE 0350 Chabiera Lena 73.00 = 11:13:00 ( 309)461 886685 D16A STE 0151 Mianowska Julia 78.00 = 11:18:00 ( 321)255 8121998 H20A STE 9800 Rutka Jan 79.00 = 11:19:00 ( 320)259 899027 H20A STE 9801 Mossakowski Wojciech 83.00 = 11:23:00 ( 400)420 2027218 H16A STE 0204 Světnický František 93.00 = 11:33:00 ( 319)434 2032192 H16A STE 0202 Lukašák Šimon 107.00 = 11:47:00 ( 313) 2096137 D35 STE 7352 Zbraňková Magda 110.00 = 11:50:00 ( 308)494 7205017 D16A STE 0252 Marková Ema 111.00 = 11:51:00 ( 324)40 9200095 H21E STE 9500 Wołowczyk Krzysztof 111.00 = 11:51:00 ( 312) 2025355 D35 STE 7951 Matoušková Jana 113.00 = 11:53:00

STH SK Studenec

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 653) 51108 D21C STH 0152 Kejmarová Jana 33.00 = 10:33:00 ( 964) 7204974 D21C STH 0051 Hrnčířová Magda 35.00 = 10:35:00 ( 647)314 7201776 D18A STH 9958 Kalenská Dominika 59.00 = 10:59:00 ( 646)338 7201754 D18A STH 9953 Urbanová Markéta 83.00 = 11:23:00 ( 644)411 7201763 H16A STH 0202 Štefan Vít 84.00 = 11:24:00 ( 643)415 7204987 H16A STH 0205 Link Lukáš 88.00 = 11:28:00 ( 652) 253377 D35 STH 7753 Linková Eva 92.00 = 11:32:00 ( 645)482 7201779 D16A STH 0251 Chrástová Tereza 99.00 = 11:39:00 ( 651) 7207505 H21C STH 0104 Mühlbach Aleš 103.00 = 11:43:00

TAP KOB TRETRA Praha

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 115) 232158 D21A TAP 9052 Tihonová Hana 12.00 = 10:12:00 ( 654) 515469 H21A TAP 8610 Zajíc Vítězslav 22.00 = 10:22:00 ( 665) 416010 D21A TAP 9053 Zamazalová Kateřina 35.00 = 10:35:00 ( 639)376 2080913 H16A TAP 0200 Melišík Martin 49.00 = 10:49:00 ( 641)441 1418759 D16A TAP 0252 Popová Jana 58.00 = 10:58:00 ( 642)443 1418760 D16A TAP 0253 Popová Veronika 60.00 = 11:00:00 ( 638)404 981814 H16A TAP 0103 Longin Jan 77.00 = 11:17:00 ( 640)465 2099481 D16A TAP 0153 Rosendorfová Lenka 82.00 = 11:22:00 ( 199)339 361961 D18A TAP 0051 Dědková Teodora 84.00 = 11:24:00 ( 213)264 7779702 H20A TAP 9702 Vlášek Jakub 88.00 = 11:28:00 ( 154)424 7201203 H16A TAP 0100 Měšťan Ondřej 97.00 = 11:37:00 ( 158)284 9201323 H20A TAP 9805 Ransdorf Jakub 108.00 = 11:48:00 ( 280)366 7779755 D20A TAP 9755 Šimůnková Gabriela 113.00 = 11:53:00

TBM KOS TJ Tesla Brno

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 88) 53242 H35 TBM 7227 Milán Pavel 42.00 = 10:42:00 ( 142) 888616 H35 TBM 7327 Štěpánek Martin 46.00 = 10:46:00 ( 163) 887901 H21A TBM 7701 Ehl Jiří 61.00 = 11:01:00 ( 412)242 7201210 H18A TBM 0010 Sedlář Jan 64.00 = 11:04:00 ( 147)334 9101109 D18A TBM 0058 Grycová Kateřina 79.00 = 11:19:00 ( 148)349 7210066 D18A TBM 0050 Špringlová Kamila 94.00 = 11:34:00 ( 17)426 2042517 H16A TBM 0103 Kligl Radim 99.00 = 11:39:00 ( 200)437 995867 H16A TBM 0106 Gryc Vojtěch 110.00 = 11:50:00 ( 89) 443078 D35 TBM 7475 Milánová Jindřiška 112.00 = 11:52:00 ( 131)495 515497 D16A TBM 0199 Hlaváčová Anežka 112.00 = 11:52:00 ( 167)365 9101703 D20A TBM 9898 Korpasová Tereza 112.00 = 11:52:00 ( 166)497 9101707 D16A TBM 0151 Korpasová Lucie 114.00 = 11:54:00 ( 146)369 9988889 D20A TBM 9859 Grycová Veronika 116.00 = 11:56:00

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 612) 7201759 T TJN 0253 Budská Anna 0.00 = 10:00:00 ( 633) 2800348 D21A TJN 9851 Štemberová Natálie 0.00 = 10:00:00 ( 622) 2045201 T TJN 0004 Pavel Martin 2.00 = 10:02:00 ( 624) 2032159 T TJN 0102 Růta Matyáš 4.00 = 10:04:00 ( 634) 2069078 T TJN 0154 Vančurová Anna 6.00 = 10:06:00 ( 666) 44080031 P TJN XXX1 Poláková Markéta 7.00 = 10:07:00 ( 611) 2027211 T TJN 0150 Baloghová Lída 11.00 = 10:11:00 ( 615) 2032102 T TJN 0257 Linková Lucie 13.00 = 10:13:00 ( 630) 2025357 T TJN 0001 Šmaus Antonín 16.00 = 10:16:00 ( 628) 7207342 H21A TJN 8700 Strachota Petr 41.00 = 10:41:00 ( 618)233 2069092 H18A TJN 0006 Nagy Josef 55.00 = 10:55:00 ( 613)414 1398985 H16A TJN 0105 Budský Ondřej 87.00 = 11:27:00 ( 626)472 2035701 D16A TJN 0151 Rydlová Adéla 89.00 = 11:29:00 ( 631)267 2067320 H20A TJN 9700 Šmaus Jan 91.00 = 11:31:00 ( 616)475 2056303 D16A TJN 0152 Mašínová Anna 92.00 = 11:32:00 ( 620) 232502 H21C TJN 7002 Novotný Dušan 93.00 = 11:33:00 ( 614)271 2027208 H20A TJN 9804 Janeček Mirek 95.00 = 11:35:00 ( 623) 9102144 H21C TJN 9101 Picek Jan 98.00 = 11:38:00 ( 629)484 2053560 D16A TJN 0153 Šklíbová Míša 101.00 = 11:41:00 ( 617)278 2027247 H20A TJN 9802 Michek David 102.00 = 11:42:00 ( 609)430 2080828 H16A TJN 0106 Adamec Martin 103.00 = 11:43:00 ( 619)487 2080843 D16A TJN 0256 Nedomlelová Lucie 104.00 = 11:44:00 ( 610) 2032176 H21C TJN 7500 Balogh Jan 109.00 = 11:49:00 ( 625) 2096117 H21C TJN 7000 Rydl Jiří 111.00 = 11:51:00 ( 621) 232325 H21C TJN 9901 Novotný Marek 113.00 = 11:53:00 ( 632) 7300183 H21C TJN 7513 Štembera Jan 115.00 = 11:55:00 ( 627)499 2035725 D16A TJN 0251 Rydlová Magdaléna 116.00 = 11:56:00

TRI TJ TŽ Třinec

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 793) 53176 P TRI 7350 Mrozková Olga 6.00 = 10:06:00 ( 701) 7200587 D45 TRI 6950 Kovaříková Mária 11.00 = 10:11:00 ( 729) 8789 H55 TRI 5701 Bialožyt Miroslav 17.00 = 10:17:00 ( 389)211 2073753 H18A TRI 9902 Holesz Sebastian 33.00 = 10:33:00 ( 109) 2073724 D21A TRI 9656 Sabelová Markéta 37.00 = 10:37:00 ( 733) 53294 H35 TRI 7800 Ryška Kamil 44.00 = 10:44:00 ( 104)241 2060277 H18A TRI 0002 Filipek Sebastian 63.00 = 11:03:00 ( 111)446 7209788 D16A TRI 0150 Warcopová Kateřina 63.00 = 11:03:00 ( 386)390 7202876 H16A TRI 0100 Tuharský Erik 63.00 = 11:03:00 ( 698) 2102776 H21A TRI 9601 Walach Ondřej 66.00 = 11:06:00 ( 697)257 1400410 H20A TRI 9801 Cienciala Jan 81.00 = 11:21:00 ( 107)471 7206554 D16A TRI 0251 Mrózek Teresa 88.00 = 11:28:00 ( 110)22 887630 H21E TRI 9301 Argaláš Michal 93.00 = 11:33:00 ( 392)355 2060276 D20A TRI 9750 Argalášová Kateřina 102.00 = 11:42:00 ( 108)358 7208088 D20A TRI 9850 Szarzecová Lucie 105.00 = 11:45:00 ( 105)433 7200589 H16A TRI 0101 Kovařík Martin 106.00 = 11:46:00 ( 106)436 9101677 H16A TRI 0200 Haltof Marek 109.00 = 11:49:00

TUR OOB TJ Turnov

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 18) 1840303 H21A TUR 8401 Váňa Martin 1.00 = 10:01:00 ( 284) 515082 H21A TUR 8406 Kořínek Jindřich 13.00 = 10:13:00 ( 98)209 888618 H18A TUR 9901 Karatsiolis Kryštof 31.00 = 10:31:00 ( 797)299 7206529 D18A TUR 9952 Thořová Markéta 44.00 = 10:44:00 ( 74)316 7202880 D18A TUR 9999 Sokolářová Šárka 61.00 = 11:01:00 ( 15)246 7201809 H18A TUR 9904 Thoř Tomáš 68.00 = 11:08:00 ( 568) 515048 H21A TUR 8501 Holas Ondřej 70.00 = 11:10:00 ( 30)6 7677777 H21E TUR 7603 Baier Martin 77.00 = 11:17:00 ( 37)12 7092626 H21E TUR 8700 Luštický Martin 83.00 = 11:23:00 ( 62)104 9935817 D21E TUR 9358 Kochová Nikola 87.00 = 11:27:00 ( 286)106 822282 D21E TUR 8354 Rufferová Iva 89.00 = 11:29:00 ( 14)21 8627110 H21E TUR 8900 Schulhof Jan 92.00 = 11:32:00 ( 153)269 9101181 H20A TUR 9701 Wolf Filip 93.00 = 11:33:00 ( 281)128 7205003 D21E TUR 8153 Omová Michaela 111.00 = 11:51:00

TZL SKOB Zlín

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 101) 7170894 D21A TZL 9453 Jeřábková Jitka 6.00 = 10:06:00 ( 99) 7209283 H21A TZL 9003 Kolárik Jan 7.00 = 10:07:00 ( 949) 53341 H55 TZL 5601 Háj Bohumil 18.00 = 10:18:00 ( 486) 7209286 H21A TZL 9302 Kolárik Tomáš 48.00 = 10:48:00 ( 808)240 7203464 H18A TZL 0001 Podmolík Jonáš 62.00 = 11:02:00 ( 700)397 2091549 H16A TZL 0202 Bartík Filip 70.00 = 11:10:00 ( 717)462 8924 D16A TZL 0257 Šuráňová Pavlína 79.00 = 11:19:00 ( 97)9 53362 H21E TZL 8603 Přibyl Bronislav 80.00 = 11:20:00 ( 536)336 7203458 D18A TZL 0058 Kundratová Lucie 81.00 = 11:21:00 ( 758)464 436954 D16A TZL 0152 Čeleďová Justýna 81.00 = 11:21:00 ( 475)469 2091546 D16A TZL 0255 Kočová Halina 86.00 = 11:26:00 ( 122)348 7200901 D18A TZL 0051 Nešporová Alžběta 93.00 = 11:33:00 ( 169)350 2091555 D18A TZL 9951 Tichá Veronika 95.00 = 11:35:00 ( 96)27 7995797 H21E TZL 8508 Dlabaja Štěpán 98.00 = 11:38:00 ( 43)357 7204981 D20A TZL 9753 Kavánková Iva 104.00 = 11:44:00 ( 130)488 2091544 D16A TZL 0253 Tichá Marie 105.00 = 11:45:00 ( 152)440 218977 H16A TZL 0201 Chovanec Václav 113.00 = 11:53:00 ( 28)290 7208084 H20A TZL 9703 Mikel David 114.00 = 11:54:00 ( 530)292 2025335 H20A TZL 9801 Šiška Petr 116.00 = 11:56:00

UOL SOB Olomouc

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 806) 52451 D45 UOL 6451 Poklopová Ivana 12.00 = 10:12:00 ( 493) 7300185 H35 UOL 7300 Vrána Jan 29.00 = 10:29:00 ( 242) 886282 H35 UOL 7503 Smékal David 51.00 = 10:51:00 ( 243)452 682663 D16A UOL 0151 Vránová Eliška 69.00 = 11:09:00 ( 5)337 2059758 D18A UOL 9950 Janošíkova Tereza 82.00 = 11:22:00 ( 241) 2045207 D35 UOL 7850 Smékalová Jana 89.00 = 11:29:00 ( 50)270 2090849 H20A UOL 9801 Chaloupka Josef 94.00 = 11:34:00

VAL Valašská oblast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 769) 53866 D14 VAL 0352 Mudráková Eliška 1.00 = 10:01:00 ( 776) 2070831 H12 VAL 0502 Pekárek Tobias 2.00 = 10:02:00 ( 775) 8594 D12 VAL 0650 Rosíková Růžena Eliška 3.00 = 10:03:00 ( 778) 2080838 H12 VAL 0512 Sláma Šimon 5.00 = 10:05:00 ( 773) 53811 D12 VAL 0550 Dittrichová Lucie 17.00 = 10:17:00 ( 767) 9102885 D14 VAL 0351 Hubáčková Dagmar 21.00 = 10:21:00 ( 781) 7053354 D12 VAL 0571 Batani Valentina 26.00 = 10:26:00 ( 772) 2091553 H14 VAL 0400 Šemnický Jakub 37.00 = 10:37:00 ( 779) 2049511 D12 VAL 0561 Pišová Adéla 52.00 = 10:52:00 ( 768) 7209276 D14 VAL 0453 Březinová Zuzana 57.00 = 10:57:00 ( 780) 53831 D12 VAL 0552 Matochová Adéla 59.00 = 10:59:00 ( 777) 2113077 H12 VAL 0505 Vaněk Bořek 60.00 = 11:00:00 ( 770) 2096138 H14 VAL 0403 Hustý Adam 73.00 = 11:13:00 ( 774) 7053853 D12 VAL 0560 Batani Valeria 82.00 = 11:22:00 ( 771) 7209289 H14 VAL 0404 Novosad Pavel 94.00 = 11:34:00

VAM OOB Vamberk

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 813) 9111166 H45 VAM 6601 Vandas Luděk 10.00 = 10:10:00 ( 812) 2053570 D35 VAM 7250 Vandasová Markéta 99.00 = 11:39:00

VCO Východočeská oblast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 364) 2056274 D12 VCO 0551 Metelková Michaela 2.00 = 10:02:00 ( 381) 2091545 H12 VCO 0509 Vališ Vojtěch 3.00 = 10:03:00 ( 379) 2091551 H12 VCO 0507 Jiroušek Dominik 12.00 = 10:12:00 ( 376) 53225 H12 VCO 0504 Malý Antonín 14.00 = 10:14:00 ( 380) 2056294 H12 VCO 0508 Janků Štěpán 17.00 = 10:17:00 ( 362) 2108890 D14 VCO 0358 Vávrová Vanda 24.00 = 10:24:00 ( 352) 1400421 H14 VCO 0407 Dohnálek Tomáš 27.00 = 10:27:00 ( 377) 7260020 H12 VCO 0505 Málek David 28.00 = 10:28:00 ( 354) 7206348 H14 VCO 0409 Tichý Lubomír 29.00 = 10:29:00 ( 367) 425542 D12 VCO 0554 Morávková Zuzana 29.00 = 10:29:00 ( 359) 7208094 D14 VCO 0355 Pušová Bára 34.00 = 10:34:00 ( 372) 2070811 D12 VCO 0559 Haasová Klára 36.00 = 10:36:00 ( 374) 2060236 H12 VCO 0502 Hájek Dominik 37.00 = 10:37:00 ( 357) 7206547 D14 VCO 0353 Thýnová Martina 38.00 = 10:38:00 ( 347) 7200595 H14 VCO 0402 Waněk Hubert 39.00 = 10:39:00 ( 375) 2078481 H12 VCO 0503 Hanuš Filip 41.00 = 10:41:00 ( 346) 682336 H14 VCO 0401 Chaloupský Jakub 44.00 = 10:44:00 ( 365) 7204983 D12 VCO 0552 Štefanová Markéta 45.00 = 10:45:00 ( 366) 2049520 D12 VCO 0553 Mrskočová Markéta 47.00 = 10:47:00 ( 349) 2070815 H14 VCO 0404 Haas Filip 48.00 = 10:48:00 ( 348) 8636759 H14 VCO 0403 Štregl Matyáš 50.00 = 10:50:00 ( 356) 7203463 D14 VCO 0352 Koberová Kateřina 50.00 = 10:50:00 ( 360) 7207062 D14 VCO 0356 Randáková Adéla 52.00 = 10:52:00 ( 355) 2078470 D14 VCO 0351 Karlová Anna 54.00 = 10:54:00 ( 368) 7204976 D12 VCO 0555 Chrástová Magdaléna 54.00 = 10:54:00 ( 350) 2091541 H14 VCO 0405 Flegl Martin 56.00 = 10:56:00 ( 351) 9102564 H14 VCO 0406 Štichhauer Daniel 58.00 = 10:58:00 ( 369) 2056296 D12 VCO 0556 Neumannová Alžběta 60.00 = 11:00:00 ( 363) 2053583 D14 VCO 0359 Knobová Agáta 67.00 = 11:07:00 ( 373) 2027229 H12 VCO 0501 Šeps Daniel 68.00 = 11:08:00 ( 361) 438036 D14 VCO 0357 Pilná Natálie 72.00 = 11:12:00 ( 358) 219207 D14 VCO 0354 Fejfarová Tereza 74.00 = 11:14:00 ( 378) 2045219 H12 VCO 0506 Šípek Ondřej 74.00 = 11:14:00 ( 370) 2025350 D12 VCO 0557 Cejpková Karolína 78.00 = 11:18:00 ( 371) 2095955 D12 VCO 0558 Výchová Veronika 87.00 = 11:27:00 ( 353) 2073740 H14 VCO 0408 Neumann Matěj 101.00 = 11:41:00

VIC OB Vizovice

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 661) 2451515 H45 VIC 6808 Gola Miroslav 12.00 = 10:12:00 ( 134)474 8645925 D16A VIC 0162 Golová Tereza 91.00 = 11:31:00 ( 114) 426333 D35 VIC 7752 Rydlová Jana 102.00 = 11:42:00

VLI Slavia Liberec orienteering

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 659) 52641 H21A VLI 8203 Kopec Tomáš 26.00 = 10:26:00 ( 660) 52533 D21A VLI 8456 Kopcová Michaela 32.00 = 10:32:00 ( 8) 7999888 H21A VLI 7300 Martan Jiří 42.00 = 10:42:00 ( 938) 2058474 H14 VLI 0300 Novotný Jaromír 57.00 = 10:57:00 ( 881)456 2078462 D16A VLI 0251 Podrábská Marie 73.00 = 11:13:00 ( 9)470 2043603 D16A VLI 0252 Martanová Elin 87.00 = 11:27:00 ( 471) 2049578 H21C VLI 7309 Bednařík Aleš 94.00 = 11:34:00 ( 497) 1400433 D35 VLI 7451 Podrábská Marie 98.00 = 11:38:00 ( 10) 2042502 D35 VLI 7452 Martanová Daniela 105.00 = 11:45:00

VPM KOS Slavia Plzeň

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 237) 7200583 H45 VPM 7200 Kovář Vladimír 14.00 = 10:14:00 ( 407)224 2042514 H18A VPM 0002 Hasman Ondřej 46.00 = 10:46:00 ( 408)377 7208210 H16A VPM 0200 Kovář Ondřej 50.00 = 10:50:00 ( 409)379 2090853 H16A VPM 0205 Spěváček Vojtěch 52.00 = 10:52:00 ( 810)387 2035167 H16A VPM 0102 Hlinovský Ondřej 60.00 = 11:00:00 ( 406)244 8629758 H18A VPM 0001 Hašek Jan 66.00 = 11:06:00 ( 66)405 2115069 H16A VPM 0208 Kurz Šimon 78.00 = 11:18:00 ( 65)468 2035737 D16A VPM 0151 Tokárová Regina 85.00 = 11:25:00 ( 64)421 2042518 H16A VPM 0204 Richtr Lukáš 94.00 = 11:34:00 ( 67)477 9102566 D16A VPM 0250 Černá Kateřina 94.00 = 11:34:00 ( 413) 331267 D35 VPM 7451 Richtrová Lucie 103.00 = 11:43:00

VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 416)382 2067396 H16A VRB 0202 Matuš Vít 55.00 = 10:55:00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 807)319 2032127 D18A VRL 9955 Matoušová Kateřina 64.00 = 11:04:00

VSP USK Praha

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 23) 53160 D45 VSP 7256 Průšová Markéta 2.00 = 10:02:00 ( 22) 553437 H35 VSP 7310 Průša Michal 38.00 = 10:38:00 ( 344)373 601169 H16A VSP 0202 Bolehovský Michal 46.00 = 10:46:00 ( 958)303 2021848 D18A VSP 9950 Kopecká Johana 48.00 = 10:48:00 ( 959)307 9101185 D18A VSP 0051 Kosíková Eliška 52.00 = 10:52:00 ( 863) 51724 H35 VSP 7401 Zakouřil Václav 53.00 = 10:53:00 ( 957)460 2115749 D16A VSP 0254 Beranová Eva 77.00 = 11:17:00 ( 948)467 2035748 D16A VSP 0250 Titzová Adéla 84.00 = 11:24:00

VTA SC vebr-sport

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 202) 7209280 D21A VTA 8951 Pacovská Romana 34.00 = 10:34:00 ( 495) 7208073 H35 VTA 7201 Kosobud Dušan 40.00 = 10:40:00 ( 203)306 7208097 D18A VTA 0051 Rudová Anna 51.00 = 10:51:00 ( 204)449 7207488 D16A VTA 0153 Benešová Klára 66.00 = 11:06:00 ( 205)451 7208074 D16A VTA 0254 Rudová Magdaléna 68.00 = 11:08:00 ( 206)453 7208091 D16A VTA 0253 Kosobudová Kateřina 70.00 = 11:10:00 ( 207)455 682635 D16A VTA 0151 Svobodová Anna 72.00 = 11:12:00 ( 208)457 7207499 D16A VTA 0255 Příběnská Barbora 74.00 = 11:14:00 ( 201) 515484 H21C VTA 6901 Vébr Jiří 96.00 = 11:36:00

VYS Oblast Vysočina

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 439) 2059733 H12 VYS 0701 Srb Vladimír 1.00 = 10:01:00 ( 435) 51771 H12 VYS 0502 Prášil Tomáš 18.00 = 10:18:00 ( 432) 2079504 D14 VYS 0454 Novotná Jitka 22.00 = 10:22:00 ( 434) 2061841 H12 VYS 0501 Vítek Matěj 22.00 = 10:22:00 ( 427) 220400 D12 VYS 0651 Doleželová Anna 25.00 = 10:25:00 ( 444) 361999 H14 VYS 0401 Orany Vojtěch 25.00 = 10:25:00 ( 428) 1400419 D14 VYS 0351 Sobotková Klára 47.00 = 10:47:00 ( 429) 2080908 D14 VYS 0451 Stoklasová Zuzana 49.00 = 10:49:00 ( 436) 232335 H12 VYS 0503 Jelínek Filip 52.00 = 10:52:00 ( 433) 2061857 D14 VYS 0455 Kubáková Nela 53.00 = 10:53:00 ( 438) 2081396 H12 VYS 0602 Novák Matyáš 54.00 = 10:54:00 ( 426) 2059732 D12 VYS 0552 Srbová Michaela 55.00 = 10:55:00 ( 443) 436440 H14 VYS 0304 Pobuda Vojtěch 60.00 = 11:00:00 ( 430) 2011896 D14 VYS 0452 Marečková Ema 61.00 = 11:01:00 ( 425) 206416 D12 VYS 0551 Blažková Veronika 62.00 = 11:02:00 ( 437) 9579 H12 VYS 0601 Zrník Tomáš 67.00 = 11:07:00 ( 431) 436958 D14 VYS 0453 Pilná Klára 68.00 = 11:08:00 ( 442) 49887 H14 VYS 0303 Jelínek Kryštof 68.00 = 11:08:00 ( 440) 443062 H14 VYS 0301 Hojný Jáchym 76.00 = 11:16:00 ( 445) 420435 H14 VYS 0402 Dundáček Karel 93.00 = 11:33:00 ( 441) 51770 H14 VYS 0302 Venhoda Matěj 95.00 = 11:35:00

ZAM OB T.J. Sokol Žamberk

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 955)302 2075624 D18A ZAM 9952 Boková Ivana 47.00 = 10:47:00

ZBM SK Žabovřesky Brno

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 590) 995814 D21A ZBM 8951 Mádlová Věra 1.00 = 10:01:00 ( 577) 49398 D45 ZBM 6251 Hrušková Lenka 8.00 = 10:08:00 ( 582) 49690 H21A ZBM 8511 Drábek Jan 20.00 = 10:20:00 ( 574) 8003 D12 ZBM 0755 Hiklová Eva 23.00 = 10:23:00 ( 595) 899179 H21A ZBM 9301 Klusáček Jan 25.00 = 10:25:00 ( 603)204 2054641 H18A ZBM 9904 Král Jan 26.00 = 10:26:00 ( 585) 681876 H21A ZBM 8833 Bořil Tomáš 32.00 = 10:32:00 ( 602)210 9201065 H18A ZBM 9902 Komenda Jan 32.00 = 10:32:00 ( 581) 500267 H21A ZBM 8507 Palas Jan 34.00 = 10:34:00 ( 608)213 410331 H18A ZBM 9903 Říčný Vojta 35.00 = 10:35:00 ( 787) 7030567 H21A ZBM 6708 Přikryl Petr 36.00 = 10:36:00 ( 575) 232005 D55 ZBM 5582 Kabáthová Jitka 39.00 = 10:39:00 ( 576) 886279 D55 ZBM 5662 Janotová Dobra 42.00 = 10:42:00 ( 635)305 122 D18A ZBM 9952 Malivánková Eva 50.00 = 10:50:00 ( 578) 2067240 H21A ZBM 7902 Finstrle Luděk 52.00 = 10:52:00 ( 572)309 410338 D18A ZBM 0060 Auermüllerová Anna 54.00 = 10:54:00 ( 584) 1111187 H21A ZBM 8721 Zháňal Jan 57.00 = 10:57:00 ( 605)312 897355 D18A ZBM 9951 Firešová Markéta 57.00 = 10:57:00 ( 588) 995810 H21A ZBM 8928 Zimmermann Jakub 59.00 = 10:59:00 ( 593) 232343 H21A ZBM 9104 Kazda Adam 63.00 = 11:03:00 ( 604)249 2088141 H18A ZBM 9907 Dekrét Jakub 71.00 = 11:11:00 ( 583)1 995883 H21E ZBM 8707 Bialožyt Michal 72.00 = 11:12:00 ( 883)8 888891 H21E ZBM 9102 Bravený Vít 79.00 = 11:19:00 ( 573)410 1400432 H16A ZBM 0200 Coufal Jáchym 83.00 = 11:23:00 ( 90)412 7070007 H16A ZBM 0111 Milán Tomáš 85.00 = 11:25:00 ( 586)103 515450 D21E ZBM 8888 Hlavová Hana 86.00 = 11:26:00 ( 594)15 886812 H21E ZBM 9202 Mokrý Stanislav 86.00 = 11:26:00 ( 606)345 1400403 D18A ZBM 9956 Odehnalová Klára 90.00 = 11:30:00 ( 599)109 7200367 D21E ZBM 9651 Hiršová Gabriela 92.00 = 11:32:00 ( 945)114 9005227 D21E ZBM 9350 Šimková Johanka 97.00 = 11:37:00 ( 589)116 1007544 D21E ZBM 8950 Poklopová Lenka 99.00 = 11:39:00 ( 600)275 9201063 H20A ZBM 9711 Kelbl Vladimír 99.00 = 11:39:00 ( 592)30 911220 H21E ZBM 9101 Zimmermann Štěpán 101.00 = 11:41:00 ( 699)32 515462 H21E ZBM 9302 Brlica Pavel 103.00 = 11:43:00 ( 579) 9920011 H21C ZBM 8100 Hikl Tomáš 104.00 = 11:44:00 ( 601)281 7200360 H20A ZBM 9801 Hirš Otakar 105.00 = 11:45:00 ( 596)123 1668661 D21E ZBM 9354 Hrušková Barbora 106.00 = 11:46:00 ( 597)125 9201069 D21E ZBM 9451 Chromá Kateřina 108.00 = 11:48:00 ( 580)127 9111118 D21E ZBM 8350 Hiklová Natalia 110.00 = 11:50:00 ( 591)129 7200341 D21E ZBM 8966 Kabáthová Eva 112.00 = 11:52:00 ( 587)45 9890118 H21E ZBM 8919 Hájek Daniel 116.00 = 11:56:00 ( 537)47 1003623 H21E ZBM 9005 Nykodým Miloš 118.00 = 11:58:00 ( 598) 7209357 H21C ZBM 9503 Jordanov Alexandr 118.00 = 11:58:00

ZCO Západočeská oblast

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 232) 2082947 D12 ZCO 0651 Kožíšková Kateřina 1.00 = 10:01:00 ( 225) 2073704 D14 ZCO 0454 Bartošová Marie 3.00 = 10:03:00 ( 230) 1400426 D12 ZCO 0552 Kulová Laura 6.00 = 10:06:00 ( 92) 2111733 D14 ZCO 0451 Richtrová Kamila 7.00 = 10:07:00 ( 235) 8684 D12 ZCO 0653 Kohoutková Klára 20.00 = 10:20:00 ( 231) 232356 H12 ZCO 0600 Svoboda Antonín 21.00 = 10:21:00 ( 219) 7202893 D14 ZCO 0354 Řeháková Gabriela 26.00 = 10:26:00 ( 217) 2035733 D14 ZCO 0352 Nádeníčková Iva 30.00 = 10:30:00 ( 227) 2080905 H12 ZCO 0504 Šustr Ondřej 33.00 = 10:33:00 ( 223) 2060388 D14 ZCO 0452 Šauli Kateřina 39.00 = 10:39:00 ( 216) 9412003 D14 ZCO 0350 Fišarová Eliška 41.00 = 10:41:00 ( 93) 1400429 H12 ZCO 0500 Kurz Ondřej 45.00 = 10:45:00 ( 233) 7202879 D12 ZCO 0652 Řeháková Mirka 57.00 = 10:57:00 ( 221) 8631582 H14 ZCO 0401 Donda Jiří 59.00 = 10:59:00 ( 218) 347913 D14 ZCO 0353 Kovářová Lucie 65.00 = 11:05:00 ( 226) 1421918 H12 ZCO 0502 Janoch Samuel 70.00 = 11:10:00 ( 222) 2035169 D14 ZCO 0450 Staňková Radka 71.00 = 11:11:00 ( 236) ? D12 ZCO 0555 Beránková Šárka 75.00 = 11:15:00 ( 234) 2103269 H12 ZCO 0701 Stehlík Jakub 76.00 = 11:16:00 ( 94) 2060395 H14 ZCO 0301 Šauli Filip 77.00 = 11:17:00 ( 224) 2056284 D14 ZCO 0453 Ziebová Veronika 79.00 = 11:19:00 ( 229) 2087704 D12 ZCO 0551 Holíková Simona 80.00 = 11:20:00 ( 228) 2082911 H12 ZCO 0506 Stehlík Šimon 81.00 = 11:21:00 ( 220) 9005143 H14 ZCO 0400 Štěrba Marek 97.00 = 11:37:00 ( 214) 9101105 H14 ZCO 0302 Oncirk Jan 103.00 = 11:43:00 ( 215) 7204986 H14 ZCO 0304 Kohoutek Oldřich 105.00 = 11:45:00 ( 91) 2049567 H14 ZCO 0300 Tokár Radim 107.00 = 11:47:00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 178) ? P ZLH 1100 Mrkvica Jan 3.00 = 10:03:00 ( 710) 420422 H45 ZLH 6701 Zatloukal Tomáš 4.00 = 10:04:00 ( 862) 52658 P ZLH 5950 Pavlíková Hana 9.00 = 10:09:00 ( 177) 251023 P ZLH 0800 Mrkvica Václav 11.00 = 10:11:00 ( 886) 52763 D65 ZLH 4850 Novotná Ludmila 22.00 = 10:22:00 ( 885) 52762 H65 ZLH 4800 Novotný Stanisl 25.00 = 10:25:00 ( 404) 331363 D21C ZLH 9851 Novotná Klára 28.00 = 10:28:00 ( 403) 1421909 D21C ZLH 0051 Novotná Tereza 30.00 = 10:30:00 ( 176) 7758623 H35 ZLH 7800 Mrkvica Petr 57.00 = 10:57:00 ( 711)321 2025342 D18A ZLH 9950 Zatloukalová Romana 66.00 = 11:06:00 ( 402) 7001234 H21C ZLH 7001 Novotný Tomáš 99.00 = 11:39:00