Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. PLU 1  TJ SOKOL Plumlov                              202.54         
         PLU7677 Otrubová Ivona            73.47 ( 3)               
         PLU7171 Vidmuchová Martina        56.53 ( 1)    130.40 ( 1)
         PLU7852 Otrubová Johana           72.14 ( 1)    202.54 ( 1)

2. AOP 1  Orientační Běh Opava                          224.28   +21.34
         AOP7052 Sedlářová Pavla           67.12 ( 1)               
         AOP7853 Holasová Šarka            78.00 ( 3)    145.12 ( 2)
         PZR7171 Doleželová Iva            79.16 ( 2)    224.28 ( 2)

3. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           243.02   +40.08
         STE7951 Matoušková Jana           92.51 ( 4)               
         STE7352 Zbraňková Magda           68.26 ( 2)    161.17 ( 3)
         STE7054 Skyvová Kristýna          81.45 ( 3)    243.02 ( 3)

   28P 1  UNTS Warszawa                                   DISK         
         28P6802 Wolek Ewa                 71.39 ( 2)               
         28P     Staszak Anna             106.26 ( 4)    178.05 ( 4)
         28P6851 Wolowczyk Mariola          DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VCO 1  Východočeská oblast                            79.56         
         PHK0550 Metelková Michaela        21.33 ( 1)               
         STH0550 Štefanová Markéta         25.04 ( 1)     46.37 ( 1)
         LPU0553 Mrskočová Markéta         33.19 (10)     79.56 ( 1)

 2. VAL 1  Valašská oblast                                80.17   + 0.21
         LCE0551 Pišová Adéla              26.52 ( 5)               
         TZL0551 Batani Valentina          31.11 ( 6)     58.03 ( 7)
         SKM0551 Dittrichová Lucie         22.14 ( 1)     80.17 ( 2)

 3. JEO 1  Ještědská oblast                               80.26   + 0.30
         JEO0550 Kubecová Majda            25.05 ( 3)               
         JEO0554 Mellanová Judita          31.32 ( 8)     56.37 ( 5)
         JEO0555 Matyášová Kristýna        23.49 ( 2)     80.26 ( 3)

 4. VCO 2  Východočeská oblast                            81.01   + 1.05
         SRK0551 Morávková Zuzana          26.54 ( 6)               
         STH0551 Chrástová Magdaléna       29.36 ( 4)     56.30 ( 4)
         PHK0650 Neumannová Alžběta        24.31 ( 3)     81.01 ( 4)

 5. JMO 1  Jihomoravská oblast                            83.44   + 3.48
         JMO0650 Doušková Hana             27.36 ( 9)               
         JMO0554 Dušková Tereza            29.17 ( 3)     56.53 ( 6)
         JMO0651 Procházková Doubravka     26.51 ( 5)     83.44 ( 5)

 6. JEO 2  Ještědská oblast                               83.47   + 3.51
         JEO0552 Novotná Míša              25.09 ( 4)               
         JEO0750 Lamačová                  30.51 ( 5)     56.00 ( 3)
         JEO0559 Pecková                   27.47 ( 6)     83.47 ( 6)

 7. ZCO 1  Západočeská oblast                             87.12   + 7.16
         ONO0553 Holíková Simona           28.49 (10)               
         LPM0652 Kožíšková Kateřina        25.26 ( 2)     54.15 ( 2)
         ONO0552 Kulová Laura              32.57 ( 9)     87.12 ( 7)

 8. STC 1  Středočeská oblast                             89.24   + 9.28
         STC0653 Škáchová Viktorie         24.48 ( 2)               
         STC0656 Bambousková Julie         38.38 (14)     63.26 (10)
         STC0551 Balejová Julie            25.58 ( 4)     89.24 ( 8)

 9. VYS 1  Oblast Vysočina                                94.32   +14.36
         SJI0551 Srbová Michaela           26.59 ( 8)               
         PZR0651 Doleželová Anna           31.56 ( 9)     58.55 ( 8)
         SJH0551 Blažková Veronika         35.37 (13)     94.32 ( 9)

10. HAN 1  Hanácká oblast                                103.42   +23.46
         PLU0577 Otrubová Anna             31.21 (14)               
         KON0666 Jílková Lenka             44.09 (21)     75.30 (16)
         AOP0651 Holasová Barbora          28.12 ( 7)    103.42 (10)

11. VAL 2  Valašská oblast                               107.30   +27.34
         TZL0550 Batani Valeria            29.10 (11)               
         TZL0650 Rosíková Růžena Eliška    42.21 (19)     71.31 (13)
         TZL0552 Matochová Adéla           35.59 (14)    107.30 (11)

12. JMO 2  Jihomoravská oblast                           107.41   +27.45
         JMO0653 Hlaváčová Lucie           26.58 ( 7)               
         JMO0654 Ehlová Martina            36.36 (12)     63.34 (11)
         JMO0657 Kurečková Klára           44.07 (20)    107.41 (12)

13. JEO 4  Ještědská oblast                              108.17   +28.21
         JEO0653 Skálová                   29.47 (12)               
         JEO0558 Skácelová                 32.41 (11)     62.28 ( 9)
         JEO0651 Háková                    45.49 (22)    108.17 (13)

14. JCO 1  Jihočeská oblast                              109.05   +29.09
         VTA0552 Pekařová Nela             31.18 (13)               
         VTA0651 Přílepková Radka          46.45 (23)     78.03 (18)
         VTA0551 Kosobudová Anna           31.02 ( 8)    109.05 (14)

15. JEO 3  Ještědská oblast                              110.23   +30.27
         JEO0553 Novotná B                 36.24 (19)               
         JEO0725 Balogová                  39.09 (16)     75.33 (17)
         JEO0656 Stemberová                34.50 (11)    110.23 (15)

16. HAN 2  Hanácká oblast                                113.04   +33.08
         STE0550 Neumannová Kristýna       33.31 (16)               
         AOP0551 Pachmannová Katka         41.55 (18)     75.26 (15)
         AOP0652 Gallo Natálie             37.38 (15)    113.04 (16)

17. STC 2  Středočeská oblast                            115.53   +35.57
         STC0555 Švecová Karolína          33.32 (17)               
         STC0654 Škáchová Zuzana           38.55 (15)     72.27 (14)
         STC0651 Kotenová Markéta          43.26 (19)    115.53 (17)

18. MSK 2  Moravskoslezský kraj                          118.48   +38.52
         MSK0652 Matulová Valérie          45.26 (22)               
         MSK0654 Čudková Kristýna          38.08 (13)     83.34 (19)
         MSK0757 Rychlá Karolína           35.14 (12)    118.48 (18)

19. POB 2  Pražská oblast                                121.40   +41.44
         POB0750 Baldrianová Eva           34.24 (18)               
         POB0553 Floriánková Františka     31.26 ( 7)     65.50 (12)
         POB0654 Měšťanová Tereza          55.50 (23)    121.40 (19)

20. ZCO 2  Západočeská oblast                            121.57   +42.01
         VPM0551 Beránková Šárka           33.11 (15)               
         SKV0652 Řeháková Mirka            51.06 (24)     84.17 (22)
         BSO0650 Kohoutková Klára          37.40 (16)    121.57 (20)

21. STC 3  Středočeská oblast                            127.12   +47.16
         STC0650 Redlová Barbora           40.02 (20)               
         STC0652 Chramostová Julie         43.49 (20)     83.51 (20)
         STC0655 Kotková Adéla             43.21 (18)    127.12 (21)

22. HAN 3  Hanácká oblast                                129.41   +49.45
         UOL0650 Kopecká Nela              52.01 (23)               
         UOL0651 Šaňáková Marie            31.59 (10)     84.00 (21)
         KON0799 Jílková Pavla             45.41 (21)    129.41 (22)

23. POB 1  Pražská oblast                                164.50   +84.54
         POB0651 Priehodová Nela           52.04 (24)               
         POB0652 Rážová Dorota             44.19 (22)     96.23 (23)
         POB0554 Rosendorfová Hana         68.27 (24)    164.50 (23)

    MSK 1  Moravskoslezský kraj                            DISK         
         MSK0650 Pavlová Eliška             DISK                    
         MSK0751 Štětínská Tereza          40.03 (17)               
         MSK0550 Kolarczyková Eliška       40.50 (17)               

    POB 3  Pražská oblast                                   abs         
         POB0653 Štěpová Kateřina          42.43 (21)               
         POB                                 abs                    
         POB                                 abs                    

    JEO 5  Ještědská oblast                                 abs         
         JEO0650 Loštáková                 56.45 (25)               
         JEO                                 abs                    
         JEO                                 abs                    

MS  VCO 3  Východočeská oblast                              abs         
         LPU0655 Haasová Klára             29.52                    
         SRK0552 Cejpková Karolína         41.32          71.24     
         SRK0602 Jiroušek Dominik            abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    159.05         
         SRK6752 Kosová Michaela           57.28 ( 2)               
         SRK7651 Šklíbová Jana             48.13 ( 1)    105.41 ( 1)
         SRK7373 Filipová Ivana            53.24 ( 2)    159.05 ( 1)

2. UOL 1  SOB Olomouc                                   173.00   +13.55
         UOL6451 Poklopová Ivana           71.02 ( 4)               
         UOL6951 Kašparová Ivana           52.59 ( 2)    124.01 ( 4)
         UOL7051 Horčičková Eva            48.59 ( 1)    173.00 ( 2)

3. VCO 1  Východočeská oblast                           189.44   +30.39
         CHC7251 Křivdová Lenka            51.06 ( 1)               
         SHK6351 Mádlová Iva               60.51 ( 4)    111.57 ( 2)
         SHK6651 Thýnová Ivana             77.47 ( 3)    189.44 ( 3)

4. CHT 1  OOB SK Chrast                                 205.17   +46.12
         CHT6655 Bulvová Hana              61.46 ( 3)               
         CHT6460 Kučerová Vladimíra        55.23 ( 3)    117.09 ( 3)
         CHT5852 Jansová Alena             88.08 ( 4)    205.17 ( 4)

5. ZCO 1  Západočeská oblast                            243.48   +84.43
         MLA7051 Bartošová Jana            82.22 ( 5)               
         VPM6950 Tokárová Regina           71.27 ( 5)    153.49 ( 5)
         VPM7451 Richtrová Lucie           89.59 ( 5)    243.48 ( 5)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VCO 1  Východočeská oblast                           115.02         
         JIL0352 Karlová Anna              32.28 ( 1)               
         LPU0360 Fejfarová Tereza          43.13 ( 6)     75.41 ( 2)
         LPU0352 Koberová Kateřina         39.21 ( 4)    115.02 ( 1)

 2. POB 1  Pražská oblast                                116.28   + 1.26
         POB0350 Tichá Dorotea             34.57 ( 2)               
         POB0450 Bulířová Ema              38.09 ( 1)     73.06 ( 1)
         POB0454 Štraitová Jolana          43.22 ( 9)    116.28 ( 2)

 3. ZCO 1  Západočeská oblast                            121.11   + 6.09
         KRL0351 Fišarová Eliška           41.30 ( 7)               
         NEK0350 Nádeníčková Iva           43.12 ( 5)     84.42 ( 5)
         VPM0451 Richtrová Kamila          36.29 ( 1)    121.11 ( 3)

 4. VCO 2  Východočeská oblast                           124.46   + 9.44
         SHK0350 Thýnová Martina           44.14 ( 8)               
         LPU0357 Pušová Bára               40.39 ( 2)     84.53 ( 6)
         VRL0452 Randáková Adéla           39.53 ( 7)    124.46 ( 4)

 5. JMO 1  Jihomoravská oblast                           125.14   +10.12
         JMO0352 Barnatová Klára           46.29 (17)               
         JMO0351 Hovořáková Karolína       40.44 ( 3)     87.13 ( 7)
         JMO0362 Mulíčková Markéta         38.01 ( 3)    125.14 ( 5)

 6. STC 2  Středočeská oblast                            135.02   +20.00
         STC0453 Machová Anna              36.31 ( 4)               
         STC0351 Netvichová Julie          44.00 ( 7)     80.31 ( 3)
         STC0352 Švecová Anežka            54.31 (17)    135.02 ( 6)

 7. ZCO 2  Západočeská oblast                            135.23   +20.21
         VPM0452 Staňková Radka            46.59 (18)               
         VPM0350 Kovářová Lucie            48.33 (11)     95.32 (11)
         SKV0351 Řeháková Gabriela         39.51 ( 6)    135.23 ( 7)

 8. VYS 1  Oblast Vysočina                               135.25   +20.23
         OSN0454 Stoklasová Zuzana         45.08 (10)               
         SJH0454 Novotná Jitka             52.36 (16)     97.44 (14)
         PZR0351 Sobotková Klára           37.41 ( 2)    135.25 ( 8)

 9. VCO 3  Východočeská oblast                           135.27   +20.25
         HOR0350 Vávrová Vanda             45.30 (14)               
         VRL0351 Pilná Natálie             41.54 ( 4)     87.24 ( 8)
         VRL0453 Knobová Agáta             48.03 (11)    135.27 ( 9)

10. HAN 2  Hanácká oblast                                135.33   +20.31
         UOL0452 Binarová Adéla            48.21 (19)               
         PLU0350 Němečková Kateřina        47.27 ( 9)     95.48 (12)
         UOL0451 Smékalová Karolína        39.45 ( 5)    135.33 (10)

11. JEO 1  Ještědská oblast                              136.43   +21.41
         JEO0452 Podrábská Alžběta         40.14 ( 6)               
         JEO0350 Vitebská                  50.52 (14)     91.06 ( 9)
         JEO0353 Bednaříková Emma          45.37 (10)    136.43 (11)

12. HAN 1  Hanácká oblast                                137.02   +22.00
         PLU0351 Černochová Michaela       45.30 (14)               
         UOL0450 Smékalová Viktorie        50.23 (13)     95.53 (13)
         STE0450 Lukašáková Sára           41.09 ( 8)    137.02 (12)

13. JMO 2  Jihomoravská oblast                           148.16   +33.14
         JMO0455 Rotková Markéta           46.24 (16)               
         JMO0360 Králová Jolana            49.02 (12)     95.26 (10)
         JMO0460 Miková Lenka              52.50 (14)    148.16 (13)

14. STC 3  Středočeská oblast                            148.18   +33.16
         STC0454 Pračková Ema              45.19 (12)               
         STC0456 Arnoštová Veronika        52.33 (15)     97.52 (15)
         STC0455 Jedličková Kristýna       50.26 (12)    148.18 (14)

15. POB 2  Pražská oblast                                155.02   +40.00
         POB0453 Kopecká Valentýna         45.14 (11)               
         POB0452 Beranová Hana             56.38 (17)    101.52 (17)
         POB0353 Smolková Barbora          53.10 (15)    155.02 (15)

16. VAL 1  Valašská oblast                               164.25   +49.23
         LCE0351 Hubáčková Dagmar          36.45 ( 5)               
         TZL0453 Březinová Zuzana          65.43 (22)    102.28 (18)
         LCE0352 Mudráková Eliška          61.57 (19)    164.25 (16)

17. JEO 2  Ještědská oblast                              165.58   +50.56
         JEO0454 Pesničáková Soňa          44.59 ( 9)               
         JEO0960 Tomanicová                62.49 (20)    107.48 (20)
         JEO0459 Nagyová Kateřina          58.10 (18)    165.58 (17)

18. HAN 3  Hanácká oblast                                167.41   +52.39
         AOP0452 Klechová Karolína         48.23 (20)               
         ASU0398 Šneiderová Daniela        66.46 (23)    115.09 (21)
         AOP0351 Pachmannová Bára          52.32 (13)    167.41 (18)

19. ZCO 3  Západočeská oblast                            171.44   +56.42
         MLA0451 Bartošová Marie           58.22 (22)               
         NEK0450 Ziebová Veronika          60.02 (18)    118.24 (22)
         VPM0456 Šauli Kateřina            53.20 (16)    171.44 (19)

20. VYS 2  Oblast Vysočina                               196.28   +81.26
         SJH0451 Kubáková Nela             67.23 (24)               
         OSN0452 Pilná Klára               64.51 (21)    132.14 (24)
         TTR0351 Nešporová Marie           64.14 (20)    196.28 (20)

21. MSK 1  Moravskoslezský kraj                          196.30   +81.28
         MSK0453 Bruková Petra             63.38 (23)               
         MSK0454 Rybková Vendula           68.19 (24)    131.57 (23)
         MSK0455 Procnerová Veronika       64.33 (21)    196.30 (21)

    STC 1  Středočeská oblast                              DISK         
         STC0350 Hankovcová Helena         36.14 ( 3)               
         STC0450 De Heij Laura             46.39 ( 8)     82.53 ( 4)
         STC0451 Černá Ema                  DISK                    

    MSK 2  Moravskoslezský kraj                             abs         
         MSK0450 Švidrnochová Eliška       49.44 (21)               
         MSK0302 Mielec Radomír            48.17 (10)     98.01 (16)
         MSK                                 abs                    

    PHK 1  OK 99 Hradec Králové                             abs         
         PHK0353 Horáková Veronika         45.23 (13)               
         PHK0351 Besedová Katka            62.22 (19)    107.45 (19)
         PHK                                 abs                    

MS  JEO 3  Ještědská oblast                                 abs         
         JEO     Vojtěch Marek             44.59                    
         JEO                                 abs                    
         JEO                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
   ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
         ZBM6251 Hrušková Lenka            67.04 ( 1)               
         ZBM5582 Kabáthová Jitka           42.38 ( 1)    109.42 ( 1)
         ZBM5662 Janotová Dobra             DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       130.22         
         LPU0057 Peterová Jana             42.34 ( 4)               
         LPU9959 Waňková Martina           44.39 ( 1)     87.13 ( 1)
         LPU9958 Kopecká Anna              43.09 ( 3)    130.22 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            135.41   + 5.19
         ZBM0060 Auermüllerová Anna        45.57 (10)               
         BBM0050 Opálková Martina          47.57 ( 4)     93.54 ( 4)
         ZBM9951 Firešová Markéta          41.47 ( 2)    135.41 ( 2)

 3. PGP 1  SK Praga                                      135.58   + 5.36
         TAP0051 Dědková Teodora           46.22 (12)               
         PGP0256 Bejvlová Karolína         47.53 ( 3)     94.15 ( 5)
         PGP9954 Sieglová Eliška           41.43 ( 1)    135.58 ( 3)

 4. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      140.50   +10.28
         SHK9951 Větříčková Andrea         45.26 ( 6)               
         SHK0051 Thýnová Nikola            49.57 ( 6)     95.23 ( 8)
         SHK9952 Malinová Apolena          45.27 ( 5)    140.50 ( 4)

 5. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          142.12   +11.50
         PHK9951 Chaloupská Barbora        40.50 ( 2)               
         PHK9999 Kubíčková Jana            54.06 (11)     94.56 ( 7)
         PHK0255 Vandasová Adéla           47.16 ( 6)    142.12 ( 5)

 6. STH 1  SK Studenec                                   143.28   +13.06
         STH9958 Kalenská Dominika         47.46 (14)               
         VRL9955 Matoušová Kateřina        47.03 ( 2)     94.49 ( 6)
         STH0251 Chrástová Tereza          48.39 ( 9)    143.28 ( 6)

 7. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           147.13   +16.51
         UOL9950 Janošíkova Tereza         38.55 ( 1)               
         STE0252 Marková Ema               51.19 ( 9)     90.14 ( 2)
         STE0151 Mianowska Julia           56.59 (18)    147.13 ( 7)

 8. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            148.58   +18.36
         SJC0151 Vejražková Róza           43.32 ( 5)               
         SJC0251 Kuchařová Rozálie         55.35 (14)     99.07 (10)
         SJC0153 Kochová Anna              49.51 (10)    148.58 ( 8)

 9. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 151.02   +20.40
         TUR9999 Sokolářová Šárka          45.40 ( 7)               
         TUR9952 Thořová Markéta           48.09 ( 5)     93.49 ( 3)
         TUR0250 Šritrová Lenka            57.13 (19)    151.02 ( 9)

10. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      151.16   +20.54
         LCE0260 Šmelíková Dorota          46.56 (13)               
         SKM0251 Dittrichová Michaela      50.14 ( 7)     97.10 ( 9)
         LCE0052 Ressová Tereza            54.06 (16)    151.16 (10)

11. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              153.01   +22.39
         TJN0251 Rydlová Magdaléna         49.06 (15)               
         TJN0257 Linková Lucie             56.18 (16)    105.24 (17)
         TJN0151 Rydlová Adéla             47.37 ( 8)    153.01 (11)

12. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 159.19   +28.57
         CHC0152 Shánělová Štěpánka        59.54 (31)               
         CHC0051 Chaloupková Kateřina      52.00 (10)    111.54 (21)
         CHC9951 Semrádová Jana            47.25 ( 7)    159.19 (12)

13. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             160.22   +30.00
         TBM0151 Korpasová Lucie           50.47 (18)               
         TBM0199 Hlaváčová Anežka          54.21 (12)    105.08 (16)
         TBM0058 Grycová Kateřina          55.14 (17)    160.22 (13)

14. STH 2  SK Studenec                                   161.49   +31.27
         STH0152 Kejmarová Jana            53.35 (25)               
         STH9953 Urbanová Markéta          54.53 (13)    108.28 (18)
         HOR0050 Rückerová Šárka           53.21 (13)    161.49 (14)

15. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              163.29   +33.07
         TJN0256 Nedomlelová Lucie         54.54 (27)               
         TJN0153 Šklíbová Míša             63.30 (25)    118.24 (25)
         TJN0152 Mašínová Anna             45.05 ( 4)    163.29 (15)

16. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       167.44   +37.22
         LPU0054 Borovičková Valerie       53.33 (23)               
         LPU0050 Filipová Tereza           60.28 (23)    114.01 (22)
         LPU0051 Vojtíšková Viktorie       53.43 (15)    167.44 (16)

17. SJI 1  OK Jihlava                                    168.04   +37.42
         SJI0051 Foltýnová Eva             53.33 (23)               
         SJI0250 Dočkalová Klára           61.52 (24)    115.25 (23)
         SJI9950 Nechutová Aneta           52.39 (12)    168.04 (17)

18. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           168.19   +37.57
         STE0050 Głowacz Julia             42.31 ( 3)               
         STE0351 Nitsch Aleksandra         57.54 (21)    100.25 (11)
         STE0350 Chabiera Lena             67.54 (24)    168.19 (18)

19. VPM 1  KOS Slavia Plzeň                              172.49   +42.27
         VPM0151 Tokárová Regina           45.51 ( 8)               
         VPM0250 Černá Kateřina            55.53 (15)    101.44 (13)
         NEK0150 Nádeníčková Pavla         71.05 (26)    172.49 (19)

20. TZL 2  SKOB Zlín                                     172.54   +42.32
         TZL0255 Kočová Halina             46.16 (11)               
         TZL0252 Tichá Julie               57.07 (19)    103.23 (14)
         TZL0257 Šuráňová Pavlína          69.31 (25)    172.54 (20)

21. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  176.06   +45.44
         TRI0150 Warcopová Kateřina        52.36 (22)               
         SFM0251 Bernatíková Hana          66.06 (27)    118.42 (26)
         TRI0251 Mrózek Teresa             57.24 (20)    176.06 (21)

22. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             180.08   +49.46
         DKP0251 Řadová Lucie              60.15 (32)               
         DKP0250 Sanna Karin               58.36 (22)    118.51 (27)
         EKP0153 Blahová Pavla             61.17 (21)    180.08 (22)

23. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      184.32   +54.10
         LCE0252 Bednaříková Sára          55.21 (28)               
         LCE0251 Pišová Barbora            66.44 (28)    122.05 (29)
         LCE0254 Nevěřilová Kateřina       62.27 (22)    184.32 (23)

24. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     186.43   +56.21
         OSN0099 Zrníková Adéla            65.58 (33)               
         OSN0055 Stoklasová Daniela        69.35 (30)    135.33 (31)
         OSN0050 Nechanická Klára          51.10 (11)    186.43 (24)

25. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              192.41   +62.19
         TAP0153 Rosendorfová Lenka        56.19 (29)               
         TAP0253 Popová Veronika           71.08 (31)    127.27 (30)
         TAP0252 Popová Jana               65.14 (23)    192.41 (25)

26. KUO 1  KOB Ústí nad Orlicí                           198.15   +67.53
         KUO0099 Nováková Markéta          59.23 (30)               
         ZAM9952 Boková Ivana              85.21 (33)    144.44 (33)
         KUO0151 Brožková Lucie            53.31 (14)    198.15 (26)

27. TZL 1  SKOB Zlín                                     198.17   +67.55
         TZL0051 Nešporová Alžběta         54.51 (26)               
         TZL0058 Kundratová Lucie          65.56 (26)    120.47 (28)
         TZL0152 Čeleďová Justýna          77.30 (27)    198.17 (27)

28. VSP 1  USK Praha                                     198.41   +68.19
         VSP9950 Kopecká Johana            52.00 (21)               
         VSP0250 Titzová Adéla             56.50 (18)    108.50 (20)
         VSP0254 Beranová Eva              89.51 (29)    198.41 (28)

29. UOL 1  SOB Olomouc                                   217.46   +87.24
         UOL0253 Raclavská Vlaďka          51.11 (19)               
         UOL0151 Vránová Eliška            87.18 (34)    138.29 (32)
         UOL0251 Raclavská Zuzana          79.17 (28)    217.46 (29)

    TJN 3  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou                DISK         
         TJN0253 Budská Anna                DISK                    
         TJN0150 Baloghová Lída            79.52 (32)               
         TJN0154 Vančurová Anna             DISK                    

    PGP 2  SK Praga                                        DISK         
         PGP0154 Doubková Emma             49.35 (17)               
         PGP0452 Čechmánková Anna          68.46 (29)    118.21 (24)
         LME0050 Machová Marie              DISK                    

    VTA 1  SC vebr-sport                                   DISK         
         VTA0253 Kosobudová Kateřina       45.54 ( 9)               
         VTA0151 Svobodová Anna            57.30 (20)    103.24 (15)
         VTA0153 Benešová Klára             DISK                    

    BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                               abs         
         BOR9954 Janoušková Lucie          49.33 (16)               
         CHA0050 Pavlíková Markéta         51.09 ( 8)    100.42 (12)
         CHA                                 abs                    

    SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                         abs         
         SHK0252 Kodytková Denisa          51.59 (20)               
         SHK0151 Zimová Barbora            56.44 (17)    108.43 (19)
         SHK0250 Holečková Petra             abs                    

MS  ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            176.01   +45.39
         ZBM9952 Malivánková Eva           61.16                    
         ZBM9956 Odehnalová Klára          60.38         121.54     
         VLI0251 Podrábská Marie           54.07         176.01     

MS  SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    149.49   +19.27
         STB0199 Dolejší Kateřina          45.37                    
         STH0051 Hrnčířová Magda           64.19         109.56     
         SRK9701 Pokorný David             39.53         149.49     

MS  ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                               DISK         
         ZLH9950 Zatloukalová Romana       53.28                    
         ZLH9851 Novotná Klára              DISK                    
         ZLH0051 Novotná Tereza            79.49                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D195      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            150.38         
         ZBM9452 Tužilová Magdaléna        46.21 ( 1)               
         ZBM8888 Hlavová Hana              52.00 ( 4)     98.21 ( 1)
         ZBM9451 Chromá Kateřina           52.17 ( 9)    150.38 ( 1)

 2. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 153.04   + 2.26
         TUR9358 Kochová Nikola            53.33 ( 5)               
         TUR8354 Rufferová Iva             54.45 ( 7)    108.18 ( 4)
         TUR8153 Omová Michaela            44.46 ( 1)    153.04 ( 2)

 3. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            154.10   + 3.32
         ZBM9651 Hiršová Gabriela          55.26 ( 9)               
         ZBM8950 Poklopová Lenka           48.14 ( 1)    103.40 ( 2)
         ZBM8966 Kabáthová Eva             50.30 ( 8)    154.10 ( 3)

 4. KAM 1  OK Kamenice                                   154.17   + 3.39
         KAM9551 Hlubučková Kristýna       52.13 ( 4)               
         KAM9354 Aschermannová Petra       52.17 ( 5)    104.30 ( 3)
         KAM9852 Čechová Tereza            49.47 ( 6)    154.17 ( 4)

 5. PGP 1  SK Praga                                      156.17   + 5.39
         PGP9751 Slavíková Silvie          59.58 (19)               
         PGP9056 Jakobová Adélka           49.35 ( 3)    109.33 ( 6)
         PGP8658 Tichovská Martina         46.44 ( 3)    156.17 ( 5)

 6. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          158.19   + 7.41
         PHK8753 Balcarová Jana            58.11 (14)               
         PHK9751 Novotná Klára             53.25 ( 6)    111.36 ( 9)
         PHK9150 Kosová Denisa             46.43 ( 2)    158.19 ( 6)

 7. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       158.40   + 8.02
         LPU9659 Hančová Petra             51.35 ( 3)               
         LPU9451 Procházková Klára         58.01 ( 9)    109.36 ( 7)
         LPU8357 Zvěřinová Martina         49.04 ( 5)    158.40 ( 7)

 8. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      158.53   + 8.15
         SHK9151 Chmelařová Michaela       59.44 (17)               
         SHK8150 Jedličková Zuzana         48.45 ( 2)    108.29 ( 5)
         SHK9051 Mechlová Lenka            50.24 ( 7)    158.53 ( 8)

 9. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      177.23   +26.45
         SHK8152 Hepnerová Martina         54.35 ( 6)               
         SHK9755 Červená Adéla             60.40 (13)    115.15 (11)
         SHK9351 Fundová Eliška            62.08 (14)    177.23 ( 9)

10. TZL 1  SKOB Zlín                                     178.02   +27.24
         TZL9951 Tichá Veronika            56.31 (10)               
         TZL9453 Jeřábková Jitka           60.29 (12)    117.00 (12)
         TZL9753 Kavánková Iva             61.02 (13)    178.02 (10)

11. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            179.18   +28.40
         ZBM8951 Mádlová Věra              59.48 (18)               
         ZBM9753 Koporová Lenka            71.14 (22)    131.02 (21)
         ZBM9153 Indráková Adélka          48.16 ( 4)    179.18 (11)

12. PGP 2  SK Praga                                      184.08   +33.30
         PGP8656 Masopustová Elis          64.48 (23)               
         PGP9350 Kožinová Anna             66.02 (18)    130.50 (20)
         PGP9650 Kožinová Zuzana           53.18 (10)    184.08 (12)

13. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  184.40   +34.02
         TRI9750 Argalášová Kateřina       58.18 (15)               
         TRI9850 Szarzecová Lucie          68.17 (20)    126.35 (14)
         TRI9656 Sabelová Markéta          58.05 (12)    184.40 (13)

14. ASU 1  Magnus Orienteering                           186.12   +35.34
         ASU9696 Hošeková Vanda            55.08 ( 7)               
         ASU8756 Staňková Lucie            64.06 (17)    119.14 (13)
         ASU9353 Koporová Petra            66.58 (17)    186.12 (14)

15. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            192.46   +42.08
         BOR9051 Folbrechtová Šárka        67.03 (26)               
         BOR9854 Nováková Lucie            71.15 (23)    138.18 (26)
         BOR9853 Staňová Karolína          54.28 (11)    192.46 (15)

16. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     198.23   +47.45
         OSN8972 Wurzelová Hana            74.02 (27)               
         OSN9696 Vališová Martina          59.44 (11)    133.46 (24)
         OSN7557 Nechanická Daniela        64.37 (15)    198.23 (16)

17. AOP 1  Orientační Běh Opava                          198.29   +47.51
         AOP9850 Fukalová Hana             63.37 (22)               
         AOP7951 Gallo Martina             63.50 (16)    127.27 (17)
         AOP9350 Mrázová Pavla             71.02 (19)    198.29 (17)

18. CHT 1  OOB SK Chrast                                 198.40   +48.02
         CHT8851 Kopáčková Iva             58.41 (16)               
         CHT9254 Ondráčková Lucie          74.43 (24)    133.24 (23)
         CHT8854 Bulvová Tereza            65.16 (16)    198.40 (18)

19. KAM 2  OK Kamenice                                   200.31   +49.53
         KAM9550 Bořánková Karolína        66.08 (24)               
         KAM9851 Hájková Eliška            62.09 (14)    128.17 (18)
         KAM9853 Sheshikova Anastasia      72.14 (20)    200.31 (19)

20. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          208.59   +58.21
         PHK8051 Rollier Monika            57.59 (12)               
         PHK8855 Azebová Nina              69.23 (21)    127.22 (16)
         PHK7450 Chvátilová Pavlína        81.37 (22)    208.59 (20)

21. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      209.01   +58.23
         LCE9450 Tesařová Marcela          66.11 (25)               
         LCE6569 Hubáčková Dagmar          62.10 (15)    128.21 (19)
         LCE5852 Vlažná Mirka              80.40 (21)    209.01 (21)

    RIC 1  OB Říčany                                       DISK         
         RIC9850 Vyhnálková Barbora        55.22 ( 8)               
         RIC0151 Vyhnálková Marie          76.20 (25)    131.42 (22)
         RIC7552 Vyhnálková Eva             DISK                    

    TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                               DISK         
         TBM9859 Grycová Veronika          60.18 (20)               
         TBM0050 Špringlová Kamila          DISK                    
         TBM9898 Korpasová Tereza          67.03 (18)               

    28P 1  UNTS Warszawa                                   DISK         
         28P9150 Pietrowskaja Wioletta     57.37 (11)               
         28P9950 Marek Wiktoria            76.55 (26)    134.32 (25)
         28P8650 Panchenko Olena            DISK                    

    DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                               DISK         
         DKP8651 Plochová Dominika         58.08 (13)               
         DKP8758 Bochenková Martina        56.47 ( 8)    114.55 (10)
         TUR8650 Krafková Lucie             DISK                    

    CTB 1  SK OB Chotěboř                                  DISK         
         CTB9451 Voborníková Alena         51.26 ( 2)               
         CTB9452 Benešová Jana             58.59 (10)    110.25 ( 8)
         CTB8151 Gregorová Kamila           DISK                    

    TAP 1  KOB TRETRA Praha                                 abs         
         TAP9755 Šimůnková Gabriela        60.43 (21)               
         TAP9053 Zamazalová Kateřina       66.06 (19)    126.49 (15)
         TAP                                 abs                    

MS  LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           171.54   +21.16
         OSN9549 Kamenický Jeroným         48.02                    
         LPM9850 Kinkorová Tereza          70.37         118.39     
         LPM9651 Šiková Karolína           53.15         171.54     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             197.10         
         TBM7701 Ehl Jiří                  58.17 ( 1)               
         TBM7475 Milánová Jindřiška        73.02 ( 1)    131.19 ( 1)
         TBM7227 Milán Pavel               65.51 ( 1)    197.10 ( 1)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VYS 1  Oblast Vysočina                                87.13         
         SJI0500 Vítek Matěj               28.28 ( 3)               
         RUZ0500 Jelínek Filip             34.41 ( 6)     63.09 ( 5)
         TTR0501 Prášil Tomáš              24.04 ( 1)     87.13 ( 1)

 2. JEO 1  Ještědská oblast                               88.31   + 1.18
         JEO0507 Hoetzel Hugo              34.10 (13)               
         JEO0502 Bednařík Vilém            24.49 ( 1)     58.59 ( 1)
         JEO0602 Mairich Filip             29.32 ( 5)     88.31 ( 2)

 3. HAN 1  Hanácká oblast                                 92.44   + 5.31
         KSU0606 Štábl Patrik              25.15 ( 1)               
         PLU0500 Černoch Martin            33.44 ( 4)     58.59 ( 1)
         PLU0501 Otruba František          33.45 ( 8)     92.44 ( 3)

 4. VCO 1  Východočeská oblast                            94.22   + 7.09
         SRK0504 Šeps Daniel               26.03 ( 2)               
         JIL0501 Malý Antonín              35.46 ( 8)     61.49 ( 4)
         VRL0604 Hanuš Filip               32.33 ( 7)     94.22 ( 4)

 5. JMO 1  Jihomoravská oblast                            97.05   + 9.52
         JMO0717 Ptáček Jonáš              34.08 (12)               
         JMO0611 Čech Radan                36.11 ( 9)     70.19 ( 7)
         JMO0600 Štěpánek Jan              26.46 ( 4)     97.05 ( 5)

 6. ZCO 1  Západočeská oblast                             98.58   +11.45
         LPM0501 Stehlík Šimon             40.17 (18)               
         MLA0502 Janoch Samuel             33.04 ( 3)     73.21 ( 8)
         VPM0503 Kurz Ondřej               25.37 ( 3)     98.58 ( 6)

 7. VYS 2  Oblast Vysočina                               104.22   +17.09
         SJI0701 Srb Vladimír              31.57 ( 8)               
         SJI0601 Hendrych Vít              41.56 (11)     73.53 ( 9)
         OSN0606 Zrník Tomáš               30.29 ( 6)    104.22 ( 7)

 8. VAL 1  Valašská oblast                               106.56   +19.43
         LCE0502 Sláma Šimon               31.48 ( 5)               
         TZL0505 Vaněk Bořek               27.23 ( 2)     59.11 ( 3)
         TZL0503 Němec Filip               47.45 (17)    106.56 ( 8)

 9. STC 1  Středočeská oblast                            113.28   +26.15
         STC0500 Pilát Bořivoj             40.16 (17)               
         STC0601 Bárta Viktor              38.53 (10)     79.09 (10)
         STC0501 Heller Jiří               34.19 ( 9)    113.28 ( 9)

10. POB 1  Pražská oblast                                116.30   +29.17
         POB0700 Štrait Vilém              31.10 ( 4)               
         POB0503 Melišík Jan               61.00 (21)     92.10 (17)
         POB0502 Bolehovský Daniel         24.20 ( 2)    116.30 (10)

11. VCO 2  Východočeská oblast                           125.49   +38.36
         PHK0504 Málek David               45.17 (21)               
         LPU0505 Šípek Ondřej              42.31 (12)     87.48 (12)
         PHK0801 Metelka Tomáš             38.01 (12)    125.49 (11)

12. ZCO 2  Západočeská oblast                            134.06   +46.53
         LPM0700 Stehlík Jakub             47.46 (22)               
         KSH0501 Šustr Ondřej              51.45 (14)     99.31 (20)
         VPM0601 Svoboda Antonín           34.35 (10)    134.06 (12)

13. JMO 2  Jihomoravská oblast                           134.11   +46.58
         JMO0606 Folprecht Matyáš          34.31 (15)               
         JMO0629 Mudrák Daniel             47.04 (13)     81.35 (11)
         JMO0503 Dvořák Jakub              52.36 (19)    134.11 (13)

14. HAN 2  Hanácká oblast                                134.18   +47.05
         UOL0502 Vodička Igor              34.48 (16)               
         KSU0616 Šána Robert               53.14 (15)     88.02 (13)
         KSU0505 Kroul Jiří                46.16 (16)    134.18 (14)

15. JEO 2  Ještědská oblast                              140.31   +53.18
         JEO0600 Dejnožka                  31.53 ( 6)               
         JEO0506 Sýkora Oliver             56.36 (20)     88.29 (15)
         JEO0601 Míka Albert               52.02 (18)    140.31 (15)

16. VCO 3  Východočeská oblast                           142.42   +55.29
         SJC0501 Janků Štěpán              44.45 (19)               
         LPU0512 Vališ Vojtěch             54.19 (17)     99.04 (19)
         CET0601 Hájek Dominik             43.38 (15)    142.42 (16)

17. POB 2  Pražská oblast                                148.08   +60.55
         POB0501 Šubrt Vojtěch             32.13 ( 9)               
         POB0602 Bulíř Jáchym              62.33 (22)     94.46 (18)
         POB0601 Skripnik Nikola           53.22 (20)    148.08 (17)

18. HAN 3  Hanácká oblast                                153.20   +66.07
         AOP0600 Borunský Matěj            34.13 (14)               
         KSU0515 Opravil Vojtěch           53.51 (16)     88.04 (14)
         PLU0600 Soldán Robin              65.16 (21)    153.20 (18)

19. JEO 3  Ještědská oblast                              169.43   +82.30
         JEO0603 Dolejší Jan               34.07 (11)               
         JEO0505 Rokos Marek               35.39 ( 7)     69.46 ( 6)
         JEO0701 Riby Philip               99.57 (23)    169.43 (19)

20. POB 3  Pražská oblast                                169.49   +82.36
         POB0800 Šubrt Jáchym              34.06 (10)               
         POB0603 Střelba Antonín           56.25 (19)     90.31 (16)
         POB0650 Vozábalová Hana           79.18 (22)    169.49 (20)

    STC 2  Středočeská oblast                              DISK         
         STC0503 Huros Václav               DISK                    
         STC0602 Čech Adam                 55.07 (18)               
         STC0505 Jiras Jenda               35.57 (11)               

    MSK 2  Moravskoslezský kraj                            DISK         
         MSK0600 Vojvodík Eduard           44.57 (20)               
         MSK0604 Ryška Matěj                DISK                    
         MSK0503 Kirschner Damian          38.57 (13)               

    MSK 1  Moravskoslezský kraj                            DISK         
         MSK0500 Sikora Matěj               DISK                    
         MSK0501 Damek Ondřej              34.16 ( 5)               
         MSK0601 Bjolek Jan                43.05 (14)               

    JEO 4  Ještědská oblast                                 abs         
         JEO0800 Mairich Martin            31.56 ( 7)               
         JEO0500 Pěnička Jan              104.55 (23)    136.51 (21)
         JEO                                 abs                    

MS  STC 3  Středočeská oblast                            153.22   +66.09
         STC0506 Marhold Václav            35.39                    
         STC0502 Nový Jáchym               79.21         115.00     
         STC0452 Víšková Veronika          38.22         153.22     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            148.22         
         KSU5801 Šrámek Jaromír            50.53 ( 1)               
         KSU6701 Matoušek Milan            43.19 ( 3)     94.12 ( 1)
         KSU7601 Hecl Miloš                54.10 ( 1)    148.22 ( 1)

2. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           153.38   + 5.16
         STE5809 Václavek Tomáš            57.39 ( 3)               
         STE7102 Janků Marek               37.23 ( 1)     95.02 ( 2)
         STE6307 Hepnar Luboš              58.36 ( 2)    153.38 ( 2)

3. VPM 1  KOS Slavia Plzeň                              172.55   +24.33
         VPM6902 Hašek Ondřej              55.59 ( 2)               
         VPM6601 Richtr Aleš               49.39 ( 4)    105.38 ( 3)
         VPM7200 Kovář Vladimír            67.17 ( 4)    172.55 ( 3)

4. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             175.20   +26.58
         EKP6912 Kabát Jan                 68.41 ( 4)               
         EKP6800 Pecka Jan                 42.10 ( 2)    110.51 ( 4)
         TJN7500 Balogh Jan                64.29 ( 3)    175.20 ( 4)

5. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              194.04   +45.42
         TJN7002 Novotný Dušan             69.59 ( 5)               
         TJN7513 Štembera Jan              55.01 ( 5)    125.00 ( 5)
         TJN7000 Rydl Jiří                 69.04 ( 5)    194.04 ( 5)

   KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk               abs         
         KSU7501 Štábl Roman               87.25 ( 6)               
         KSU7503 Pavelka Martin            69.53 ( 6)    157.18 ( 6)
         KSU5749 Janů Zdeněk                 abs                    

MS DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                               DISK         
         DKP6901 Kalousek Jiří             74.33                    
         DKP4900 Stehno Pavel              54.54         129.27     
         LME7100 Bejvl Jakub                DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. POB 1  Pražská oblast                                 94.51         
         POB0408 Kabát Martin              34.13 ( 5)               
         POB0403 Průša Dominik             33.21 ( 2)     67.34 ( 3)
         POB0301 Šimša Martin              27.17 ( 1)     94.51 ( 1)

 2. STC 1  Středočeská oblast                            100.42   + 5.51
         STC0301 Kučera Jáchym             34.08 ( 3)               
         STC0309 Škácha Vít                33.19 ( 1)     67.27 ( 2)
         STC0405 Gajda Martin              33.15 ( 4)    100.42 ( 2)

 3. ZCO 1  Západočeská oblast                            101.45   + 6.54
         VPM0301 Šauli Filip               32.17 ( 1)               
         ONO0301 Oncirk Jan                35.20 ( 6)     67.37 ( 4)
         VPM0300 Tokár Radim               34.08 ( 5)    101.45 ( 3)

 4. HAN 1  Hanácká oblast                                103.15   + 8.24
         AOP0302 Čech Vít                  34.08 ( 3)               
         KSU0401 Štábl Adam                34.46 ( 4)     68.54 ( 5)
         AOP0301 Valík Adam                34.21 ( 6)    103.15 ( 4)

 5. JMO 1  Jihomoravská oblast                           104.28   + 9.37
         JMO0401 Doušek Tomáš              36.21 (13)               
         JMO0302 Urbánek Adam              38.04 (10)     74.25 ( 9)
         JMO0411 Milán Jakub               30.03 ( 2)    104.28 ( 5)

 6. VCO 1  Východočeská oblast                           104.37   + 9.46
         PHK0302 Chaloupský Jakub          35.03 ( 6)               
         LPU0309 Waněk Hubert              37.59 ( 9)     73.02 ( 8)
         VRL0301 Štregl Matyáš             31.35 ( 3)    104.37 ( 6)

 7. POB 2  Pražská oblast                                110.08   +15.17
         POB0307 Sedláček Jaroslav         36.10 (11)               
         POB0302 Hřivna Jakub              34.56 ( 5)     71.06 ( 6)
         POB0300 Kožina Štěpán             39.02 ( 9)    110.08 ( 7)

 8. VCO 2  Východočeská oblast                           114.17   +19.26
         LPU0401 Haas Filip                35.43 ( 7)               
         SRK0300 Flegl Martin              36.26 ( 7)     72.09 ( 7)
         LPU0405 Štichhauer Daniel         42.08 (13)    114.17 ( 8)

 9. JEO 2  Ještědská oblast                              117.07   +22.16
         JEO0303 Dejnožka Vojtěch          35.49 ( 9)               
         JEO0403 Zabořil Ondřej            41.41 (11)     77.30 (10)
         JEO0305 Lesák Ondřej              39.37 (10)    117.07 ( 9)

10. ZCO 2  Západočeská oblast                            117.08   +22.17
         BSO0301 Kohoutek Oldřich          43.09 (24)               
         ONO0403 Donda Jiří                37.19 ( 8)     80.28 (12)
         SKV0401 Štěrba Marek              36.40 ( 7)    117.08 (10)

11. POB 3  Pražská oblast                                117.10   +22.19
         POB0402 Tůma Šimon                35.46 ( 8)               
         POB0409 Zakouřil Matyáš           44.02 (12)     79.48 (11)
         POB0405 Blaha Jiří                37.22 ( 8)    117.10 (11)

12. STC 2  Středočeská oblast                            126.31   +31.40
         STC0403 Janda Jakub               36.24 (14)               
         STC0407 Snížek Martin             49.35 (19)     85.59 (16)
         STC0300 Kovářík Tomáš             40.32 (12)    126.31 (12)

13. JMO 2  Jihomoravská oblast                           129.53   +35.02
         JMO0301 Lička Adam                41.32 (23)               
         JMO0409 Štěrbák Josef             47.53 (18)     89.25 (19)
         JMO     Gryc Ondřej               40.28 (11)    129.53 (13)

14. POB 4  Pražská oblast                                130.56   +36.05
         POB0406 Blaha Michal              36.13 (12)               
         POB0404 Baldrian Tomáš            47.43 (17)     83.56 (14)
         POB0400 Čtrnáct František         47.00 (16)    130.56 (14)

15. VYS 2  Oblast Vysočina                               133.20   +38.29
         SJH0302 Pobuda Vojtěch            41.15 (19)               
         RUZ0301 Jelínek Kryštof           44.19 (13)     85.34 (15)
         SJI0301 Venhoda Matěj             47.46 (18)    133.20 (15)

16. VAL 1  Valašská oblast                               135.23   +40.32
         TZL0502 Pekárek Tobias            36.41 (15)               
         TZL0400 Šemnický Jakub            55.28 (23)     92.09 (20)
         TZL0404 Novosad Pavel             43.14 (15)    135.23 (16)

17. MSK 2  Moravskoslezský kraj                          135.27   +40.36
         MSK0305 Peňáz Vojtěch             41.23 (21)               
         MSK0400 Kovařík Tomáš             50.59 (21)     92.22 (21)
         MSK0401 Mrózek Pawel              43.05 (14)    135.27 (17)

18. MSK 1  Moravskoslezský kraj                          135.28   +40.37
         MSK0304 Peňáz Radek               41.24 (22)               
         MSK0306 Bjolek Michal             46.30 (16)     87.54 (18)
         MSK0300 Bialožyt Marek            47.34 (17)    135.28 (18)

19. JMO 3  Jihomoravská oblast                           140.50   +45.59
         JMO0305 Musil Štěpán              36.09 (10)               
         JMO0307 Palát Tomáš               45.49 (14)     81.58 (13)
         JMO0400 Rada Štěpán               58.52 (24)    140.50 (19)

20. VCO 3  Východočeská oblast                           141.18   +46.27
         SHK0403 Dohnálek Tomáš            41.16 (20)               
         SHK0303 Tichý Lubomír             51.19 (22)     92.35 (22)
         PHK0400 Neumann Matěj             48.43 (19)    141.18 (20)

21. STC 3  Středočeská oblast                            143.09   +48.18
         STC0406 Snížek Ondřej             41.14 (18)               
         STC0409 Petrilák Matouš           46.02 (15)     87.16 (17)
         STC0404 Jedlička Jakub            55.53 (22)    143.09 (21)

22. POB 5  Pražská oblast                                153.21   +58.30
         POB0401 Janas Adam                50.52 (26)               
         POB0308 Trnka Martin jun          50.52 (20)    101.44 (24)
         LME0400 Bejvl Marek               51.37 (20)    153.21 (22)

23. HAN 2  Hanácká oblast                                156.48   +61.57
         KSU0306 Stryk Štěpán              41.12 (17)               
         KON0404 Beneš Jindřich            59.32 (25)    100.44 (23)
         STE0503 Antonowicz Jan            56.04 (23)    156.48 (23)

24. JEO 3  Ještědská oblast                              169.19   +74.28
         JEO0304 Řehoř Vojta               39.35 (16)               
         JEO0302 Ekert Tomáš               74.03 (27)    113.38 (26)
         JEO0401 Pokorný Jan               55.41 (21)    169.19 (24)

    VYS 1  Oblast Vysočina                                 DISK         
         SJI0401 Orany Vojtěch             43.29 (25)               
         SJH0401 Dundáček Karel            58.25 (24)    101.54 (25)
         SJH0301 Hojný Jáchym               DISK                    

    JEO 1  Ještědská oblast                                DISK         
         JEO0404 Peterka Jakub             32.21 ( 2)               
         JEO0300 Vitebský Lukáš            33.42 ( 3)     66.03 ( 1)
         JEO0400 Tkáč Matěj                 DISK                    

    HAN 3  Hanácká oblast                                   abs         
         KSU0403 Šperlich Jan              64.40 (27)               
         ZLH0301 Novotný Erik              63.49 (26)    128.29 (27)
         STE                                 abs                    

MS  JEO 4  Ještědská oblast                                DISK         
         JEO0408 Klein Martin              57.07                    
         JEO0402 Haslinger Leopold          DISK                    
         VLI7451 Podrábská Marie           44.33                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. UOL 1  SOB Olomouc                                   159.06         
         UOL6503 Šimek Roman               51.17 ( 1)               
         UOL5301 Navrátil Antonín          52.15 ( 2)    103.32 ( 1)
         UOL6501 Pernica Jiří              55.34 ( 1)    159.06 ( 1)

2. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             173.28   +14.22
         ZLH7001 Novotný Tomáš             55.43 ( 2)               
         ZLH4800 Novotný Stanisl           54.01 ( 3)    109.44 ( 3)
         ZLH4801 Babák Jiří                63.44 ( 2)    173.28 ( 2)

3. KUN 1  TJ Sokol Kunvald                              202.22   +43.16
         KUN5801 Trejtnar Pavel            65.07 ( 3)               
         KUN6201 Lux Zdeněk                62.25 ( 4)    127.32 ( 4)
         KUN5201 Šroler Zdeněk             74.50 ( 3)    202.22 ( 3)

   OOL 1  SK Haná orienteering                            DISK         
         OOL5904 Višňa Milan               68.41 ( 4)               
         OOL5707 Zdráhal Robert            41.00 ( 1)    109.41 ( 2)
         OOL5804 Albert František           DISK                    

MS ZLH 2  OOB TJ Zlaté Hory                             235.01   +75.55
         ZLH6701 Zatloukal Tomáš           84.05                    
         ZLH4850 Novotná Ludmila           83.22         167.27     
         LBM7362 Korpasová Ivana           67.34         235.01     

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            143.24         
         KSU9906 Müller Jonáš              48.21 ( 4)               
         KSU0005 Matoušek Matěj            49.48 ( 4)     98.09 ( 1)
         KSU9909 Šrámek Ondřej             45.15 ( 2)    143.24 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            147.30   + 4.06
         ZBM0111 Milán Tomáš               53.03 (14)               
         OSN0201 Mareček Šimon             52.41 ( 8)    105.44 ( 9)
         ZBM9907 Dekrét Jakub              41.46 ( 1)    147.30 ( 2)

 3. KAM 1  OK Kamenice                                   147.35   + 4.11
         DOR0100 Janda Ondřej              52.57 (13)               
         KAM0105 Gajda Jan                 47.45 ( 2)    100.42 ( 2)
         KAM9900 Škvor Ota                 46.53 ( 3)    147.35 ( 3)

 4. PGP 1  SK Praga                                      156.00   +12.36
         PGP0200 Janas Petr                53.20 (18)               
         PGP0104 Siegl Matyáš              51.21 ( 6)    104.41 ( 6)
         PGP0101 Janovský Tomáš            51.19 ( 5)    156.00 ( 4)

 5. VPM 1  KOS Slavia Plzeň                              159.32   +16.08
         VPM0002 Hasman Ondřej             62.21 (30)               
         VPM0204 Richtr Lukáš              45.08 ( 1)    107.29 (13)
         VPM0001 Hašek Jan                 52.03 ( 6)    159.32 ( 5)

 6. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      161.55   +18.31
         LCE9911 Vopařil Jan               54.40 (22)               
         LCE0012 Zentrich Dušan            51.59 ( 7)    106.39 (10)
         LCE0011 Panovec Kryštof           55.16 ( 8)    161.55 ( 6)

 7. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              162.03   +18.39
         TJN0106 Adamec Martin             49.40 ( 5)               
         CHA0103 Bek Jiří                  57.13 (21)    106.53 (12)
         TJN9901 Novotný Marek             55.10 ( 7)    162.03 ( 7)

 8. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 162.43   +19.19
         TUR9904 Thoř Tomáš                52.50 (10)               
         TUR9901 Karatsiolis Kryštof       50.05 ( 5)    102.55 ( 4)
         DOK0001 Synek Antonín             59.48 (10)    162.43 ( 8)

 9. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              167.30   +24.06
         TJN0006 Nagy Josef                47.29 ( 1)               
         TJN0001 Šmaus Antonín             57.03 (19)    104.32 ( 5)
         TJN0105 Budský Ondřej             62.58 (15)    167.30 ( 9)

10. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          167.34   +24.10
         PHK9908 Chvátil Šimon             53.43 (20)               
         PHK0101 Metelka Ondřej            48.58 ( 3)    102.41 ( 3)
         PHK0001 Samek Tomáš               64.53 (17)    167.34 (10)

11. STH 1  SK Studenec                                   167.35   +24.11
         STH0202 Štefan Vít                47.34 ( 2)               
         HOR0201 Rücker Jan                57.11 (20)    104.45 ( 7)
         STH0205 Link Lukáš                62.50 (14)    167.35 (11)

12. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            167.38   +24.14
         KSU9908 Jílek Ondřej              51.45 ( 9)               
         KSU0105 Šafář Martin              55.48 (16)    107.33 (14)
         KSU0044 Kroul Josef               60.05 (11)    167.38 (12)

13. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           167.59   +24.35
         STE0105 Pierzchała Michał         51.31 ( 7)               
         STE0204 Světnický František       56.10 (17)    107.41 (15)
         STE0202 Lukašák Šimon             60.18 (12)    167.59 (13)

14. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  178.38   +35.14
         TRI0100 Tuharský Erik             64.49 (33)               
         TRI0002 Filipek Sebastian         53.25 (10)    118.14 (24)
         TRI9902 Holesz Sebastian          60.24 (13)    178.38 (14)

15. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            179.25   +36.01
         BOR0001 Pavlovec Dan              47.52 ( 3)               
         BOR0000 Mareš Vít                 56.59 (18)    104.51 ( 8)
         LLI0001 Melichar Petr             74.34 (23)    179.25 (15)

16. VPM 2  KOS Slavia Plzeň                              182.41   +39.17
         VPM0205 Spěváček Vojtěch          57.30 (27)               
         VPM0208 Kurz Šimon                53.58 (13)    111.28 (20)
         NEK0101 Newiak Nick               71.13 (21)    182.41 (16)

17. SJI 1  OK Jihlava                                    185.06   +41.42
         SJI9903 Kafka Matěj               52.50 (10)               
         SJI9902 Šenkýř Matěj              53.54 (12)    106.44 (11)
         SJI0200 Tkáč Juraj                78.22 (26)    185.06 (17)

18. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              185.10   +41.46
         TAP0200 Melišík Martin            57.01 (26)               
         TAP0100 Měšťan Ondřej             59.15 (24)    116.16 (23)
         TAP0103 Longin Jan                68.54 (18)    185.10 (18)

19. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       186.41   +43.17
         LPU0203 Pipek Ondřej              55.56 (24)               
         LPU0001 Roudný Václav             55.25 (15)    111.21 (18)
         LPU0204 Šišma Vojtěch             75.20 (24)    186.41 (19)

20. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    196.12   +52.48
         SRK9904 Šabata Milan              53.45 (21)               
         SRK0202 Šabata Radek              77.36 (34)    131.21 (27)
         SRK0103 Paleček Ondřej            64.51 (16)    196.12 (20)

21. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             196.24   +53.00
         ABM0101 Adámek Filip              53.07 (15)               
         TBM0106 Gryc Vojtěch              55.13 (14)    108.20 (16)
         TBM0003 Rajnoha David             88.04 (32)    196.24 (21)

22. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 200.52   +57.28
         DOK0200 Synek Petr                56.02 (25)               
         TUR0212 Hájek Kryštof             57.37 (22)    113.39 (21)
         TUR0308 Mellan Jonáš              87.13 (31)    200.52 (22)

23. TRI 2  TJ TŽ Třinec                                  210.04   +66.40
         TRI0200 Haltof Marek              66.15 (34)               
         MOV0004 Vavřík Tomáš              74.30 (31)    140.45 (31)
         TRI0101 Kovařík Martin            69.19 (19)    210.04 (23)

24. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   216.06   +72.42
         OSN0200 Nechanický Jan            52.51 (12)               
         PZR0202 Kopecký Jan              106.44 (41)    159.35 (35)
         PZR0102 Poláček Tomáš             56.31 ( 9)    216.06 (24)

25. TZL 1  SKOB Zlín                                     218.44   +75.20
         TZL0001 Podmolík Jonáš            71.09 (36)               
         TZL0201 Chovanec Václav           58.54 (23)    130.03 (26)
         TZL0202 Bartík Filip              88.41 (33)    218.44 (25)

26. VPM 3  KOS Slavia Plzeň                              218.45   +75.21
         KSH0202 Mayer Šimon               53.12 (16)               
         KSH0201 Šustr Antonín             82.41 (35)    135.53 (30)
         VPM0200 Kovář Ondřej              82.52 (28)    218.45 (26)

27. UOL 1  SOB Olomouc                                   219.03   +75.39
         ZPV0201 Jirka Matyáš              77.45 (37)               
         UOL0000 Prachař Matouš            70.11 (29)    147.56 (34)
         UOL9901 Vostál Dominik            71.07 (20)    219.03 (27)

28. STH 2  SK Studenec                                   219.08   +75.44
         SJC0101 Zalaba Tomáš              55.53 (23)               
         STH9902 Vydra Martin              77.08 (33)    133.01 (28)
         STH0104 Mühlbach Aleš             86.07 (29)    219.08 (28)

29. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 220.00   +76.36
         CHC0101 Švadlena Michal           66.48 (35)               
         CHC9901 Křivda Tomáš              53.29 (11)    120.17 (25)
         KUO0101 Koditek Jonáš             99.43 (35)    220.00 (29)

30. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           224.00   +80.36
         STE0208 Doležal Matyáš            58.26 (28)               
         KON9915 Beneš Miroslav            74.51 (32)    133.17 (29)
         STE0207 Svoboda Radek             90.43 (34)    224.00 (30)

31. SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                           233.12   +89.48
         VRB0202 Matuš Vít                 62.41 (31)               
         SOP9904 Gilík Marek               84.00 (36)    146.41 (33)
         SOP9951 Poláková Tereza           86.31 (30)    233.12 (31)

32. PGP 2  SK Praga                                      236.30   +93.06
         MLA0101 Bartoš Václav             91.04 (42)               
         ROU0002 Buk Petr                  72.02 (30)    163.06 (39)
         PGP9904 Vítek Karel               73.24 (22)    236.30 (32)

33. TJN 3  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              243.54  +100.30
         LLI0002 Bradáč Jakub              64.24 (32)               
         TJN0102 Růta Matyáš               98.12 (40)    162.36 (38)
         TJN0004 Pavel Martin              81.18 (27)    243.54 (33)

34. KAM 2  OK Kamenice                                   244.46  +101.22
         KAM0202 Škvor Adam                80.28 (38)               
         KAM0102 Víšek Martin              86.56 (37)    167.24 (40)
         KAM0201 Hankovec Hugo             77.22 (25)    244.46 (34)

    LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
         LPU0010 Volák Ondřej              51.33 ( 8)               
         LPU0002 Roudný Martin              DISK                    
         LPU0008 Rusin Jan                 47.00 ( 4)               

    ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
         ZBM0200 Coufal Jáchym             50.41 ( 6)               
         ZBM9902 Komenda Jan               60.40 (25)    111.21 (18)
         ZBM9904 Král Jan                   DISK                    

    AOP 1  Orientační Běh Opava                            DISK         
         AOP0201 Kostka Jiří               58.34 (29)               
         AOP0001 Valík Tomáš               52.46 ( 9)    111.20 (17)
         AOP9900 Tesař Vojtěch              DISK                    

    DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                               DISK         
         DKP0210 Malačka Milan             53.16 (17)               
         DKP0100 Klaška Martin             61.20 (26)    114.36 (22)
         DKP0205 Šubrt Matěj                DISK                    

    PHK 2  OK 99 Hradec Králové                             abs         
         CHA0000 Galbavý Matěj             53.29 (19)               
         PHK0202 Bárta Šimon               89.58 (38)    143.27 (32)
         PHK9901 Kavalír Jáchym              abs                    

    SJI 2  OK Jihlava                                       abs         
         SJI0101 Záboj Petr                90.11 (40)               
         CHT0251 Starková Terezie           DISK                    
         SJI                                 abs                    

    KSU 3  Klub vytrvalostních sportů Šumperk               abs         
         KSU0201 Hecl František            82.08 (39)               
         KSU0111 Babišta Antonín           90.27 (39)    172.35 (41)
         KSU                                 abs                    

    SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                         abs         
         SHK0100 Porkert Jan               91.27 (43)               
         SHK0000 Tichý Radomír             69.59 (28)    161.26 (37)
         SHK0305 Fábera David                abs                    

    STE 3  SK SKI-OB Šternberk                              abs         
         STE0101 Neumann David             90.50 (41)               
         STE0209 Olszewski Bartłomiej      69.55 (27)    160.45 (36)
         STE                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H195      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
   SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                              abs         
         SOP5101 Jurčák Karel              66.43 ( 1)               
         SOP7808 Jurčák David              49.35 ( 1)    116.18 ( 1)
         SOP                                 abs                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          155.08         
         PHK8200 Rollier Baptiste          51.46 ( 2)               
         PHK9805 Vandas Daniel             54.01 ( 2)    105.47 ( 2)
         PHK9101 Kubát Pavel               49.21 ( 1)    155.08 ( 1)

 2. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      155.17   + 0.09
         LCE9801 Sýkora Vojtěch            51.16 ( 1)               
         LCE9601 Mudrák Štěpán             54.38 ( 4)    105.54 ( 3)
         LCE9501 Hubáček Jonáš             49.23 ( 2)    155.17 ( 2)

 3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            160.37   + 5.29
         ZBM9801 Hirš Otakar               53.10 ( 3)               
         ZBM9005 Nykodým Miloš             51.31 ( 1)    104.41 ( 1)
         ZBM9302 Brlica Pavel              55.56 ( 6)    160.37 ( 3)

 4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       166.00   +10.52
         LPU9036 Kamenický Matěj           56.29 (10)               
         LPU8208 Zvěřina Petr              54.26 ( 3)    110.55 ( 6)
         LPU9113 Procházka David           55.05 ( 5)    166.00 ( 4)

 5. SSU 1  SK Severka Šumperk                            168.22   +13.14
         SSU9303 Schuster Marek            60.00 (18)               
         SSU8802 Poklop Martin             57.39 ( 9)    117.39 (10)
         SSU8841 Král Vojtěch              50.43 ( 3)    168.22 ( 5)

 6. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      169.56   +14.48
         LCE9803 Černocký Libor            55.03 ( 6)               
         LCE9301 Hubáček Michal            58.08 (11)    113.11 ( 7)
         LCE9302 Vavrys Johan              56.45 ( 9)    169.56 ( 6)

 7. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            172.02   +16.54
         ZBM9301 Klusáček Jan              59.33 (16)               
         ZBM8919 Hájek Daniel              56.21 ( 7)    115.54 ( 8)
         ZBM9101 Zimmermann Štěpán         56.08 ( 7)    172.02 ( 7)

 8. ASU 1  Magnus Orienteering                           174.01   +18.53
         ASU9644 Šmelík Martin             56.59 (11)               
         ASU9348 Mušínský Tomáš            59.21 (13)    116.20 ( 9)
         ASU9843 Sláma Dušan               57.41 (12)    174.01 ( 8)

 9. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          175.44   +20.36
         PHK8903 Müller Martin             63.30 (26)               
         PHK7901 Losman Petr               57.59 (10)    121.29 (16)
         PHK9200 Petržela Jan              54.15 ( 4)    175.44 ( 9)

10. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       177.39   +22.31
         LPU9301 Čermák Jan                63.20 (23)               
         LPU9410 Grundmann Jan             56.59 ( 8)    120.19 (13)
         LPU8002 Udržal Tomáš              57.20 (11)    177.39 (10)

11. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            177.42   +22.34
         BOR9503 Pavlovec Jan              58.58 (13)               
         BOR9608 Burda Matěj               61.34 (16)    120.32 (14)
         BOR9007 Kořínek Tomáš             57.10 (10)    177.42 (11)

12. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      178.29   +23.21
         SHK7601 Hepner David              58.55 (12)               
         SHK9803 Pek Daniel                60.33 (14)    119.28 (12)
         SHK8702 Šmehlík Eduard            59.01 (14)    178.29 (12)

13. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            180.46   +25.38
         ZBM8721 Zháňal Jan                56.19 ( 8)               
         ZBM9202 Mokrý Stanislav           62.26 (17)    118.45 (11)
         ZBM8707 Bialožyt Michal           62.01 (19)    180.46 (13)

14. PGP 1  SK Praga                                      182.01   +26.53
         PGP9103 Landovský Tomáš           62.47 (21)               
         PGP9702 Navrátil Šimon            61.08 (15)    123.55 (20)
         PGP8610 Flašar Jan                58.06 (13)    182.01 (14)

15. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         182.04   +26.56
         JPV9803 Pryjma Fryderyk           56.19 ( 8)               
         JPV9509 Fajkus Radim              65.06 (24)    121.25 (15)
         JPV9807 Vystavěl Ondřej           60.39 (15)    182.04 (15)

16. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           187.06   +31.58
         LPM9502 Valeš Jiří                54.03 ( 4)               
         LPM9202 Kolovský František        55.12 ( 6)    109.15 ( 4)
         LPM7903 Stehlík Petr              77.51 (40)    187.06 (16)

17. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            189.09   +34.01
         ZBM9711 Kelbl Vladimír            61.05 (19)               
         ZBM8928 Zimmermann Jakub          62.42 (19)    123.47 (19)
         ZBM9104 Kazda Adam                65.22 (22)    189.09 (17)

18. PGP 2  SK Praga                                      192.33   +37.25
         PGP8206 Procházka Jan             63.53 (28)               
         PGP9503 Veselý Jakub              67.24 (27)    131.17 (24)
         PGP9601 Landovský Jakub           61.16 (17)    192.33 (18)

19. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            196.11   +41.03
         ZBM8507 Palas Jan                 59.38 (17)               
         ZBM8833 Bořil Tomáš               62.34 (18)    122.12 (17)
         ZBM8511 Drábek Jan                73.59 (34)    196.11 (19)

20. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 196.12   +41.04
         CHC9501 Křivda Martin             68.21 (36)               
         CHC9701 Semrád Ladislav           62.54 (20)    131.15 (23)
         CHC8502 Pešek Ondřej              64.57 (20)    196.12 (20)

21. TUR 3  OOB TJ Turnov                                 196.13   +41.05
         TUR8401 Váňa Martin               67.29 (32)               
         TUR8406 Kořínek Jindřich          67.09 (26)    134.38 (28)
         TUR8501 Holas Ondřej              61.35 (18)    196.13 (21)

22. PGP 3  SK Praga                                      196.28   +41.20
         PGP9808 Novák Aleš                68.00 (34)               
         PGP7107 Košárek Pavel             63.24 (22)    131.24 (25)
         PGP8202 Laciga Radek              65.04 (21)    196.28 (22)

23. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 199.21   +44.13
         TUR9701 Wolf Filip                59.20 (14)               
         TUR9502 Horák Patrik              64.50 (23)    124.10 (21)
         TUR9002 Hyka Jan                  75.11 (36)    199.21 (23)

24. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             202.28   +47.20
         DKP9801 Semerád Antonín           62.18 (20)               
         DKP8109 Tomeš Jaroslav            70.57 (31)    133.15 (27)
         DKP9600 Illner Vojtěch            69.13 (29)    202.28 (24)

25. KAM 1  OK Kamenice                                   203.10   +48.02
         KAM9402 Kapal Tomáš               73.38 (44)               
         KAM9401 Semík Ondřej              58.41 (12)    132.19 (26)
         KAM9202 Hájek Adam                70.51 (33)    203.10 (25)

26. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          206.44   +51.36
         PHK8802 Panchártek Jan            67.41 (33)               
         PHK8900 Šabatka Zdeněk            73.14 (37)    140.55 (33)
         PHK8602 Balcar Aleš               65.49 (23)    206.44 (26)

27. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           207.43   +52.35
         STE9202 Doležel Ondřej            63.32 (27)               
         STE9411 Skoupý Jan                83.17 (43)    146.49 (40)
         STE9500 Wołowczyk Krzysztof       60.54 (16)    207.43 (27)

28. DOK 1  OK Doksy                                      207.45   +52.37
         DOK9800 Koštejn Vít               63.12 (22)               
         DOK8700 Novák Daniel              67.33 (28)    130.45 (22)
         DOK7800 Synek Antonín             77.00 (39)    207.45 (28)

29. TZL 2  SKOB Zlín                                     208.13   +53.05
         TZL8508 Dlabaja Štěpán            54.31 ( 5)               
         TZL9703 Mikel David               68.46 (30)    123.17 (18)
         TZL9801 Šiška Petr                84.56 (44)    208.13 (29)

30. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  210.31   +55.23
         TRI9301 Argaláš Michal            59.22 (15)               
         TRI9601 Walach Ondřej             83.19 (44)    142.41 (35)
         TRI9801 Cienciala Jan             67.50 (25)    210.31 (30)

31. SHK 3  OK Slavia Hradec Králové                      210.45   +55.37
         SHK9801 Gebrt Jan                 63.25 (24)               
         SHK7911 Weiner Jakub              80.31 (42)    143.56 (37)
         SHK8901 Jirásek Michal            66.49 (24)    210.45 (31)

32. LLI 1  TJ Loko Liberec                               210.46   +55.38
         LLI9651 Štičková Anna             67.20 (30)               
         LLI9802 Melichar Vojtěch          74.41 (40)    142.01 (34)
         LLI7502 Peterka Vojtěch           68.45 (28)    210.46 (32)

33. AOP 1  Orientační Běh Opava                          211.18   +56.10
         AOP9602 Glonek Jakub              67.16 (29)               
         AOP7802 Holas Tomáš               68.35 (29)    135.51 (30)
         AOP7101 Valík Luděk               75.27 (37)    211.18 (33)

34. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              211.31   +56.23
         TJN9700 Šmaus Jan                 71.01 (41)               
         TJN9804 Janeček Mirek             72.20 (34)    143.21 (36)
         TJN9802 Michek David              68.10 (27)    211.31 (34)

35. CHT 1  OOB SK Chrast                                 212.10   +57.02
         CHT8510 Kopáček Jan               63.28 (25)               
         CHT9202 Krejsa Vladimír           73.45 (38)    137.13 (31)
         CHT9001 Krejsa Martin             74.57 (35)    212.10 (35)

36. AOP 2  Orientační Běh Opava                          212.38   +57.30
         AOP9701 Mielec Jaromír            68.33 (37)               
         AOP7301 Kovalčík Tomáš            67.08 (25)    135.41 (29)
         AOP9302 Rossmanith Vojtěch        76.57 (38)    212.38 (36)

37. PGP 4  SK Praga                                      215.56   +60.48
         PGP6401 Janovský Tomáš            74.31 (45)               
         PGP7506 Pokorný Ondřej            71.21 (32)    145.52 (38)
         PGP7106 Janas Petr                70.04 (31)    215.56 (37)

38. PHK 4  OK 99 Hradec Králové                          216.10   +61.02
         PHK8701 Justa Pavel               73.04 (43)               
         PHK9104 Kamenický Jakub           73.52 (39)    146.56 (42)
         PHK9813 Starý Ondra               69.14 (30)    216.10 (38)

39. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      216.49   +61.41
         SHK8406 Komanec Václav            70.16 (39)               
         SHK7801 Paclík Roman              75.53 (41)    146.09 (39)
         SHK9701 Netuka Vojtěch            70.40 (32)    216.49 (39)

40. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              221.41   +66.33
         TAP8610 Zajíc Vítězslav           69.01 (38)               
         TAP9702 Vlášek Jakub              71.51 (33)    140.52 (32)
         TAP9805 Ransdorf Jakub            80.49 (41)    221.41 (40)

41. PHK 5  OK 99 Hradec Králové                          231.14   +76.06
         PHK8005 Černý Michal              83.32 (46)               
         PHK9601 Mašata Matěj              63.19 (21)    146.51 (41)
         PHK7605 Kadeřávek Petr            84.23 (43)    231.14 (41)

42. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              239.09   +84.01
         TJN8700 Strachota Petr            71.43 (42)               
         TJN9301 Pustai David              84.57 (45)    156.40 (43)
         TJN9101 Picek Jan                 82.29 (42)    239.09 (42)

43. 28P 1  UNTS Warszawa                                 242.18   +87.10
         28P8700 Marchuk Ilya              70.52 (40)               
         28P7300 Mianowski Rafał          103.23 (47)    174.15 (45)
         28P8500 Terpai Dmytro             68.03 (26)    242.18 (43)

    ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
         ZBM7902 Finstrle Luděk             DISK                    
         ZBM6708 Přikryl Petr              72.40 (36)               
         ZBM9503 Jordanov Alexandr          DISK                    

    TUR 1  OOB TJ Turnov                                   DISK         
         TUR8700 Luštický Martin           56.13 ( 7)               
         TUR7603 Baier Martin              54.39 ( 5)    110.52 ( 5)
         TUR8900 Schulhof Jan               DISK                    

    TZL 1  SKOB Zlín                                       DISK         
         TZL9302 Kolárik Tomáš              DISK                    
         TZL9003 Kolárik Jan               72.28 (35)               
         TZL8603 Přibyl Bronislav          56.08 ( 7)               

    SJI 1  OK Jihlava                                       abs         
         SJI7801 Srb Vladimír              68.15 (35)               
         SJI9702 Frýba Dominik              DISK                    
         SJI                                 abs                    

    STE 2  SK SKI-OB Šternberk                              abs         
         STE7504 Matoušek Jiří             67.25 (31)               
         STE9800 Rutka Jan                 89.33 (46)    156.58 (44)
         STE9801 Mossakowski Wojciech        abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.05.2017 14:33
21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. KUO 1  KOB Ústí nad Orlicí                           150.49         
         KUO8001 Koblížek Kamil            52.49 ( 4)               
         KUO9901 Skalický Johan            43.26 ( 2)     96.15 ( 1)
         KUO9801 Paukert Lukáš             54.34 ( 1)    150.49 ( 1)

 2. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          163.08   +12.19
         RBK8605 Henek Michal              50.50 ( 2)               
         RBK8151 Kozumplíková Alice        49.49 ( 4)    100.39 ( 2)
         RBK9001 Šesták Jakub              62.29 ( 4)    163.08 ( 2)

 3. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      166.51   +16.02
         LCE6603 Šmelík Juraj              67.02 (10)               
         LCE8803 Cahel Marek               34.46 ( 1)    101.48 ( 3)
         LCE6603 Šmelík Juraj              65.03 ( 6)    166.51 ( 3)

 4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       170.59   +20.10
         LPU8701 Fiala Petr                52.50 ( 5)               
         LPU7960 Haasová Renata            63.17 (14)    116.07 ( 5)
         LPU7304 Haas Karel                54.52 ( 2)    170.59 ( 4)

 5. KRN 1  KOS TJ Lokomotiva Krnov                       179.47   +28.58
         KRN8505 Rychlý Pavel              45.44 ( 1)               
         KRN8559 Rychlá Pavlína            56.22 ( 7)    102.06 ( 4)
         KRN5401 Hrouza Jan                77.41 (12)    179.47 ( 5)

 6. VSP 1  USK Praha                                     181.05   +30.16
         VSP7310 Průša Michal              52.16 ( 3)               
         VSP0051 Kosíková Eliška           66.43 (16)    118.59 ( 6)
         VSP0202 Bolehovský Michal         62.06 ( 3)    181.05 ( 6)

 7. 28P 1  UNTS Warszawa                                 186.57   +36.08
         28P6300 Wolowczyk Marek           76.10 (14)               
         JPV6526 Soldán Vladimír           45.47 ( 3)    121.57 ( 7)
         OOL8901 Kala Matěj                65.00 ( 5)    186.57 ( 7)

 8. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             195.10   +44.21
         LBM6113 Korpas Jaroslav           69.56 (12)               
         TBM6969 Grycová Jana              57.54 ( 8)    127.50 (11)
         ABM6707 Adámek Libor              67.20 ( 7)    195.10 ( 8)

 9. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            199.26   +48.37
         SJC9951 Zlámalová Nikola          61.37 ( 7)               
         SJC6657 Zalabová Martina          62.37 (13)    124.14 ( 8)
         SJC0252 Janků Anna                75.12 (11)    199.26 ( 9)

10. LTP 1  OOB TJ Lokomotiva Teplice                     208.19   +57.30
         LTP0104 Bílý Jakub                54.20 ( 6)               
         LTP5802 Eiselt Miloš              83.39 (20)    137.59 (13)
         LTP0051 Riby Rose                 70.20 ( 8)    208.19 (10)

11. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  216.40   +65.51
         TRI7800 Ryška Kamil               86.49 (17)               
         TRI6950 Kovaříková Mária          58.26 ( 9)    145.15 (16)
         TRI5701 Bialožyt Miroslav         71.25 ( 9)    216.40 (11)

12. DOK 1  OK Doksy                                      230.21   +79.32
         DOK0100 Šmol David                84.58 (15)               
         STB7499 Dolejší Lenka             59.43 (10)    144.41 (15)
         DOK7950 Synková Petra             85.40 (15)    230.21 (12)

13. VTA 1  SC vebr-sport                                 239.32   +88.43
         VTA7201 Kosobud Dušan             96.59 (18)               
         VTA8951 Pacovská Romana           67.28 (17)    164.27 (17)
         VTA6901 Vébr Jiří                 75.05 (10)    239.32 (13)

14. ONO 1  SKOB Ostrov                                   246.21   +95.32
         VPM7452 Beránková Markéta         85.31 (16)               
         ONO6750 Lisá Monika               81.03 (19)    166.34 (18)
         BSO7100 Kohoutek Oldřich          79.47 (14)    246.21 (14)

    VSP 2  USK Praha                                       DISK         
         VSP7401 Zakouřil Václav            DISK                    
         VSP7256 Průšová Markéta           61.08 (12)               
         LME7350 Bejvlová Martina          97.54 (16)               

    UOL 1  SOB Olomouc                                     DISK         
         UOL9801 Chaloupka Josef            DISK                    
         UOL0104 Šimek Štěpán              50.12 ( 5)               
         UOL7503 Smékal David              78.10 (13)               

    PHK 1  OK 99 Hradec Králové                             abs         
         PHK7200 Chvátil Jiří              65.39 ( 9)               
         PHK6800 Metelka Pavel             60.52 (11)    126.31 (10)
         PHK                                 abs                    

    TZL 1  SKOB Zlín                                        abs         
         TZL5601 Háj Bohumil               72.30 (13)               
         TZL6051 Hájová Jana               53.06 ( 6)    125.36 ( 9)
         TZL                                 abs                    

    UOL 2  SOB Olomouc                                      abs         
         UOL0403 Špaček Vojtěch             DISK                    
         UOL0252 Raclavská Lenka             abs                    
         UOL7300 Vrána Jan                   abs                    

    KAM 1  OK Kamenice                                      abs         
         KAM6600 Valášek Petr              63.45 ( 8)               
         KAM7700 Jedlička Adam             64.42 (15)    128.27 (12)
         KAM6951 Valášková Šárka             abs                    

    KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk               abs         
         KSU9202 Jílek Jakub               68.10 (11)               
         KSU7504 Videcký Jan               70.01 (18)    138.11 (14)
         KSU                                 abs                    

    BBM 1  BETA URSUS Orienteering                          abs         
         BBM9600 Ptáček Pavel               DISK                    
         BBM7300 Dvořák Miloš             105.42 (21)               
         BBM                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------